Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Trailers

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Comment

Comment

Comment

Comment

Čim sam pročitao riječ stealthier, odustajem

Comment

Ako je shooter to mora biti rokanje stalno. Kakav glupi stealth.

Comment

Originally posted by mullet View Post
                  Ako je shooter to mora biti rokanje stalno. Kakav glupi stealth.
                  Znaci ne volite Metro igre onda!? Mislim nije da su stelth,ali ima djelova gdje je pozeljan pa se mogu tako igrat,i to je fenomenalno odradjeno...imho!

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post

Znaci ne volite Metro igre onda!? Mislim nije da su stelth,ali ima djelova gdje je pozeljan pa se mogu tako igrat,i to je fenomenalno odradjeno...imho!
                    Baš to, nisam ljubitelj Metroa baš zbog tih preferiranih stealth dijelova.... Ima dosta igara koje tvrde da možeš proći i na jedan i na drugi način i onda te kažnjavaju (bilo težinom, bilo nekim drugim načinom) ako igraš bilo kako osim stealth.....
                    A stealth mrziiiiiim

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Pogledao sam malo gameplay od ovog DLC-a. Podsjeća me na NOLF tako da dosta dobro izgleda. Ovo za stealth je vjerojatno samo marketinški slogan.

U pravilu ne volim prisilne stealth sekcije u shooterima, Nezgrapne su, predugačke i jedva čekam da završe . Metro nisam nikad igrao, uvijek su te igre izašle u pogrešno vrijeme i ostale su mi u backlogu. U Wold Old Bloodu je npr onaj stealth na početku bio dosta loše izveden i iritantan.

Comment

• Originally posted by Steelo View Post

Baš to, nisam ljubitelj Metroa baš zbog tih preferiranih stealth dijelova.... Ima dosta igara koje tvrde da možeš proći i na jedan i na drugi način i onda te kažnjavaju (bilo težinom, bilo nekim drugim načinom) ako igraš bilo kako osim stealth.....
                        A stealth mrziiiiiim
                        Ni ja ga nisam volio do Metro majke mi,on je napravio "belivera" od mene...
                        Tamo je to odlicno napravljeno,ne zamara tj ne usporava samu igru mi...barem meni.

Comment

• Mrzim stealth ali voim ga u metrou

Comment

•  

Comment

•  

Comment

•  

Comment

Working...
                                X