Announcement

Collapse
No announcement yet.

Performanse,vizuali i ostali tech igara.

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ipak je to još alfa. Dok optimiziraju a dok izađu novi driveri nebu problema za 100 fpsa.

Comment

• Da u pravu ste,konacna verzija igre i novi driveri ce svakako podic framerate.
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Svakako se slazem da igra vise izgleda kao nextgen nego da je za ovu generaciju ali tako cesto bude sa igrama na kraju ciklusa jedne konzole kada se hardver poznaje i iskoristi do maksimuma.
        It may have been a Sony E3 media briefing short on new announcements, but there was no shortage of spectacle. Alongside The Last of Us Part 2, the gameplay…

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
          Svakako se slazem da igra vise izgleda kao nextgen nego da je za ovu generaciju ali tako cesto bude sa igrama na kraju ciklusa jedne konzole kada se hardver poznaje i iskoristi do maksimuma.
          Vidjet ćemo kak će izgledat igra kad izađe. Očekujem downgrade isto kao što je i Horizon imao, Division, God Of war i ostale igre.
          Last edited by ShyGuy; 09-07-2018, 06:30.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post

Vidjet ćemo kak će izgledat igra kad izađe. Očekujem downgrade isto kao što je i Horizon imao, Division, God Of war i ostale igre.
            Horizon i GoW downgrejdani?
            Hehehe dobra 😂😂🤣🤣

Comment

Na navedenim naslovima je vise u pitanju promjena art direkcije u odredjenim elementima dok je sami downgrade minimalan bar sto se tice ovih od Sonya.
              Division je i uz downgrade jedna od najljepsih igara danasnjice....

Comment

• Originally posted by scurry30 View Post

Horizon i GoW downgrejdani?
                Hehehe dobra 😂😂🤣🤣
                https://www.youtube.com/watch?v=Qij0jKhddnQ

Vrlo vidljiv downgrade, a gledam na običnom mac monitoru. Tko zna kak bi to izgledalo na velikom tv-u.

Isto tako je i Witcher 3 bio downgradean.

Comment

• GoW po meni čak i izgleda bolje nego na E3 2016. Življe boje, bolje teksture, oštrije.

Ghost of Tsushima izgleda preimpresivno. Ako se ovo stvarno vrti na PS4 kako će tek onda igre izgledati na PS5.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
                    GoW po meni čak i izgleda bolje nego na E3 2016. Življe boje, bolje teksture, oštrije.

Ghost of Tsushima izgleda preimpresivno. Ako se ovo stvarno vrti na PS4 kako će tek onda igre izgledati na PS5.
                    Pogledaj prvu scenu iz gore videa. Na 2016. verziji možes razabrat biceps, triceps i kost između na Kratosu. Isto tako pogledaj mu na podlaktici maramu koju ima i usporedi teksture. Također view distance (koji je moguć moda zbog promjene art directiona, ali je sa lijeve strane maknuta vegetacija i puno foga koji prikriva). I nakraju model klinca. Ove ostale scene mi se čine kao da nisu iz istih dijelova igre/dana tak da nemogu komentirat.
                    Također ne vidim particle efekte na retail verziji - snijeg ili što god su već te pahulje

Comment

• GOW u toj prvoj sceni ima daleko vise vegetacije drveca tako da je to upgrade a ne downgrade,ispeglao sam igru do besvijesti i vizualno je apsolutno nevjerovatna.
                      Ghost je prikazan na Pro konzoli tako da ne sumnjam da izgleda tako.....
                      EDIT:
                      Aha suma je iz ranije verzije....to je svakako downgrade onda.
                      EDIT2:
                      Mozda su promjenili izgled levela na tom dijelu pa su zato maknuli sumu jer vegetacija nije problem za igru posto je ima hrpe
                      Last edited by MEGATAMA; 09-07-2018, 09:24.

Comment

Pogledaj prvu scenu iz gore videa. Na 2016. verziji možes razabrat biceps, triceps i kost između na Kratosu. Isto tako pogledaj mu na podlaktici maramu koju ima i usporedi teksture. Također view distance (koji je moguć moda zbog promjene art directiona, ali je sa lijeve strane maknuta vegetacija i puno foga koji prikriva). I nakraju model klinca. Ove ostale scene mi se čine kao da nisu iz istih dijelova igre/dana tak da nemogu komentirat.
                        Također ne vidim particle efekte na retail verziji - snijeg ili što god su već te pahulje
                        Prije sam gledao neku usporedbu i 2018 verzija je izgledala puno bolje. Na tvojem videu se baš vidi razlika.

Comment

• Iako su GOW a posebno Horizon jer je full open apsolutno spektakularni vjerujem da ce mi Ghost jos podic tu ljestvicu ocekivanja i impresija kompijuterske grafike.
                          Sony je jednostavno nezaustavljiv iako moram dodat i Forza Horizon 4 na tu listu najimpresivnijih....

Comment

Iako su GOW a posebno Horizon jer je full open apsolutno spektakularni vjerujem da ce mi Ghost jos podic tu ljestvicu ocekivanja i impresija kompijuterske grafike.
                            Sony je jednostavno nezaustavljiv iako moram dodat i Forza Horizon 4 na tu listu najimpresivnijih....
                            Slažem se da ti naslovi izgledaju vrhunski i među top grafičkih igara, ali bih rekao da je današnji lider u grafici DICE sa Battlefront i Battlefield serijalom.

Comment

• Horizon mi je poprilicno impresivniji,za mene su nazalost toliko izlizali frostbite da mi je danas skoro kao prije unreal engine.
                              Star Wars je ljep ali je previse generican i sterilan i taj izgled jako brzo "dosadi"...

Comment

Horizon mi je poprilicno impresivniji,za mene su nazalost toliko izlizali frostbite da mi je danas skoro kao prije unreal engine.
                                Star Wars je ljep ali je previse generican i sterilan i taj izgled jako brzo "dosadi"...
                                A ne znam meni je Frostbite impresivniji zbog činjenice da su to multiplayer igre sa brutalnim tick rateom i responzivnosti. Uz to što su multiplayer igre, još je i 64 igrača i dynamic battlefield kao što su uništenja, požari, vatre itd. I naravno unlocked/60 fps na ps4 dok je horizon uvijek lock 30 a i prilično sam siguran da nikad nema više od 20 likova na ekranu. Osim u jednom selu, gdje onda opada frame rate.

Mislim da nijedna igra nije blizu prezentacijske(video-audio) kvalitete kakvu imaju Battlefield-i.

Comment

Working...
                                X