Announcement

Collapse
No announcement yet.

Performanse,vizuali i ostali tech igara.

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Da no performanse na Radeonima su loše. Poražavajuće lose za Vegu 64.

Comment

• eh ebiga kad je pascal bolji od vege po raw performansama

Comment

• PC verzija mnogo detaljnija od Pro i X; interijer neusporediv...
        Ljevo je PC, sredina Pro i desno X

Video:

Comment

• Ta igra je prepuna vegetacije ali ne vidim da se mice ijedan list,grana....bilo sta,dali ima interakcije sa tim raslinjem ili su samo kulise?
          EDIT:
          Vidim sada da kasnije ima.
          Last edited by MEGATAMA; 16-02-2018, 02:20.
          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Baš me zanima kada će igre imati infinite LOD. Sve više to primjećujem u novim igrama, i baš je odvratno kad se stvari pred facom stvaraju i teksture mijenjaju.

Comment

• Sve se miče.... Stavili su i interakciju lika sa vegetacijom šta nije bilo u onoj beti; ne sa svom, ali ipak nije sve statično

Kada kiša pada tlo se počne močit, zvukovi u igri su vrhunski, lik ima tijelo i ne kontroliramo samo lebdeće ruke, kretanje lika ima težine, svako otvaranje vrata ima animaciju te se vrata otvaraju uvijek u istu stranu, (ne kada stanemo ispred vrata gurne ih ispred sebe i onda sa druge strane opet isto)
              Vrlo, vrlo dobro po pitanju mnogih detalja...

Comment

• Meni je fascinantno da engine koji je star 10 god. Sa mnml tweekovima toliko dobro parira sa dns hardwerajem lol...

Comment

• Kingdom Come Deliverance: PS4/Pro vs Xbox One/X Graphics Comparison + Frame-Rate Test

Comment

• nema do PC-a

Comment

• Ahahahaah, apsolutni UŽAS što se tiče performansi na PS4 PRO i Xbox One.

Comment

• Znaci i ovo na PC moram probat

pa ovo je zahtjevno masu
                        Steelo morat cemo ipak uzest 2080 podhitno igre u 2k18 vrse pritisak na nase zvjerke !

Last edited by 4mal; 17-02-2018, 12:24.

Comment

• Ja mislim da ovi cmizdravci iz DF tu nemaju nikakve moci sto se tice ovog serijala....ekipa koja ga voli ce i dalje ga kupovat bez obzira na izgled i preformanse! Cjepidlake dosadne...

Comment

• Čovjek bi još možda shvatio/prihvatio na pS4 vulgaris, ali na pro!?? Pa nije ta konzola baš besplatna pa da da igre vrti na 25 fpsa...loše. Moguće da ih pokrpaju barem na stabilnih 30.

Comment

• koliko vidim po recenzijama pljuju po neoptimiziranom enginu tak da nebi reko da su krive samo konzole pa na pc.-u se vrti isto lose...
                              treba cekat patcheve i drivere za grafe pa cemo vidjeti ali kak kaze fenix nekome to ne smeta pa ce svjedno igrati...

Comment

• Neznam kak nekome ne smeta igranje na 30 fpsa a kamoli na nižem, ali OK, svakome sveoje. Meni je ovo jako loše.

Comment

Working...
                                X