Announcement

Collapse
No announcement yet.

Switch eShop

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ja sam se danas morao suzdrzat kada sam gledao sto je sve na saleu. Uzeo sam "samo" Fe, prvi SteamWorld Dig i Kamiko

Comment

• Originally posted by garderain View Post
      Ja sam se danas morao suzdrzat kada sam gledao sto je sve na saleu. Uzeo sam "samo" Fe, prvi SteamWorld Dig i Kamiko
      Kad odigraš štogod od toga javi dojmove!

Comment

• Super Bomberman sa 50eu na 25eu.....razmisljam da ga uzmem......
        PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Ma baš za inat neću uzimati ništa više od India do Hollow Knighta. Uzeo sam unatrag par tjedana Owlboy, Night in the Woods, Oxenfree, Gorogoa, Thumper (Preporuka za njega) tako da mi je dosta Indija za jedno vrijeme. Čekaju se AAA naslovi sada na Plejki....

ali pozdravljam Sale dapače.

Comment

• Uzeo Snake Pass,10eu je
            PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Oxenfree samo $5 I uz igru dobijete 25 zlatnika što je u biti $4.75 na kraju. Nisam igru odigrao ali se radujem tome jer se baš čini kao da je stvorena za handheld!

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                Oxenfree samo $5 I uz igru dobijete 25 zlatnika što je u biti $4.75 na kraju. Nisam igru odigrao ali se radujem tome jer se baš čini kao da je stvorena za handheld!
                Prešao na PC-u. Preporuka! Spooky igra mada tako ne djeluje

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                  Oxenfree samo $5 I uz igru dobijete 25 zlatnika što je u biti $4.75 na kraju. Nisam igru odigrao ali se radujem tome jer se baš čini kao da je stvorena za handheld!
                  ja uzeo baš za Switch. Fora je igra.... ima finu atmosferu.

Comment

• Mene je najviše začudio popust

Comment

• Vec je drugi ili treci put na popustu. Prvi put kad je bila na popustu, bila je jako dugo na vrhu ljestvice najvise downloadanih naslova

presao, ok je, ali ne bi mi se dalo prelazit vise puta, iako to igra zahtijeva za neke bolje krajeve i sl

Comment

• https://www.ebay.com/itm/Buy-a-50-Ni...887&rmvSB=true

Comment

• Konačno stigao Hollow Knight na eshop! Uzimam danas navečer obavezno

Comment

• Di su ti e3 popusti na nintedovom e shopu?

Comment

• Lets play!
                              Odličan potez Nintenda koji će oduševiti fanove starih igara

Comment

• Lumines Remastered izasao! Jaoooooooo.... tek sam na Holow Knightu koji je savrsen btw.

Comment

Working...
                                X