Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konzole nove generacije

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ako se ne varam, Goichi Suda, kada su ga pitali za nove konzole je rekao da nas čeka jako dosadna generacija konzola. Moram se složiti sa time. Nikakve inovacije, samo buffanje grafike

Comment

• Igre ljudi, igre su bitne, naučite to već jednom, a ne snaga. "Moj tata ima veći hard od tvog....." gluposti za malu djecu.
      Po mome mišljenju kad se radi o konzolama ja mislim da ni u kojem slučaju ne bi trebali u prvi plan stavljati snagu same konzole nego igre, planove za iste, inovacije isl.

Comment

• Pa sigurno ce biti igara, toga je uvijek bilo u Sonya.. Normalno da je snaga bitna, tko ne voli da mu igre izgledaju lijepo? Sad je vrijeme da nam najave konzolu i da pricaju o njenoj snazi, kad prode najava sigurno ce biti predstavljene i igre.

Normalno da cu biti sretan ako dobijemo jako snaznu konzolu koja ce nam dostaviti predivne igre poput God of Wara, Horizona, itd. a ne da dobijem neko smece, malo jace od PS4. Kad vec kupujem novu konzolu i kad smo cekali 6,7 godina normalno da cemo se veselit ovakvim vijestima poput ove koju je Virty objavio.

Comment

• A opet sa druge strane imaš Nintendo koji ima dobre ideje (ne uvijek ali ima) pogotovo Switch koji možeš koristiti kao kućnu i kao prijenosnu konzolu ali im snaga konzole debelo zaostaje za današnjim vremenom i po mom mišljenju (da se netko ne uvrijedi) imaju barem 90% gluposti od igara, eto ni to ne valja.
          Kad bi napravili ps5 poput Switcha koji ima nekakvu "pomoćnu" prijenosnu konzolu e to bi bilo jako dobro.

Comment

• Bilo bi sjajno da naprave dvije verzije PS5 jedna koja ce biti konzola sa optickim diskom, a druga da bude samo digitalna. Ako naprave samo digitalnu konzolu optickog diska uz konzolu sa optickom diska kostat ce puno manje od konzole sa optickom diskom. Jedna konzola neka bude za igranje a druga samo za streamanje.
            Last edited by Pokemon Master; 28-06-2019, 23:12.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
              Pa sigurno ce biti igara, toga je uvijek bilo u Sonya.. Normalno da je snaga bitna, tko ne voli da mu igre izgledaju lijepo? Sad je vrijeme da nam najave konzolu i da pricaju o njenoj snazi, kad prode najava sigurno ce biti predstavljene i igre.

Normalno da cu biti sretan ako dobijemo jako snaznu konzolu koja ce nam dostaviti predivne igre poput God of Wara, Horizona, itd. a ne da dobijem neko smece, malo jace od PS4. Kad vec kupujem novu konzolu i kad smo cekali 6,7 godina normalno da cemo se veselit ovakvim vijestima poput ove koju je Virty objavio.
              +1
              Upravo tako, naravno da se veselim jačoj konzoli, a igara će uvijek biti, u to ne sumnjam.
              A komentar gore napisan: Moj tata ima veći hard od tvog....." gluposti za malu djecu.Moj tata ima veći hard od tvog....." gluposti za malu djecu.... je totalno promašen.

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                Bilo bi sjajno da naprave dvije verzije PS5 jedna koja ce biti konzola sa optickim diskom, a druga da bude samo digitalna. Ako naprave samo digitalnu konzolu optickog diska uz konzolu sa optickom diska kostat ce puno manje od konzole sa optickom diskom. Jedna konzola neka bude za igranje a druga samo za streamanje.
                Jesi ti stvaran život?

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post

Jesi ti stvaran život?

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post

Jesi ti stvaran život?
                    Ako Xbox može imati samo digitalnu konzolu što nebi imao i Playstation samo digitalnu konzolu osim konzole sa optičkom diskom.

Comment

• Nisam graficki freak tako da me mhz, flopsi, amperi i ostale gluposti ne zanimaju

Igre koje nemaju šarma, atmosferu ili gameplay, nemože nikakva grafika spasiti.

Za powerhouse koristim PC i na njemu ce igre uvijek bolje izgledati na konzolama. Ali burki, daj mi nesto novo, nesto inovativno. Ne zanimaju me 50. nastavci cover shootera. Uz PS4 PRO i jak PC, ja i dalje igram stare igre tipa Company Of heroes, Warcraft 3 i nintendo Switch nego ovo novo "lijepo" smeće što izdaju pod igre. Sve su to prekrivena plitka early access gov**. Super fensi grafika a sve to plitko i isprazno. A da ne pricam hrpa remastera kako bi se pare pobrale. Nema tu vise ljubavi u gamingu, sve je to kapitalizam i pare. Kad vidim kakve studije je Microsoft kupio: Rare a nisu nist napravili, zatvorio Ensemble Studio, zatvorio Lionhead. Smećari kapitalistički.

Nintendo je valjda jedini game development studio koji me uvijek impresionira svojim igrama. Tako da sam rezerviran što se tiče nove generacije konzola.

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                        Bilo bi sjajno da naprave dvije verzije PS5 jedna koja ce biti konzola sa optickim diskom, a druga da bude samo digitalna. Ako naprave samo digitalnu konzolu optickog diska uz konzolu sa optickom diska kostat ce puno manje od konzole sa optickom diskom. Jedna konzola neka bude za igranje a druga samo za streamanje.
                        Pa ako bi bila takva verzija konzole bez diska onda bi mogla poslužiti i za igranje digitalnih igara sa store-a a ne samo za streamanje . Koliko god volio physical, ipak sve polako ide digitaliji i mislim da bi ljudi koji su već skočili na all digital preferirali ovakvu verziju konzole koja nije neizvediva. Ovisno koliko bi manjak optičkog čitača utjecao na cijenu.

Što se tiče čistog streaming box-a mislim da ima još vremena do toga.

Comment

• Originally posted by mullet View Post

Pa ako bi bila takva verzija konzole bez diska onda bi mogla poslužiti i za igranje digitalnih igara sa store-a a ne samo za streamanje . Koliko god volio physical, ipak sve polako ide digitaliji i mislim da bi ljudi koji su već skočili na all digital preferirali ovakvu verziju konzole koja nije neizvediva. Ovisno koliko bi manjak optičkog čitača utjecao na cijenu.

Što se tiče čistog streaming box-a mislim da ima još vremena do toga.
                          slažem se u svemu što si rekao, bilo bi sjajno da izbace dvije verzije konzole jer ima dosta igrača koji kupuju samo digitalne igre preko store-a.
                          Last edited by Pokemon Master; 29-06-2019, 10:49.

Comment

• Optički čitač nije tako skup da bi značajno snizio cijenu konzole. On možda košta nekih 20€, a trebali bi sniziti cijenu konzole barem za 50€... neisplativo.

Comment

• Microsoft navodno razvija novu Project xCloud konzolu s cijenom između 60 i 80 dolara koja će poslužiti za streamanje igara, a posao izvođenja igara će se dijeliti između konzole i budućih xCloud poslužitelja

Comment

Working...
                              X