Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konzole prošlosti

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 23 yare!
    Na današnji dan, prije točno 23 godine, na europskom se tržištu pojavila Sonyjeva prva igraća konzola - legendarni PlayStation.

Comment

• Kolko mi je falila kad sam mgs 2 prekucavo morali mi pleyka citavu noc radit kolko je ljudi moji samo tehnologija napredovala

Comment

• Originally posted by Solid Snake View Post
        Kolko mi je falila kad sam mgs 2 prekucavo morali mi pleyka citavu noc radit kolko je ljudi moji samo tehnologija napredovala
        Bile su skupe....skucka se za konzolu.....za cip.....

Comment

• Takoder sam imao problema sa memorijskom dok nisam nabavio jednu. Ja sam GTA3 igrao skoro mjesec dana bez memorijske, igrao bi cjeli dan i popodne bi je ugasio, sutra opet ispocetka. Svaki dan bi dosao do drugog otoka i tu bi stalo, igrao sam po 10 sati dnevno

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Bile su skupe....skucka se za konzolu.....za cip.....
            Srecom bila je playka jeftina cipovanje 70 eura onda zadnje sto mi ostane memory nisam imao ,all zato 5 eura cd znam neke sto su obogatili na cdoviima .

Comment

• Tko je od vas imao SNES ili Megadrive i od kuda ste nabavljali igre i koliko su kostale tada?

Comment

• imo sam ja ssega mega drive 2 i snes (game gear -kratko) posudjivao ih u videoteci (flinstons i dumbo gredice/srednjaci)
                a mogle su se preko vikenda posudit konzole te kasnije su uveli i kupnju ali samo igri

100-150kn je bila cijena...

a konzole sam dobio od Ujca iz Njemacke
                Last edited by 4mal; 16-11-2018, 20:11.

Comment

• Igrao sam na SNES-u jedno vrijeme, a samu konzolu posudio od prijatelja kao i igre. Što se tiče nabavke igara on je to dobivao iz Švicarske

Comment

• Ja sam dobio N64 iz Njemacke i jedine igre koje sam imao su bile one koje mi je rodak donosio, svaku godinu 1 ili 2.. U pocetku sam imao samo Cruisin USA, a kasnije je dosao DiddyKong Racing i ostale.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
                      Ja sam dobio N64 iz Njemacke i jedine igre koje sam imao su bile one koje mi je rodak donosio, svaku godinu 1 ili 2.. U pocetku sam imao samo Cruisin USA, a kasnije je dosao DiddyKong Racing i ostale.
                      Imao sam i ja N64 i ako se dobro sjecam samo Wave Race dok sam ostale posudjivao u igraonici,bolje igre za N64 su tada kostale 700-800kn

Comment

• Dobio sam i ja kasnije Wave Racer, igra je bila top. To je bio ogroman problem sa N64, sve igre koje sam imao sam mogao nabrojat na prste jedne ruke, ostale bi posudio kad bi dosli susjedi iz Svicarske ili bi nekako dosle do mene od nekih dalekih prijatelja. Kasnije sa PS1 je to bilo puno drugacije, ugradio bi se cip i onda bi kupovao i posudivao na hrpe onih przenih cdova.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

bolje igre za N64 su tada kostale 700-800kn
                          Strašne cijene. Ako ništa barem je biznis posuđivanja cvjetao i sve videoteke su imale Nintendo i kasnije Playstation igre. Ne sjećam se koje su cijene bile kod nas za NES/SNES igre? Pretpostavljam isto paprene.

Comment

• Ne znam di staviti ove slike. Moraš skupit sve - kao i pokemone!

IMG_5747.jpg IMG_5748.jpg

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
                              Ne znam di staviti ove slike. Moraš skupit sve - kao i pokemone!

IMG_5747.jpg IMG_5748.jpg
                              Vidi taj GBA, odmah mi se igra Castlevania
                              Haha, ovako sam i ja nekad, prije jedno 10 godina.

Comment

• reper izdao konzolu

Comment

Working...
                                X