Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Let's Go! Pikachu/Evee

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Izasao je update 1.0.2
    Nintendo has released a brand new update for Pokemon Let's Go Eevee and Pikachu. After you update, the game should now be at version 1.0.2. However, the update's a small one. There were a couple of bugs fixed, but that's all that was done. As always, Nintendo has released some official patch notes, so we've…

Comment

Krenuo sam i ja jučer u avanturu. U 2h sam ulovio prva 2 badge-a

Igra je punooo brža od klasične pošto svi Pokemoni u party-u dijele po defaultu EXP. Dakle nema više onog uzmeš jednog pokemona, pa grindaš dok ne dođe do npr. lvl 10, pa onda 2. pokemona, 3., itd.
      Tako da je to ovdje ekspresno brzo i dosta sam ih se već i nalovio.
      Moglo bi biti zabavno samo se moram trejdati kako bih dobio neke Pokemone koji evoluiraju samo putem zamjena.

Pa - dobrovoljci za trejd - javite se

Comment

Lako se trejdati i s randomima. Ideš na onaj online trade i izabereš jednostanu šifru. Npr tri puta pikachu. I onda odabereš Pokemona kojeg bi trejdao. Ako je Kadabra, ili Haunter ljudi ti to odmah skuže i isto ti daju svoje Kadabre/Hauntere i obaviš onda taj trade evolve. Isto vrijedi i za version exclusive pokemone.

Comment

Originally posted by mullet View Post
          Lako se trejdati i s randomima. Ideš na onaj online trade i izabereš jednostanu šifru. Npr tri puta pikachu. I onda odabereš Pokemona kojeg bi trejdao. Ako je Kadabra, ili Haunter ljudi ti to odmah skuže i isto ti daju svoje Kadabre/Hauntere i obaviš onda taj trade evolve. Isto vrijedi i za version exclusive pokemone.
          Da bih se mogao uopće trejdat moram imati online plaćen

kakva smijurija... Još da im online išta vrijedi (mislim da prekrasne igre koje daju za uzvrat) i da igram ijednu online igru - možda bih i pristao, no ovo je banana i to teška...

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Da bih se mogao uopće trejdat moram imati online plaćen

kakva smijurija... Još da im online išta vrijedi (mislim da prekrasne igre koje daju za uzvrat) i da igram ijednu online igru - možda bih i pristao, no ovo je banana i to teška...
            Uzmi onaj trail od 7 dan. Taman ti je to dosta da odradiš tradeove. Uz neke verzije Mario Makera 2 ti dolazi kod za god dana onlinea, kao i za physical verziju Tetrisa. Ni ja ne volim plaćanje onlinea...

Comment

Uzmi onaj trail od 7 dan. Taman ti je to dosta da odradiš tradeove. Uz neke verzije Mario Makera 2 ti dolazi kod za god dana onlinea, kao i za physical verziju Tetrisa. Ni ja ne volim plaćanje onlinea...
              To ću onda uzeti kada skupim sve Pokemone koje želim trejdat pa u jednom šusu sve odradim... Stvarno bezobrazno i jakooo loše.
              Isto tako Mario Maker ili tetris me ne zanimaju tako da s njima i besplatno dijele pretplatu - ne bi ih uzeo da daju i 5 godina pretplate...

Kažem ne zanima me uopće pretplata jer imam igre koje želim odigrati + neke koje planiram kupiti, no apsolutno sve te igre su SP...

Comment

Imaš par tih trade evolve pokemona (samo Gengar i Kadabra ako se dobro sjećam), i nekoliko version exclusivea ako te to zanima. To moš riješiti u jednom danu.

Comment

Imaš par tih trade evolve pokemona (samo Gengar i Kadabra ako se dobro sjećam), i nekoliko version exclusivea ako te to zanima. To moš riješiti u jednom danu.
                  Ako je sve kako se ja sjećam od ranije onda ih imaš mnogo više...

1. Kadabra -> Alakazam
                  2. Haunter -> Gengar
                  3. Gravler -> Golem
                  4. Machoke -> Machamp
                  5. Seadra -> Kingdra
                  6. Eevee - ne znam mogu li ga uloviti u verziji Let's Go Pikachu. Njega dakle moram imati 3 komada
                  -> Vaporeon
                  -> Flareon
                  -> Jolteon

Tako da ima tu posla i treba naći ljude koji bi željeli to sve
                  P.S. Nadam se da nisam nekoga preskočio jer ako jesam - javite mi da si ponovno presložim popis

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

To ću onda uzeti kada skupim sve Pokemone koje želim trejdat pa u jednom šusu sve odradim... Stvarno bezobrazno i jakooo loše.
                    Isto tako Mario Maker ili tetris me ne zanimaju tako da s njima i besplatno dijele pretplatu - ne bi ih uzeo da daju i 5 godina pretplate...

