Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Let's Go! Pikachu/Evee

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by ShyGuy View Post

Dosta sam izgubio vjeru u nintendo. Baš rade sranja u zadnje vrijeme. Ovakvo smeće plaćati 60 eura je apsurdno. Switch vrvi shovelware indie naslovima, a vrlo malo zapravo kvalitetnih naslova.
    Bilo je dosta shovelwarea i na Wiiu. One razne sport mini igre su sad zamjenili indiji. Isto vrijedi za sve platforme. Samo su preuzeli Sonijev model indija da si popune katalog.

Comment

Dosta sam izgubio vjeru u nintendo. Baš rade sranja u zadnje vrijeme. Ovakvo smeće plaćati 60 eura je apsurdno. Switch vrvi shovelware indie naslovima, a vrlo malo zapravo kvalitetnih naslova.
      Imam savršeno riješenje za tebe ​​​​​​

No igrat će se jer volim Kanto i zbog toga što mi je Yellow bila prva edicija! A za borbe koliko sam skužio su kao i u Pokémon Go (iako ne znam kako to izgleda)

Comment

Zar će i ovo stvarno naplačivat 60 eura?

Comment

Ja cu ovo sigurno uzeti, cisto jer igram pokemon Go od početka, i medusobno transferiranje i opcije definitivno je nesto sto me privlači

Comment

Originally posted by Prayer View Post

Imam savršeno riješenje za tebe ​​​​​​

No igrat će se jer volim Kanto i zbog toga što mi je Yellow bila prva edicija! A za borbe koliko sam skužio su kao i u Pokémon Go (iako ne znam kako to izgleda)
            Koje rješenje?

Comment

Koje rješenje?
              Tajna dok se ne vratim!

Comment

jedva ceeeekaaaammmm

Comment

Šteta što ovo nije jednostavno remake Yellowa, iako ne bi bio prvi remake iz te generacije.

Comment

Morali su još malo izmust pokemon go u nekakvoj kombinaciji. Nadam se da je to to, vidjet ćemo što će biti od slijedeće pokemon igre.

Comment

Neznam tko će od tih kežualaca to igrati, kad je to ekipa koja igra samo F2P i mobile igre. Ovo će ipak biti 60 dolara a nije baš pravi nostalgia remake s obzirom na ovo razvodnjavanje. Lako su mogli dodati taj GO! mod kao zaseban mod u igri.

Comment

Ako sam dobro shvatio, (a nije baš da sam pozorno pratio) GO komponenta ce biti povezana kao nekakva zasebna lokacija "park" gdje ce se moći ići zaraditi dodatni exp i bombonica al ništa baš nužno ako netko to ne igra npr.ja

A definitivno ne kanim počet radi ove igre. Ili ne?

Comment

Originally posted by master Šo View Post
                          Ako sam dobro shvatio, (a nije baš da sam pozorno pratio) GO komponenta ce biti povezana kao nekakva zasebna lokacija "park" gdje ce se moći ići zaraditi dodatni exp i bombonica al ništa baš nužno ako netko to ne igra npr.ja

A definitivno ne kanim počet radi ove igre. Ili ne?
                          Neće biti borbe s random pokemonima nego ih hvataš "swipeanjem" po ekranu kao na GO-u. To je jedna od tih novih promjena. Borbe su jedino s trenerima.

Comment

Yup, to je ta nova fora iz pokemon go-a da se ne boriš s pokemonima na koje naletiš nego ih odma ideš hvatat s pokemon loptama. Ujedno i najwtf potez da nema random borbi.

Comment

Working...
                            X