Announcement

Collapse
No announcement yet.

Performanse,vizuali i ostali tech igara.

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by 4mal View Post
    iskreno ovo je prvi BR naslov kojeg chu chekirat izgleda i zvuci zanimljivo imho...
    Odličan video, više kao dokumentarac. Mada me ne zanima igra, cijeli video sam pogledao.
    Ono što se vidi je da će COD biti prvi visokobuđetni i ispolirani Battle Royale na tržištu.

Comment

• Ovo izgleda kao nextgen igra ali kakav hardver ce trebat da bi to izgledalo ovako....

PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Ps5?

Comment

•  

Comment

• teško igrivo...

Comment

• Jako lijep svijet i sva ta vegetacija no engine je prestar i baš ga gadno cuka

No jako volim Bethesdin world building u Falloutu 4 i 3 pa moguće da bi mi se svidjelo i tu, no treba sačekati da se zakrpaju performanse.

Comment

• Fallout 4 na RTX 2080 u 4K......performanse u samom startu kad udje u sumu su zanimljive.

Comment

• Uzas! Za vise od pola padne frame rate na 4k rezi !

Comment

• Ne bih se začudio da i TES VI bude s istim engine-om.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                      Uzas! Za vise od pola padne frame rate na 4k rezi !
                      Sa oko 150fps padne na 25fps..........

Comment

• Tesko mi je zamislit da developeri nisu svjesni ovoga.....
                        As Kaldaien explained, the high CPU load in Assassin's Creed Odyssey and Origins is due to insane driver overhead caused by naive resource management.

Comment

• šteta kak taj lijepi engine nema DX 12 ili još bolje Vulkan podršku. Zapeli na prastarom DX 11 i onda overhead koji guši procesore.

Comment

• Originally posted by XXX View Post
                            šteta kak taj lijepi engine nema DX 12 ili još bolje Vulkan podršku. Zapeli na prastarom DX 11 i onda overhead koji guši procesore.
                            Dx12 je ispao tragicni promasaj kako mi se cini dok je vulkan fenomenalan ali ga nitko ne koristi.

Comment

• Ja DX 12 koristim gdje god mogu...u principu je tragedija na frostbite engineu a sobzirom da je on na PC-u jako popularan i igrači Battlefielda su jako glasni došao je sveukupno na zao glas, neopravdano.

Comment

• Mantle je bio vrh ali devovi su bili ljeni jbga...

Comment

Working...
                                X