Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fire Emblem: Three Houses

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Fire Emblem: Three Houses

Proizvođač: Intelligent Systems
    Izdavač: Nintendo
    Platforma: NS
    Žanr: SRPG
    Datum izlaska: 26.7.2019.

Last edited by DENSETSU; 17-02-2019, 20:32.

Razočarao me release date. Spring 2019, to je tek za godinu dana otprilike. Već dugo želim isprobati neki Fire Emblem.

Comment

http://www.nintendolife.com/news/201...o_for_may_2019

Fire Emblem dobiva svoj expo slijedeće godine što je dobar znak da je serijal porastao u popularnosti. Nadam se da to ne znači da je Three Houses opet odgođen jer bi baš u to vrijeme trebao izaći.

Comment

Datum izlaska je 26.7., nešto kasnije od planiranog.

Comment

Nešto kasnije ali nema veze. Nije tako strašno proći će vrijeme brzo. Meni osobno day 1 kupnja.

Comment

Prvo metroid, sad ovo. Krenila ih kašnjenja. S tim da ovo bar djeluje skoro gotovo od Samus nažalost još ni vizir da se pojavi

Comment

Omg koji awkward cover. Ovaj lik što je naopako već se polako pretvara u meme i svugdje ga se photoshopira. Slika je u spoileru jer je ogromna.

SPOILER

Comment

Zbilja blesavo. Sreca ne sudim knjigu po koricama makar više me ''brine' što sve ima neki Hogwarts vibe. Nekakve školske intrige pa ratujemo pa idemo skupa u razred i tako to blabla al ajd, od japanaca je pa ne čudi

Comment

Japanci se lože na high school anime setting pa ni ne čudi. Ali kako je ovo smješno nacrtano pa moraju to promjeniti. Ovaj naglavačke visi kao neki zvekan. Stvoreno za rađenje meme-a kao i Resident Evil 6 žirafa.

Comment

Ne pratim meme scenu baš tako pozorno hehe. Nek oni samo izdaju ispoliran proizvod .(Dobre) strategije su konzolaška rijetkost, ova me baš veseli zato

Comment

Originally posted by master Šo View Post
                      Ne pratim meme scenu baš tako pozorno hehe. Nek oni samo izdaju ispoliran proizvod .(Dobre) strategije su konzolaška rijetkost, ova me baš veseli zato
                      Isti tim je radio i hvaljeni Advance Wars. Ali taj serijal je odumro i fokusirali su se samo na FE.

Comment

Još duga 2 mjeseca do izlaska. Ovo mi je jedna od top igara općenito za ovu godinu koje očekujem.

Comment

Comment

Krasno izgleda!

Comment

Comment

Working...
                              X