Announcement

Collapse
No announcement yet.

Switch eShop

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ThePicek View Post

Ako imaš online pretplatu imaš besplatne sve NES igre i bude popusta za određene naslove no u puno manjoj mjeri nego na plejki
    Hvala ti na odgovoru.
    Da li se da kakav Switch dobar i poznatiji naslov usicariti besplatno ili po dosta povoljnijoj cijeni?
    Ili to vecinom daju kakve slabije naslove?
    Cisto da znam dal se isplati.

Pozz

Comment

• Originally posted by markoisis View Post

Hvala ti na odgovoru.
      Da li se da kakav Switch dobar i poznatiji naslov usicariti besplatno ili po dosta povoljnijoj cijeni?
      Ili to vecinom daju kakve slabije naslove?
      Cisto da znam dal se isplati.

Pozz
      Bude na sniženju i OK naslova. Mislim da ti se isplati uzeti Switch Online, za godinu dana je oko 150kn što mi se ne čini puno i imaš pristup svim NES igrama + popusti. Najbolje ti je pratiti na Nintendo Shopu popuste kad bude nešto. AKo ćeš kupovati digitalne igre preporučam memorijsku karticu barem 64gb, po mogućnosti Class 10 ili brže.

Comment

• Trebao bih do sutra potrošiti ovih 11 eur što imam u bodovima a neznam što da kupim. Ne igram trenutno ništa online. Ili da kupim online za godinu dana čisto radi backupa nekih saveova.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
          Trebao bih do sutra potrošiti ovih 11 eur što imam u bodovima a neznam što da kupim. Ne igram trenutno ništa online. Ili da kupim online za godinu dana čisto radi backupa nekih saveova.
          Mislim da ti se isplati uzeti online jer nije skup, a za backup saveove je vrhunski, nikad ne znaš kaj se može dogoditi

Comment

• Originally posted by ThePicek View Post

Mislim da ti se isplati uzeti online jer nije skup, a za backup saveove je vrhunski, nikad ne znaš kaj se može dogoditi
            Meni bi iskreno trebao samo za Xenoblade 2. To je jedna igra za koju mislim da više nikad ne bih htjeo ispočetka.

Comment

• Popusti na eshopu traju do 25.srpnja i ovo vrijedi za one koji imaju UK račun
              Search for games, news, help and more on Nintendo UK's official site

Comment

• Planiram napraviti 2. acc koji će biti baziran u Australiji. Koliko vidim tamo su cijene (ukupno gledajući) najjeftinije.

Inače cijene po regijama za sve igre možete provijeriti - OVDJE

Planiram napraviti foru s digitalnom Mastercard karticom Revolut. Ne nam je li itko od Vas rabio ili probao dobiti njihov store? Ne želim kupovati bonove za USA ili bilo koju drugu državu i onda s njima kupovati dalje. Želim to moć "normalnije" odraditi i kupiti nešto odmah kada želim.

Comment

• Stigao i DC Universe online za Switch! Igra se bome dobrano održala na sceni od 2011. kada je prvotno izašla...

Comment

• Od danas možete probati Mario Tennis! Dakle game trial se može skinuti već sada!

Comment

• Planiram počet kupovat digitalne igre drugdje, odnosno key. Puno je lakše i čak jeftinije s obzirom na sve cijene. Neke ekskluzive su za samo 30€...

Tako da nije isplativo mi uzeti niti digitalniju niti fizičke kopije preko store-a. I to bilo kojeg kada uračunam i zafrkavanje s regijama pa hoće li kartica proći ili ne...

Comment

• Sad smo uzeli Mario Tennis - upravo je na akciji na eShop-u. 39,99€ pa navali narode.

Comment

Working...
                        X