Announcement

Collapse
No announcement yet.

Divinity: Original Sin 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Divinity: Original Sin 2

DOS2.jpg

Datum izlaska: 14.9.2017.
    Razvojni programer: Larian Studios
    Izdavač: Larian Studios
    Platforme: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Attached Files

Prvi dio počeo, odličan, ali stvarno nisam imao vremena toliko se posvetiti ovoj igretini...
    A drugi dio navodno još veći i kompliciraniji....

Comment

Potrosio preko 150 sati na prvi dio, odlicna je

Comment

Prvi dio je vrh....
        Ovaj će biti barem klasu bolji!

Chris Avellone je radio sa njima na priči, igra ima potpuni voice acting, apsolutno sve je voice acted, još unaprijeđena najbolja turn based borba...
        Ma, ovo kupujem i ubijam jesen u tome...

Undead rasa djeluje jako zabavno za igra, a COllectors edition je vrhunski!

Comment

- Non-Undead can also wear the Mask of the Shapeshifter.
          - Warfare will have access to a Taunt skill early on: enemies fixate on the character for the duration of the skill
          - There are many endings in the game, and you can "win together" in coop.
          - Crossbows now uses 2AP and is more precise (I didn't get the trade-off, something slowing you down)
          - GM Mode will have a small demo campaign
          - New items still appear on the hotbar (not granted will be fixed for release but right after)
          - Companions can permadie
          - DOS 2 should take around 100 hours doing everything
          - No more insta-stun when mage armor depletes, there is an intermediate step which is "Shocking/Chilled" (shocking twice = stunned, chilled twice = frozen)
          - You can reverse-pickpocket someone and leave a grenade on them
          - You can't import/export characters in the GM mode, but the GM has enormous control over character creation
          - If you level up Summoning, the Imp will also increase in size and can eventually become gigantic
          - There will be large-scale battles
          - You can make a full custom party also in single player (via henchmen)

Mask of the Shapeshifter djeluje vrh!!
          Kao i collectors edition koji je limitiran na 5000 komada!

Last edited by doktor1; 02-09-2017, 09:30.

Comment

Čekam ovo kao djevac prvi snošaj

Comment

Odličan video, čini mi se finalna igra pošto igra Undead rasu koja nije dostupna u EA...
              Prvi prolazak sa Undead skoro sam siguran!

Divinity: Original Sin 2 PAX WEST 2017

Čekam ovo! Ništa neću igrat do 14tog i onda udarit cijeli dan; taman sam slobodan 14-og i 15-og
              Last edited by doktor1; 03-09-2017, 19:58.

Comment

Ja isto planiram undead..... Vidjet ćemo

Comment

Zaobilazim, jer imam jedinicu na Steamu i nisam nikada odigrao. Jednostavno ne mogu odigrati sve što želim a ne volim igre ostaviti popola tj nepređene.

Comment

Izgleda opako dobro vrlo dobrim opcijama strategije!

Comment

E tako treba izgledati staromodni moderni izometrični RPG, a ne ko oni Pillarsi i Torment.

Comment

Ovo mi je odlično.....

Comment

Uzeo jutros na GOGu... Definitivno ću podržat Larian jer su mi super tim.. Oni dev videi sa Svenom su vrh!

Comment

Još samo dva dana...

Malo zaigro EA i mogu reći da je grafički dosta ljepša od prethodnika sa nešto "ozbiljnijom" prezentacija, (primjer - slika iz jedinice)...
                            Odmah na početku srećemo kip od Baraccus Rexa - bossa iz prvog dijela...

37182731355_ef944eafe7_c.jpg
                            ____

Origin Stories

Pogled na predefinirane likove koji će imati svoje questove te koje ćemo moći uzeti u svoj party ili biti jedan od njih, (ili kreirati svog potpuno novog lika).
                            Ako mi uzmemo npr Lohse za našeg lika, nećemo imati njen quest i ona neće random maltretirati ostale NPCe i likove u igri, (na 0:30 - 0:50 u njenom videu se vidi da ima nekih "problema" koji su uzrok tog random maltretiranja).
                            Dole još samo fali Fane, undead lik na kojem je radio Chris Avellone.

Pa evo četiri videa:

Last edited by doktor1; 12-09-2017, 16:44.

Comment

Nadam se sam da ću imati dovoljno vremena posvetiti se ovoj igri

Comment

Working...
                              X