Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaming novosti,glasine i ostalo.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by HanzoHattori View Post
    Ja sam svoje rekao, indie naslove ne podržavam, takve su se igre igrale tamo u vrijeme ps1 i prije kad se nije znalo niti moglo bolje.
    Kažem, bolje napravi normalnu igru pa makar bila i loša ali je napravi, drugi puta će biti bolje.
    Pravo pitanje je što ti gledaš i smatraš indie igrom....

Dakle ekipa smatra da je indie većina igara koje nisu AAA, a pod AAA se u 90% slučajeva smatra samo najvećim igarama od velikih izdavača tipa WB, EA, Uplay, itd.

npr. i Hellblade: Senua's Sacrifice je zapravo igra indie studija.

Isto tako i naši studiji i igre se svrstavaju pod istu kategoriju kao što je i Talos Principle, Searious Sam serijal, Gas Guzzlers, pa imaš npr. Outlast, Rocket League, Subnautica, itd.

Pretpostavljam d ati misliš na one pikselizirane stvari tipa Super meat boy, guacamlee, itd. Takve igre ni meni ne pašu, no većina igara na tržištu si indie igre. Te igre mogu biti brutalno dobre, ali i loše u slučaju takvih piskeliziranih čuda od kojih mi se svidio jedino Stardew valley koji doma igramo.

Comment

• Ima odlicnih indie igara kao što su Dead Cells, Enter the Gungeon, Inside, Rocket League, Hotline Miami, Stardew Valley, Celeste. Indie igre su dosta zabavne za igranje.

Comment

• Dosta ljudi mejshaju indie naslove sa pixel artom
        koji su vecina isto indie
        ...ali ima hrpu indie/3A igri (non pixel art,8bit etc)
        koji mogu stat uz bok sa 3A naslovima npr Hellblade
        kako je kolega rekao

Comment

• Neke indiie igre koje mi padaju na pamet...

A Plague Tale: Innocence
          Subnautica
          Inside
          Firewatch
          >observer_
          Layers of Fear 1 i 2
          Outlast 1 i 2

Eto, živi užas!
          Last edited by doktor1; 11-06-2019, 17:13.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Pretpostavljam d ati misliš na one pikselizirane stvari tipa Super meat boy, guacamlee, itd. Takve igre ni meni ne pašu, no većina igara na tržištu si indie igre. Te igre mogu biti brutalno dobre, ali i loše u slučaju takvih piskeliziranih čuda od kojih mi se svidio jedino Stardew valley koji doma igramo.
            Pa tako nekako, da sad ne filozofiram uglavnom mislim na one igre koje možeš kupiti na psn-u i za koje "nitko nikad nije čuo i nemaš pojma šta to tamo gore radi u prodaji".
            Ali evo na Microsoftovoj presici npr. kao šta ima novo pa evo vam Lego Forza ili onaj futravi Minecraft pa sunce ti poljubim to treba sve zatvorit tko radi takve gluposti, zločin nad čovječanstvom, samo se naživciram bezveze.
            Evo neki dan se blago posvađam s jednim likom, prvi put ga vidio, stvarno upoznajem masu ljudi na poslu i tako, krenemo slučajno u priču o igrama i on kaže kao mu je PUBG najbolja igra. Meni se rolete spustile, reko jesi čuo za to, to, to i tako nabrojim mu par igara, kaže ne. Potrudio sam se da mu ukažem na bolje ali džaba i tu je priča završila.
            Jbga takav sam.

EDIT: I skoro sam vidio kao nekakva igra jedan igrač je baba, a drugi unuk pa rade pi*darije po kući, i sad to netko igra i još rulja masovno gleda, otišo je svijet kvragu.

Last edited by HanzoHattori; 11-06-2019, 17:20.

Comment

• Ti si bolesnik.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                Ti si bolesnik.
                Znam

Comment

• kako je to moguce da Just dance 2020 izlazi i za WII koji je "mrtav" vec 6 godina

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                    kako je to moguce da Just dance 2020 izlazi i za WII koji je "mrtav" vec 6 godina
                    Izlazi za Wii U, ne za obični Wii

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Izlazi za Wii U, ne za obični Wii
                      Screen_Shot_2019_06_10_at_4.54.04_PM.0.png

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                        Dolazi na Wii U, provjereno. Zašto ne piše Wii U na slici, nemam pojma.

Comment

Working...
                        X