Announcement

Collapse
No announcement yet.

Switch eShop

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Genesis View Post
    posto imam 85 eura na racunu, gledam sto uzet od igara...savjeti?
    Ja sam uzeo Night in the Woods neki dan. I jučer prednaručio Owlboy-a....

Comment

Što preporučate da uzmem sad kad su popusti? Golf story sam čuo da je dobar i fast RMX.

Comment

Neznam za golf ali uzmi fast RMX.

Comment

Skidam Sonic Maniu,vrijeme je za povratak u devedesete i doba Megadrivea
          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

Kazes dobar je

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
              Skidam Sonic Maniu,vrijeme je za povratak u devedesete i doba Megadrivea
              I ja razmišljao da uzmem. Kolko je cijena?

Comment

Originally posted by M@tt View Post

I ja razmišljao da uzmem. Kolko je cijena?
                19eu,ovo je apsolutno savrsena Sonic igrivost kakvu Sega nije znala ponovit sva ova desetljeca!!Na TVu je kockasto ali u heandheld modu izgleda perfektno,muzika i art su vrhunski.
                Igra stvorena za NS hh

Comment

ides beba !
                  My Nintendo Coming soon for Nintendo Switch: Use your Gold Points on Nintendo eShop news page

Comment

Dosao demo za Kirby Star Allies

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                      Dosao demo za Kirby Star Allies
                      Igrao. Prilično razočaran što je 30FPS. Izgleda laggy nakon Odyssey-a

Comment

• Da li postoji fizička kopija Shovel Knighta za switch? Jer vidim da Owlboy ima, pa se dvoumim između te dvije igre šzo uzet.

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                          Da li postoji fizička kopija Shovel Knighta za switch? Jer vidim da Owlboy ima, pa se dvoumim između te dvije igre šzo uzet.
                          Owlboy će biti koliko ja znam. Ili već ima fizikaliju za uzeti? Ja sam ga uzeo digitalno jer je pisalo da fizikalija dolazi u svibnju tek.

Comment

Da li postoji fizička kopija Shovel Knighta za switch? Jer vidim da Owlboy ima, pa se dvoumim između te dvije igre šzo uzet.
                            Shovel Knight za sad nema fizički za Switch. Bio je za Wii U, 3DS, PS4...
                            Možda izbace kad kompletiraju igru, tj kad izađe finalna, 4. kampanja s King Knightom

Sonic Mania dobiva fizičko izdanje u vidu Sonic Mania Plus

https://www.youtube.com/watch?v=uA1bZcL6Pls

Comment

Ako ti se jako ne igra baš SK uzmi ovu koja ima physical a za Shovel se još malo strpi. Mislim da je physical release samo pitanje vremena s obzirom na popularnost naslova. Na Switchu manje više sve dobiva physical a Shovel je nekako najpopularniji od ovih indie naslova. I ja čekam da izađe, biti će fora imati ga na cartu.

Comment

• Originally posted by mullet View Post

Ako ti se jako ne igra baš SK uzmi ovu koja ima physical a za Shovel se još malo strpi. Mislim da je physical release samo pitanje vremena s obzirom na popularnost naslova. Na Switchu manje više sve dobiva physical a Shovel je nekako najpopularniji od ovih indie naslova. I ja čekam da izađe, biti će fora imati ga na cartu.
                                Ma nije mi se problem strpit jer sam i ovako već bio prešao SK na ps4, samo mi se čini kao savršena igra za handheld. Svako bi radije fizičke verzije igara, vidio sam da će i steamworld dig 2 fizička izać. To i owlboy u roku dva mjeseca, imat ću vremena još dobro promislit očito.

Comment

Working...
                                X