Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konzole nove generacije

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (2 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Taman kad sam kupio X1X zato sta je tisi.. Karma...
    https://www.eurogamer.net/amp/digita...mpression=true

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post
      Taman kad sam kupio X1X zato sta je tisi.. Karma...
      https://www.eurogamer.net/amp/digita...mpression=true
      Zanimljivo je ovo na kraju....da je Playstation 5 udaljen godinama....nadam se da su mislili na max dvije?
      ​​​​​​
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• navodno došlo sa neke njihove prezentacije....

Comment

• Jos mi je razumljivo da X moze vrtjet first party naslove u native 4k jer se tu uvjek vise ulaze i bolje optimizira ali recimo RDR2,Fallout4,FC5 itd su mi uistinu iznenadjenje da su native 4k na samo 6TF.

Comment

• Fake, ali nije daleko od istine

Comment

• Mene najviše veseli nada i mogući scenarij, da će PS5 bit kompaktibilan sa svim PS4 naslovima.
              I dalje ne očekujem PS5 prije 2020. godine, što bi po meni bilo taman.
              Ako se ne varam, po ovom videu se očekuje 11/12 mjesec 2019. godine ??

Comment

• Zanci kod nas 1,2 mj 2k20 imho...
                a nex box kraj 2k21 tak ja nekak racunam...

Comment

• Brijem da bu za Božić 2019. Kompatibilnost je praktički sigurna. Ove specifikacije mi izgledaju skroz logično. Ovo će biti izvrsna konzola bez slabe točke i brijem po dobroj cijeni.

Comment

• MS ima daleko veci "pritisak" prec na nextgen i napravit reset jer se Sony prodao mozda cak i 3 puta vise u ovoj generaciji.
                    ​​​​​​Ali radi same dostupnosti komponenti po prihvatljivim cijenama vjerujem da ce obje nove konzole za blagdane 2020

Comment

• Originally posted by XXX View Post

navodno došlo sa neke njihove prezentacije....
                      Fejk

Comment

• Da. Kada X sa svojih 6TF vrti RDR2 u nativnih 4K, što tek možemo očekivati za PlayStation 5 i sljedeći Xbox.

Comment

• Očekujemo nativnih 4K 60 fpsa, to bi bilo savršeno. Uz dobar CPU i napredak fizike u igrama.

Comment

• Nativnih 4k/60fps i sav visak teraflopsa u vizuale.. .
                            Inace RDR2 ima prizora koje se moze zamjenit za film....i to ne male sobe nego ogromna prostranstva.
                            Kada peglam RDR2 u 4k X se tek malo cuje....naklon do poda

Comment

• Na Reseteri pišu da nema šanse da igre za PS5/novi Xbox budu u 60 fps - developeri će rađe te resurse ulupati u bolje vizuale.

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post
                                Na Reseteri pišu da nema šanse da igre za PS5/novi Xbox budu u 60 fps - developeri će rađe te resurse ulupati u bolje vizuale.
                                Pa da vec pro i X imaju Ryzena velik broj igara bi bio 60fps,bottleneck je upravo jaguar.

Comment

Working...
                                X