Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Doza

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Obavezno posjetit kad cu ic u Japan!

PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Covjece,vec je 20god. proslo od kada sam je prvi put igrao!Jos imam "originalni" cd koji mislim da radi jos uvjek...
      Koja je to igretina bila tada...Jin Kazama i Bryan Fury...

Comment

•  

Comment

• Dobra je selekcija igara u ovoj Sega kolekciji. Sviđa mi se što nisu škrtarili na nastavcima.

Comment

• Jok ti si ovo igrao na 486DX-u
            R'lyeh fhtagn! U ovotjednoj dozi gledamo jednog od prvih naslova Cthulhu mitosa, stoga zavirite s oprezom!

Comment

• Kad smo vec kod retro igri,sad sam se sjetio u cemu sam nekad uzivao na svojoj naboljoj frendici..Amigi 500!
              Ovo mi je bila i ujedno prva igra koju sam u co-opu igrao...sati i sati su proletjeli pokusavajuci je prijeci sa susjedom, od kojeg sam i na kraju kupio Amigu!

Comment

• Eto ako netko ima vremena...

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                  Jok ti si ovo igrao na 486DX-u
                  To sam igrao baš kad je trebalo učit za maturu

Comment

• haha 299 like a boos owned
                    U idućih deset dana umjesto tradicionalnog gaming kalendara prisjećat ćemo se trenutaka koji su obilježili najvažniji sajam u industriji videoigara. Krećemo od njegovih ranih početaka.
                    Last edited by 4mal; 01-06-2018, 13:49.

Comment

• Volim citat ovakve tekstove....na najbolji moguci nacin me vracaju u moju gaming proslost i svemu cemu sam se tada divio i o cemu sam mastao.
                      U to vrijeme smo svi obozavali 1 on 1 tucnjave i mogli smo doslovno mjesece igrat Street Fightera 2 ili Mortal Kombat 1/2 pa me ne cudi da je NEO GEO u to doba bio predmet obozavanja i zelja iako je nama nazalost bio skoro pa nepoznanica osim tekstova u EGMu.

https://www.google.hr/url?sa=t&sourc...w9QrmiW17rFKSF
                      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Kolko je trebalo kad mi je stari oborio sistem ovim programerima da dignu sistem ponjeli sto flopy diskova da dignu windows 98 dal je prije stvarno bilo tesko dic sistem dali su se pravili samo da uzmu vise para.

Comment

• tko je igrao?
                          Na današnji dan, prije točno osamnaest godina, ekipa zaslužna za Tony Hawk's Pro Skater serijal lansirala je još jednu uspješnicu - prvu 3D igru o Spider-Manu.

Comment

• Kako me iznervirala dok sam igrao. Na momente jeziva i stvarno je trebalo upregnuti vijuge. 1994, bez interneta, Mistress Of Dark, pravi horror

Comment

• pnc ? jesi igro phantasmagoria?

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                                pnc ? jesi igro phantasmagoria?
                                Ne, to je bila već cd igra, a kad sam napokon kupio cd rom, nikad je nisam probao.
                                Al tad sam donio od lokalnog kvart pirata jedno 5 cd a sa rar igrama. To me došlo 100 dem i još sam dobro prošao. Lol, satima sam samo isprobavao, copy, unrar, arj, zip

Comment

Working...
                                X