Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Let's Go! Pikachu/Evee

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pokémon Let's Go! Pikachu/Evee

Navodno ime nove Pokémon igre koje će Nintendo objaviti ovaj mjesec ili čak na E3. Tema neka bude placeholder. Inače ako je leak istinit radi se o remake-u Red i Blue verzije sa elementima Pokémon Go-a!

Pa nece valjda remake za novu switch poke igru.....

Comment

Remake ili reboot, možda nešto u stilu BOTW. Ali činjenica je da je tu Red i Blue u igri pa mi je to zanimljivo izuzetno jer je na Switch. Volio bih da ima barem još Johto pored Kanto regije

Comment

moze..prodano...kupujem!

Comment

Neznam ja se nadam pravoj RPG igri. Ako je neka gimmick spinoff glupost ne interesira me. Trebali bi baš napraviti punokrvnu RPG igru pošto će ovo biti prvi put da se pojavljuje na kućnoj konzoli.

Znam da ciljaju sad na nostalgiju i klince iz devedesetih koji su sad odrasli ali opet već su jednom radili remake tih starih igara tako da im je isto malo bezveze potez.

Comment

Originally posted by mullet View Post
            Neznam ja se nadam pravoj RPG igri. Ako je neka gimmick spinoff glupost ne interesira me. Trebali bi baš napraviti punokrvnu RPG igru pošto će ovo biti prvi put da se pojavljuje na kućnoj konzoli.

Znam da ciljaju sad na nostalgiju i klince iz devedesetih koji su sad odrasli ali opet već su jednom radili remake tih starih igara tako da im je isto malo bezveze potez.
            Igrao Red i prešao ju jedno 5 puta ako ne i više jer sam. Imao defektivnu bateriju. Fire Red je bio pravo osvježenje pogotovo sa onim novim eventima. A za ovo očekujem pravu revoluciju. Samo molim dobre momke iz Nintendo-at da izbace one pizdarije iz igre da te vode za ruku kao da si neki retard što su stavili u Sun i Moon. To me toliko odbilo da sam odustao od igre!

Comment

Ovo neće biti glavni nastavci, nego kežualni remake Pokemon Yellowa. Eevie će zamjeniti Pikachua u ovoj drugoj verziji. Pravi gen 8 RPG nastavak izlazi u drugoj polovici 2019. godine. Hvatanje pokemona i borba će biti ista kao u Pokemon GO. Iskežualizirali su i makli dosta RPG elemenata.

Comment

Vjerovatno ce bit prodavano ali da me privlaci....niti najmanje.

Comment

Ni mene. Nadao sam se pravom RPG-u. Prije 2 god sam prešao jedan od onih DS nastavaka na emulaciji na mobu i još uvijek mi je bilo zabavno. Ovo me ni malo ne interesira.

Nadam se najavi neke jače core igre na E3. Valjdaa im ovo i Smash nije jedino od većih igara za ovu godinu.

Comment

Wow je jedino što mogu reći

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
                      Vjerovatno ce bit prodavano ali da me privlaci....niti najmanje.
                      Samo 60 eura košta igra

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
                        Wow je jedino što mogu reći
                        U pozitivnom ili negativnom smislu

Comment

U pozitivnom ili negativnom smislu
                          Neću otkriti, ali mislim da činjenica da nema borbi, niti online featurea govori sam za sebe

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post

Neću otkriti, ali mislim da činjenica da nema borbi, niti online featurea govori sam za sebe
                            Haha. I mislio sam. Zato pitam. Znači nagodinu čekamo pravi naslov.

Comment

Haha. I mislio sam. Zato pitam. Znači nagodinu čekamo pravi naslov.
                              Dosta sam izgubio vjeru u nintendo. Baš rade sranja u zadnje vrijeme. Ovakvo smeće plaćati 60 eura je apsurdno. Switch vrvi shovelware indie naslovima, a vrlo malo zapravo kvalitetnih naslova.

Comment

Working...
                              X