Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaming novosti,glasine i ostalo.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• GOW je opravdano 1.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      GOW je opravdano 1.
      Mislim da ima kvalitetnijih igara od GoW-a no sve je stvar ukusa. No objektivno gledajući, stvarno je čudno da se GTAV nije našao na listi

Comment

• Ma daj, Fallout 4 na 100-om mjestu

Kakva je ovo lista ?!

Comment

• Originally posted by darijoman View Post
          Ma daj, Fallout 4 na 100-om mjestu

Kakva je ovo lista ?!
          Baš o tome pričam

Dakle, iskreno, kao itko od Vas vjeruje tim listama? Dakle i sami vidite da svakome nešto ne odgovara, no i dalje ljudi posežu za metacriticom, imdb-om, recenzijama, ukupnom ocijenom svih recenzija, itd.

Čemu taj cirkus kad očigledno svatko od nas ima svoj ukus? Al većina se vadi na te razno-razne tablice,liste, itd...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Baš o tome pričam

Dakle, iskreno, kao itko od Vas vjeruje tim listama? Dakle i sami vidite da svakome nešto ne odgovara, no i dalje ljudi posežu za metacriticom, imdb-om, recenzijama, ukupnom ocijenom svih recenzija, itd.

Čemu taj cirkus kad očigledno svatko od nas ima svoj ukus? Al većina se vadi na te razno-razne tablice,liste, itd...
            Da, baš tako

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Mislim da ima kvalitetnijih igara od GoW-a no sve je stvar ukusa. No objektivno gledajući, stvarno je čudno da se GTAV nije našao na listi
              GTA 5 je ocito zasebna kategorija

Comment

GTA 5 je ocito zasebna kategorija
                A di je ostatak posta... Zasto si ga pobrisao?!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

A di je ostatak posta... Zasto si ga pobrisao?!
                  Slovojed je pojeo

(popio kavu pa se smirio malo lurkeru )

Comment

• Pa nisi nist lose napisao, samo svoje misljenje... Da je GOW najbolja igra na PS4. Sta se bojis malo kontroverze...?!

Comment

Reci mi 3 igre koje su kvalitetnije od gow-a?

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Reci mi 3 igre koje su kvalitetnije od gow-a?
                        Kao što sam naveo sve je stvar ukusa no što se mene tiče, postoji jedna igra kojoj GoW nije ni do koljena, a to je Witcher 3. Također, od GoW-a su mi dosta bolji Red Dead Redemption 2 i Assassin's Creed Odyssey.

Comment

Kao što sam naveo sve je stvar ukusa no što se mene tiče, postoji jedna igra kojoj GoW nije ni do koljena, a to je Witcher 3. Također, od GoW-a su mi dosta bolji Red Dead Redemption 2 i Assassin's Creed Odyssey.
                          Prva dva sto si naveo jos mogu nekako shvatiti, ali reci da je ac odyssey bolja igra od gow-a je cista ludost. Ali bas u nijednom segmentu nije ni do koljena gow-u.

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Prva dva sto si naveo jos mogu nekako shvatiti, ali reci da je ac odyssey bolja igra od gow-a je cista ludost. Ali bas u nijednom segmentu nije ni do koljena gow-u.
                            No njemu je, o tome i pričamo. Tebli ludost - nekome sreća. Dakle kao da ja sad kažem meni je kelj zakon, a ti kažeš oprosti, to je ludost jer voćna salata s bananama i jagodama je puno kvalitetnija i bolja, kelj joj nije ni do koljena.

Moramo poćeti shvaćati i prihvaćati tuđe mišljenje. Meni je Uncharted serijal najveća prevara u povijesti gaminga, a drugima je sam vrh.... To je sve individualno i moramo shvatiti da tuđe mišljenje NE ugrožava naš osoban stav i mišljenje.

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

No njemu je, o tome i pričamo. Tebli ludost - nekome sreća. Dakle kao da ja sad kažem meni je kelj zakon, a ti kažeš oprosti, to je ludost jer voćna salata s bananama i jagodama je puno kvalitetnija i bolja, kelj joj nije ni do koljena.

Moramo poćeti shvaćati i prihvaćati tuđe mišljenje. Meni je Uncharted serijal najveća prevara u povijesti gaminga, a drugima je sam vrh.... To je sve individualno i moramo shvatiti da tuđe mišljenje NE ugrožava naš osoban stav i mišljenje.
                              Kao npr istina je, da neko voli torentovat a neko ne i kupuje igre neovisno o platformi
                              Last edited by 4mal; 09-09-2019, 12:49.

Comment

Kao npr istina neko voli torentovat a neko ne
                                To se zove kazneno djelo i krađa, a ne stav ili mišljenje...

Comment

Working...
                                X