Announcement

Collapse
No announcement yet.

Preporuke igara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ma daleko od toga - samo j amrzim FPS igre... Tu je problem. Pa mi je ekipa preporučila igru u kojoj je manje akcije i više priče. To je cijela poanta
    Sve 5 ako ne voliš taj žanr.
    Ali opet kažem, šteta je preskakat pola serijala (od samo tri nastavka), ako ništa, onda bar radi glavnog lika.
    A opet s druge strane, svejedno si u FPS-u, igrao prvi ili treći nastavak.

Comment

Originally posted by zabranjeniples View Post
      A opet s druge strane, svejedno si u FPS-u, igrao prvi ili treći nastavak.
      To mi i je najveća "mana" igre... Ono probam ja koji FPS al ne volim ih nikako... Jedino što mi zna nekako leći je Far Cry serijal iz samo meni poznatih razloga...

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

To mi i je najveća "mana" igre... Ono probam ja koji FPS al ne volim ih nikako... Jedino što mi zna nekako leći je Far Cry serijal iz samo meni poznatih razloga...
        Ako ga ne voliš, onda ga ne voliš.
        Ista stvar je kod mene sa strategijama ili kako se već takve igre zovu.
        Zanimljive su mi, ali kad krenem igrat, jako brzo mi dosadi i nikad ne odigram kako spada.

Iako sam mišljenja da bi ti iz FPS žanra baš Resistance serijal mogao leći.
        Meni je zaista jedan od dražih FPS serijala i baš dobro pamtim da mi je bilo krivo što je i na koji je način završio.

Comment

U upcoming events fali NBA 2K20...oh, kakvog propusta! Kawhi, LeBron...nema ih

Comment

Originally posted by Bri@tore View Post
            U upcoming events fali NBA 2K20...oh, kakvog propusta! Kawhi, LeBron...nema ih
            Riješeno

Comment

Demo je dostupan za skinuti pa tko voli turn based jrpg neka proba.
              Ovo je jrpg u rangu FFVII i Xenogears po kvaliteti, dubok sustav borbe, materia sistem customizacije sličan kao u FFVII, roboti kao u Xenogears, party od 20+ likova, vrhunska priča, možda i najbolja koju sam vidio u nekom jrpg-u.
              Iako tko nije igrao prva dva dijela nema smisla da kreće od ovog jer priča se direktno nastavlja dalje ali u igri postoji detaljan backstory za pročitati.
              Prvi dio demoa će biti dosta konfuzan za nekoga tko nije igrao jer već imate razvijene likove i ubacili su vas u sred bitke i boss borbi, a u drugom dijelu idete od početka sa tutorialom gdje igrate sa glavnim protagonistom. I kad tamo ubijete bossa ide cut scena koja je ogromni spoiler te kraj demoa.
              Eto probajte, a ovaj drugi dio demoa će vam dati onako jedan dobar uvid o čemu je ovdje uopće riječ.

Comment

Working...
              X