Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaming Moments

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Gaming Moments

Ovdje mozete pisat i stavljat linkove,slike i opcenito sve vezano iz najdrazih vam trenutaka/nivoa koji su vam se dogodili tokom vaseg gejmanja!
    Obavezno napomenuti ako mislite da post sadrzi spoiler...

Evo da zapocnem sa meni najvjerojatnije najbolje iskoreografiranom borbom u video igri ikad,i to skoro 12god.poslje od kada sam je prvi put vidio...jednostavno nisam treptao kada sam prvi put gledao tu borbu na kraju trejlera koji je bio prikazan na E3 2006!

Jedan od meni najboljih trenutaka u cijeloj igri desio se u 3 ujutro...taman kad sam odlucio napokon prestat jel imao sam maraton danima i otici spavat desi se ovaj dio...i sta onda,legenem i iduca 3 sata lezeci razmisljam o toj sceni i ne mogu zaspat vise...

Comment

FF7 je igra prepuna tajni koje ja nisam otkrio pri prvom prelasku igre,nego tek pri drugom...i to toliko brdo tajni da mi je igra bila zanimljiva kao i prvi put kada sam je igrao!Ovo je recimo jedan boss kojeg sam propustio prvi put...nakon odredjenog vremena treba se vratit u selo sa Yuffie gdje je odrasla(koja je isto tajni lik i moze je se propoustit kroz igru) i uci u Pagodu gdje se borite u stilu Bruce Lee-a( svaki kat drugi boss) gdje vas na kraju ceka vas otac,koji vam otvoreno kaze da ce vas ubit ako ga ne pobijedite...ono,bez pritiska borba!

Comment

Prvi put kada sam zaigrao Burnout 3 i napravio svoj prvi Takedown..tj.Road Rage mode! Ta brzina igre,grafika,razbijanje auta u komadice u slowmotionu i zvuk u istome..ma savrseno,odma sam znao da ce mi ovo bit jedno od najboljih igracih iskustava ikad!

Comment

odlicna tema kad se prisjetim bum se ubacil!

Comment

Definitivno trenutak za pamcenjd i jedan od najdrazih ikad...gledao danas kako moja 4-godisnja kcerka igra Raymana i prolazi nivo bez ijedne greske...ponosni sam otac inace a posebno danas!

Comment

Malo mi je zastrašujuće kaj sve klinci danas mogu. Svaka čast

Comment

Ma da smo i mi odrasli uz te stvari i mi bi mogli, recimo mali mi ima 14mjeseci i mali gologuzac vec zna kojom se tipkom mob otkljucava i samara s prstom po ekranu, lista stranice kao jel... Ali hvala ti svejedno!

Comment

Od frenda mali je igrao neki Assassins Creed, nezz koji, ne u smislu igrao, nego baš prelazio misije. Fakat ne razumijem.

Comment

Ma normalno je da su klinci bolji od nas. Zabrinuo bi se da nisu jer ipak na njima svijet ostaje i oni će se o nama brinuti kad mi ostarimo. Ipak, ima područja u kojima su totalno propali poput matematike i socijalne normalne komunikacije.
                    KONFIGURACIJA
                    CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                    MATIČNA:Gigabyte GA-Z270-Gaming K3, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                    GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                    RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                    MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                    PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Interceptor DS B1 GAMING Mouse
                    Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

Originally posted by bert_raccoon View Post
                      Ma normalno je da su klinci bolji od nas. Zabrinuo bi se da nisu jer ipak na njima svijet ostaje i oni će se o nama brinuti kad mi ostarimo. Ipak, ima područja u kojima su totalno propali poput matematike i socijalne normalne komunikacije.
                      Mom sinu ide najbolje matematika....sta da ti kazem
                      Ja sam bio tragedija sa tim predmetom
                      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

i ja isto non stop instrukcije cjelu srednje

Comment

Originally posted by 4mal View Post
                          i ja isto non stop instrukcije cjelu srednje
                          To su bile instrukcije iz hrvatskog?
                          KONFIGURACIJA
                          CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                          MATIČNA:Gigabyte GA-Z270-Gaming K3, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                          GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                          RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                          MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                          PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Interceptor DS B1 GAMING Mouse
                          Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

Originally posted by bert_raccoon View Post

To su bile instrukcije iz hrvatskog?
                            Pa budimo realni mozda bolje da je njih uzimao, LMAO

Comment

Ne iz matematike, brzopleto sam napisao

Comment

Working...
                              X