Kažem ne zanima me uopće pretplata jer imam igre koje želim odigrati + neke koje planiram kupiti, no apsolutno sve te igre su SP...
                    Slazem se sa tobom u vezi online, online je stvarno u banani i trebaju ga popraviti da ima online kao sto je PS+ ili Xbox Live. Aplikacija na mobitelu za online je uzasna.

Comment

Jučer sam doslovno proveo 6h u komadu u igri...

Uglavnom, jako sam zadovolan i čak mi odgovara što nema previše borbe s divljim pokemonima.
                      Mislim da sam shvatio i kako ih lakše uloviti, a možda je samo placebo efekt. Uglavnom kada bacim loptu - počeo sam joycon fržati skroz mirno u horizontalnom položaju. Ulovio sam iz prve bez berry-a čak neke teške pokemone koji imaju crveni krug i to s običnom Poke loptom...

Sad sam se totalno nabrijao na IV-e i samo tražim vrhunske Pokemone s 3 zvjezdicedok ostale šaljem profesoru i s candy-em koji dobijem buildam ove vrhunske.

Prva postava mi je za sada:

Growlithe
                      Ivysaur
                      Machop
                      Wartortle
                      Raticate (iz Alola regije)
                      Pikachu

Uglavnom plan je zamijeniti i Raticate-a u nekom trenutku s nekim psihičkim ili duh tipom.
                      No budemo vidjeli, idem skroz polak. Sad sam u Lavender gradu i moram se tu još malo zadržati i onda skočiti po 4. badge kod Erice...

Comment

Ono što sam zamjetio, borbe su samo s trenerima, a divlji pokemoni se samo love "bacanjem" pokeballa? Možda malo previše pojednostavljeno?

Comment

Originally posted by OverLord View Post
                          Ono što sam zamjetio, borbe su samo s trenerima, a divlji pokemoni se samo love "bacanjem" pokeballa? Možda malo previše pojednostavljeno?
                          Dobro si zamijetio, al ja bih čak rekao da je teže, sve ovisi o tvom načinju igranja.

Ukoliko želiš uloviti sve i to najbolje pokemone koji imau najbolje statuse - nije uopće lako. Isto tako exp se odmah raspodijeli na sve... E tu je sad malo zeznuto, pogotovo ako želiš razvijati više pokemona, a ne samo njih 6 i kraj priče.
                          Moraš puno više grindati i loviti pokemone da bi došao do kvalitetnog tima.

Isto tako gymovi su višestruko jači nego li ranije i za neke od njih moraš zadovoljiti kriterije kako bi uopće mogao ući u dvoranu. Za Sabrinu recimo moraš imati barem jednog pokemona u partyu koji je lvl 45... Pa takve levele smo gledali u Elitnoj četvorci, a ne kod Sabrine...

Čak mislim da je ako se dublje prepustiš igri - teže.

Je, pojednostavljen je mehanizam lovljenja, no igra je daleko od lakše i pojednostavlene. Sada ti sve igra ulogu i što je najbolje - to primijetiš i vidiš.

Recimo statusi pokemona ako su crveni to znači da ima preferencu prema tom statusu (attack, defence, spc. attack, speed, itd.) i brže će se razvijati, ako je plavo - sporije se razvija - bijelo je neutralno i kao normalno.

Pa onda pratiš koje sve statuse ima tvoj pokemon i koji su crveni, pa ako želiš one najjače s 3 zvjezdice i dobrim omjerom moraš još više grindati. Npr. ako želiš dobrog Growlitha moraš prvo loviti hrpu njih, ali lančano. Dakle ne možeš uloviti između njih druge pokemone jer se lanac prekida i samim tie šansa da dobiješ brutalnog pokemona s brutalnim statusima.

Pa tu grindaš i ako si sretan gledaš u kojem je statusu slabiji pa skupljaš za candye koji bi mu možda digli status i uopće isplati li se to previše ili bolje tražiti nekog drugog...

Jako je duboka igra, čak dublja jer su takve stvari sada vidljive pa mogu reći da je čak meni kao starom Pokemon fanu i igraču igra zanimljivija, dublja i pomalo teža...

Comment

Sad kad aimam online - mogu se i trejdat s pokemonima, no ekipa na netu su luđaci. On bi tvog lika koji ima status 3 zvijezdice, a lik bi ti dao svog s jednom...

Ima koga na forumu da bi se mijenjao? Jučer sam si zaradio Machampa i Gengara!

Comment

Working...
                            X