Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Doza

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nisam znao da je DNF imao SP DLC.

Comment

•  

Comment

• Wild Gunman Remake 35th Anniversary

D8fHgrqX4AEms7q.png

DOWNLOAD:

https://www.sendspace.com/file/9asesv

Comment

• Jedan obožavatelj Nindža Kornjača napravio je igru koja predstavlja eksploziju nostalgije i pravo ljubavno pismo toj franšizi, ali i zlatnom dobu retro gaminga.

Comment

• Dobre slike radi ovaj lik...

https://www.artstation.com/rachidlotf

(meni je najbolja slika ona 'sega mega drive' sa gomilom igara oko nje, posebno sa meni omiljene TMNT i DUNE) obozavam tu konzolu.

Comment

• Igra se Castlevania Order Of Ecclesia na emulatoru. Čista uživancija 😎

Comment

• Op, op, op! Odlicna, iako teza od drugih na DSu. Na cemu igras?

Comment

• OverLord Na DesEmu (PC) , ukopčao Dualshock 4 i uživam . Meni se jako sviđa. Pixel art grafika i glazba su fantastični. Iznenadilo me što su malo pojačali old skul (pre Metroidvanija) formulu. Mape su rascjepkane i manje, anime art style je umanjen i težina je kako i sam kažeš pojačana. Ovo mi je jedna od dražih metroidvanija što sam probao, ovako što su malo promjenili formulu je dobro došlo kao osvježenje u serijalu.

BTW na ebayu igra dođe oko 100 funti sad lol.
                  Last edited by mullet; 13-07-2019, 08:38.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                    OverLord Na DesEmu (PC) , ukopčao Dualshock 4 i uživam . Meni se jako sviđa. Pixel art grafika i glazba su fantastični. Iznenadilo me što su malo pojačali old skul (pre Metroidvanija) formulu. Mape su rascjepkane i manje, anime art style je umanjen i težina je kako i sam kažeš pojačana. Ovo mi je jedna od dražih metroidvanija što sam probao, ovako što su malo promjenili formulu je dobro došlo kao osvježenje u serijalu.

daj mi objasni kako se igra sa kontrolerom na DeSmuME neka igra

Comment

• Pokemon Master Ovisi na koji kontroler misliš. Ako bi Dualshock 4. Treba ti DS4 Windows program. Pokreneš program, uštekaš kontroler preko onog kabla što koristiš kad ga puniš na konzoli. Onda pokreneš emulator i ideš na konfiguraciju i tamo si namjestiš kontrole.

Ako bi koristio Xbox kontroler onda ga samo spojiš na PC (Win ga nativno prepozna), upališ emulator i namjestiš si tamo kontrole

Comment

OverLord Na DesEmu (PC) , ukopčao Dualshock 4 i uživam . Meni se jako sviđa. Pixel art grafika i glazba su fantastični. Iznenadilo me što su malo pojačali old skul (pre Metroidvanija) formulu. Mape su rascjepkane i manje, anime art style je umanjen i težina je kako i sam kažeš pojačana. Ovo mi je jedna od dražih metroidvanija što sam probao, ovako što su malo promjenili formulu je dobro došlo kao osvježenje u serijalu.

Da, art je puno ljepši nego u Dawn of sorrow ili Portrait of ruin. Fora je i ovo što sam kažeš da imaš "više" area za istražiti. Ja imam sve te igre oriđiđi, cijene su otišle u nebesa. Probaj naći SOTN za kupiti...

Comment

• OverLord SOTN se 2015 nakratko pojavio na njuskalu za 70kn XD. Pa onda kratko nakon toga opet za 1000. Netko ga je lijepo flippao.
                          Last edited by mullet; 13-07-2019, 14:10.

Comment

OverLord SOTN se 2015 nakratko pojavio na njuskalu za 70kn XD. Pa onda kratko nakon toga opet za 1000. Netko ga je lijepo flippao.
                            Neki dan nasao za 1500 nanjuskalu

Comment

Working...
                            X