Announcement

Collapse
No announcement yet.

Switch eShop

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Na kraju sam uzeo onu kao Zuma igru gdje spajamo kuglice i Eriku onaj Brawl kao Smash Bros
    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

Originally posted by ThePicek View Post
      Onda je sličan, znam da je bilo nešto na Segi u tom stilu al to sam igrao prije 25god. valjda
      Ma da, to su leveli iz OG sonica, remasterirani, ima i novih koji su ''fan made'' pa je sega odlučila dat priliku par ljudima da naprave sonic 2d igru. Dok je pravi sonic sega team radio na onom forces. Presmiješno da je najbolja ''sonic'' igra u zadnjih 20 godina napravljena od strane par fanova.

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post

Ma da, to su leveli iz OG sonica, remasterirani, ima i novih koji su ''fan made'' pa je sega odlučila dat priliku par ljudima da naprave sonic 2d igru. Dok je pravi sonic sega team radio na onom forces. Presmiješno da je najbolja ''sonic'' igra u zadnjih 20 godina napravljena od strane par fanova.
        Da upravo to,oni su pogodili onu Sonicovu "fiziku" kretanja sto Sonic Team ne moze pogodit vise desetljecima....ali realno Sonic Team uopce nije onaj tim iz doba Genesisa.
        Isto kao i Sega AM2 nema veze sa onim iz doba Yu Suzukia....

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post

Da upravo to,oni su pogodili onu Sonicovu "fiziku" kretanja sto Sonic Team ne moze pogodit vise desetljecima....ali realno Sonic Team uopce nije onaj tim iz doba Genesisa.
          Isto kao i Sega AM2 nema veze sa onim iz doba Yu Suzukia....
          Pa normalno da nije. Rijetko tko se bavi programiranjem poslije 40-ih. Ekipa koja je to radila sada ima cca 50-ak godina. S tim da su vj osli u druge firme/presli na drugo radno mjesto itd.

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post

Pa normalno da nije. Rijetko tko se bavi programiranjem poslije 40-ih. Ekipa koja je to radila sada ima cca 50-ak godina. S tim da su vj osli u druge firme/presli na drugo radno mjesto itd.
            Nije to razlog,Sega se doslovno raspala i izgubila mozda i najbolje developere.

Comment

Nije to razlog,Sega se doslovno raspala i izgubila mozda i najbolje developere.
              Mislim da im je jedina uspješnica u posljednje vrijeme yakuza.

Comment

Kupio Oxenfree na eShopu je akcija 75% popust pa je igra 4.99eu i koliko sam prije vidio dojmove i recenzije vrijedi full price a kamoli ovakav popust.
                Tek sam probao i djeluje stvarno ok a muzika je vrhunska od starta.

Comment

Kupio Oxenfree na eShopu je akcija 75% popust pa je igra 4.99eu i koliko sam prije vidio dojmove i recenzije vrijedi full price a kamoli ovakav popust.
                  I ja isto.... Onih 19.90 je bila prenapuhana cijena s obzirom da je igra iz 2016-te i da je na ostalim platformama puno jeftinija. Ali za tih 4.99 je must buy. Igram je i baš je odlična.... Mada ja volim te mystery drame...

Comment

Ima još kakva ''must buy'' igra na dobrome popustu? Oxenfree imam za ps4 još od prije, nisam ga nikad nit probao :/

Comment

E, valjda sam ju skinuo s wishlista 2-3 dana prije nego sto su stavili na popust. Drzao sam ju od izlaska tamo, i posto nikad nije isla na neko konkretnije snizenje, maknuo sam ju.

Neko vrijeme nisam nista kupovao, htio bih digitalni Splatoon 2, a nigdje nac neku bolju ponudu za download code

Comment

Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                        Ima još kakva ''must buy'' igra na dobrome popustu? Oxenfree imam za ps4 još od prije, nisam ga nikad nit probao :/
                        Trenutno nema nista vrijedno spomena koliko vidim, samo shovelware i manje dobri naslovi. Moje preporuke za wishlistanje indiesa dok ne dodju na sale, bi bile: Sonic Mania, Floor Kids, Rive, Steam World Dig 2, Azure Striker Gunvolt Striker Pack

Sonic Mania je samo 10 Eura ako kupis preko ruskog eshopa

Comment

Ja čekam Hollow Knighta....

Comment

Originally posted by obiiwan View Post

Trenutno nema nista vrijedno spomena koliko vidim, samo shovelware i manje dobri naslovi. Moje preporuke za wishlistanje indiesa dok ne dodju na sale, bi bile: Sonic Mania, Floor Kids, Rive, Steam World Dig 2, Azure Striker Gunvolt Striker Pack

Sonic Mania je samo 10 Eura ako kupis preko ruskog eshopa
                            Po meni Stardew Valley i Rive:Ultimate Edition.... Ni jednu nisam igrao na plejki. Steamworld Dig 2 sam prešao. I isto je super

Comment

posto imam 85 eura na racunu, gledam sto uzet od igara...savjeti?

Comment

Preporuka svima koji zele zaraznu arcade style igru: Inversus Deluxe. Ima dosta kratak demo na eshopu za isprobat.

Kontrole su dovoljno jednostavne da ide na single joycon, u startu se moze u dvoje na Switchu. Cijela igra djeluje kao vrhunski mix Geometry Warsa, Battle Citya i Splatoona
                                Kretanje je otprilike kao u Geometry Wars, ali pucanje je u samo 4 smjera na tipke umjesto na desni analog. Municiju skupljate i puni se i s vremenom polako, a mozete se kretat samo po svojoj boji, te pucanjem protivnikov teren pretvarate u svoj. Ima i online, doduse tesko je nac random match, ali ima opciju invitea s friend liste. Ima i leaderboardse, te moze searchat online match dok igrate arcade ili local

Comment

Working...
                                X