Announcement

Collapse
No announcement yet.

Performanse,vizuali i ostali tech igara.

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PS4 Pro verzija banana naspram X1X. 1080p naspram 1800p...

Comment

• Native 4K + 4xMSAA + 16xAF + lockanih 30 FPS + niz poboljšanja u odnosu na Xbox One i čak bolje statičke sjene u odnosu na PC. Kako???

Comment

• Razliku u detaljima jedva da vidiš, raliku u duplo više fpsa itekako vidiš. 60 fpsa je ključno za vožnje.

Comment

• drito to da je 8k 16x mssa za voznju uz 30fps-a no way!

Comment

• Naravno, 60 FPS bi bilo idealno, ali to s ovakvom igrom na Jaguaru jednostavno neće ići. I Horizon i PGR i Motorstorm igre su uvijek bile u 30 FPS-a i svejedno su iznimno igrive. Bilo bi zanimljivo vidjeti da li bi uspjeli postići 60 u barem 1080p, ali bez obzira na to, ovo su vrlo impresivni rezultati, mislim da niti jedna igra na konzolama trenutno nema ovako čist IQ.

Comment

• Zašto na 4K staviti još i 4xMSAA?

Comment

• Za 4k netreba nista od AA lol to vec i vrapci na krovu znaju tak ja igram od 2k14...

Comment

• Doslovno to isto sam svojevremeno slušao i za 1080p

Comment

• Koje 2001.

Comment

• Meni se sviđa i u 30 FPS, gledao sam video u 4K i meni djeluje odlično ta Forza. Preeeedivno.

Comment

• Ovo me ne cudi,nije lako napravit kvalitetnu HDR podrsku.
                        Following yesterday’s Forza Horizon 3 XB1X patch, various users have reported that the game’s is now too dark with HDR enabled.
                        PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Nije igra, ali prikazuje što Unity 2018 može, prekrasno

Comment

• [4K HDR] Forza Horizon 3: Xbox One X Full Developer Interview!

Comment

• Ovo sam nocas pogledao i uistinu izgleda fantasticno 4K HDR
                              PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• U rangu GT-a!,ugodno iznenadjen u odnosu na F7

Comment

Working...
                                X