Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Doza

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• nice pick up ....bdw odlican kanal!

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      nice pick up ....bdw odlican kanal!
      sta si ga tek sad otkrio?!
      U bit razmisljam da otvorim temu gdje bi stavili kanale o gejmingu koje volimo gledat,mozda je kome koji dobar promakao...

Comment

• Ne pratim ga 2 godine sigurno ! lik je radio u Sierri halo!
        otvori imas moj blessing

Comment

Ne pratim ga 2 godine sigurno ! lik je radio u Sierri halo!
          otvori imas moj blessing
          Znam da...zato ima fetis na skupljanje Sierrinih igri za PC!

Comment

• i ja imam isto preso sam skoro sve iz sierrinog kataloga steta sto su onako propali (ogrinalna postava)

King Quest,Police Qeast, Kings of glory, Phanstamagoria1,2, Gabriel Knight
            Shivers,Shivers:Harvest of Souls...etc
            Last edited by 4mal; 07-01-2018, 12:03.

Comment

• Na današnji dan, prije jedanaest godina, Capcom je lansirao novi IP na kojega su igrači dočekali prilično hladne glave.

Comment

• lik je genijalac!

Comment

lik je genijalac!
                  Samo Radical Reggie

Comment

•  

Comment

• lol
                      HCL-ov retro kutak ovoga puta izlazi u susret jednom od najbizarnijih naslova ikad - Seaman za Segu Dreamcast u kojem ribi radite društvo.

Comment

• Apsolutno mi se svidja konzolica.

PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Ako se dobro sjecam kada je Ps2 izasao bas i nije bilo nesto vrhunskih igara na izlasku,naravno kasnije se situacija potpuno promjenila.

PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Kakve gluposti lik igra. Još ga nikad nisam vidio da igra nešto polu pošteno. Pitam se što uopće pređe od tih igara iz kolekcije i pick upa.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                              Kakve gluposti lik igra. Još ga nikad nisam vidio da igra nešto polu pošteno. Pitam se što uopće pređe od tih igara iz kolekcije i pick upa.
                              Molim,Hydro Thunder glupost....aaaa,ne ne nikako!Ocito si propustio hayp tamo negdje 1999/2000 kad tako mislis....

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Molim,Hydro Thunder glupost....aaaa,ne ne nikako!Ocito si propustio hayp tamo negdje 1999/2000 kad tako mislis....
                                Sigurno ga pirati nisu imali na onim svojim popisima top igara XD.

Mislim ne volim biti negativan i normalno da ima pravo igrati što želi ali prikazuje se kao gaming stručnjak a vidi se da samo voli skupljati junk kao većina tih likova s geek scene. Kad napravi neki let's play reda radi uvijek je ovakvo neko arcade govance što bi bilo zanimljivo nekom malom djetetu ili meni 1999/2000 XD. Kao zadrti je PC gamer i collector, gdje ti je let's play Blooda, Hexena, Heretica, Kingpina, NOLF, Strife itd. Bilo što iz zlatnog doba PC gaminga. Bezveze...

Gggmanlives radi odlične recenzije od tih starijih i opskurnih hitova i podcjenjen je. Ne raspakira drek na svakom drugom video pa nema toliko ni pogleda.
                                Last edited by mullet; 23-01-2018, 14:54.

Comment

Working...
                                X