Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Doza

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nice PickUps!

Comment

• 4mal baš danas pogledao malo taj i još par videa.

Btw., zanimljivo mi je da kolekcionari u USA puno lakše dolaze do nekakvih primjerak nečega, dok je kod nas to puno teže.
      Pri tom ne mislim na nemogučnost pronalaska nečeg, već na cijenu.
      Znači, mislim na nekakve garažne rasprodaje i sl., a za to također ima masu videa na youtube.

Uglavnom, volio bih da kod nas ima toga više i da se ne moramo osvrtat samo na njuškalo.
      Ne znam gdje tražit ili ??
      Da ne bude zabude, mislim na stare konzole tipa SuperNintendo i sl., ili razno razne igre za konzole i sl.

Comment

• Jok ti si igrao !
        memories...
        Na današnji dan, prije točno 18 godina, Square je izbacio jedan od najoriginalnijih, ali i najgologuzijih naslova na originalnom PlayStationu.

Comment

•  

Comment

• zelim remaster ovog IP-a!

Comment

•  

Comment

• #joktisiigro
                Na današnji dan, prije točno 25 godina, europski su se gameri upoznali s jednom od najboljih NES igara, ali i naslovom koji je ostao zapamćen kao frustrirajuće teška igra.

Comment

• Danas je 18god.od kada je izasao...

Comment

• Ljepo 2k20 na 20 god. Izadje ps5 u izvedbi ps2
                    kako ie za 20god psx bilo za ps4

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                      Ljepo 2k20 na 20 god. Izadje ps5 u izvedbi ps2
                      kako ie za 20god psx bilo za ps4
                      Tak si i ja mislim da ce izaci ps5...brijem da ce konzola bit zvjer,tehnicko cudo..

Comment

• A bili su bahati jbg...ali su i brojke im to dozvoljavale... Samo da su imali softwer kako spada,pa gdje bi im kraj bio...ali dobro je jos na kraju i ispalo za njih!A bas je bilo jbn to vrijeme..hrpa konzola na trzistu,i za sve su igre izlazile,a nove revolucionarne dolazile...bas dobro vrijeme za biti gamer!

Comment

• 28:42 GT bolesno dobar FP

Comment

• Da nisu shebali s Cell procesorom, koji bio prekompliciran, PS3 bi bio na 100+ milijuna prodanih primjeraka.
                            Rijetki developeri su uspjeli izvuči maksimum iz konzole nažalost

Comment

• tek kz3 tlou gt su izvukli max

Comment

• UC2, GoWIII, GTA V, LBP 2, Beyond... bilo je stvarno prekrasnih igara.
                                Ponekad se jednostavno zapitaš kako je to moguće na takvom hardveru.

Comment

Working...
                                X