Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend Of Zelda: Link's Awakening

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• The Legend Of Zelda: Link's Awakening

Proizvođač/izdavač: Nintendo
    Datum izlaska: 2019.
    Platforma: Nintendo Switch

Konačno potvrđena nova 2D Zelda. Remake Link's Awakeninga s old kul GameBoy-a

Svidja mi se jakooo, Zelde nikad previse 😍😍😍😍

Comment

Nikad nisam odigrao ovu Zeldu do kraja. Imao sam jako davno posuđeni original primjerak za GB, ali mi je tada bila kompleksna za prelaženje. Na Switchu je ne planiram propustiti.

Comment

Što je s onim goomba-sima iz trailera. Nisam igrao original ali nekako mislim da je to nešto novo

Odlično izgleda. Baš mi se sviđa ovaj stil.

Comment

Wow ovo izgleda prekrasno

Comment

Obozavam 2D Zelde! Ovu sam cak prosao jedno 3 puta, no jedini minus su joj kako se mijenjaju oruzja. Nadam se da ce se to promjeniti u oboj verziji

Comment

Ajmo sad svi po meni udarite jer sam zaslužio. Jedina zelda koju sam odigrao je 2d s DS-a (ona prva), a onaj nastavak s vlakom sam započeo i stao. Sada bih se trebao iskupiti pošto imam wii u i odigrati par nastavaka.

Comment

Od cijelog directa jedino ova igra i Mortal kombat. Ostalo 0 bodova.

Comment

Originally posted by OverLord View Post
                  Ajmo sad svi po meni udarite jer sam zaslužio. Jedina zelda koju sam odigrao je 2d s DS-a (ona prva), a onaj nastavak s vlakom sam započeo i stao. Sada bih se trebao iskupiti pošto imam wii u i odigrati par nastavaka.
                  Ja do Breath of the Wild nisam igrao ni jednu Zeldu...

Ovo ce mi biti druga ocito

Comment

Pisalo se prosle godine da Nintendo planira objaviti barem jednu Zeldu godisnje. Buduci da je ova rezervirana za Link's Awakening, ne bih se cudio da se sad prihvate remastera/remakea Skyward Sworda za iducu, a onda one iza objave novu, jubilarnu 20. Zeldu.

Comment

Art stil me dosta podsjeća na ovog novog Yoshija. Prelijepo izgleda.

I ni ja nisam baš prešao previše Zeldi jer dosad baš i nisam imao Nintendo konzole. Ali to se sad ispravlja jer igra se odmah sve što valja od Nintenda

Comment

Ovo je baš fora. Teasala se igra još prošlo proljeće u jednom od Smash trailera ali internet nije primjetio .

Inače su sa ovim zadnjim Smashom u trailerima trolerski teasali dosta drugih igara samo što nisu bili toliko suptilni. Luigi's Mansion i Animal Crossing su prije službene najave teasani u Smash character trailerima. Tako se nagađa da je i Jokerov reveal mogući tease za Personu 5 na Switchu.
                        A cheeky Easter Egg - One of the standout games in the Nintendo Direct was, obviously, The Legend of Zelda: Link's Awakeni...

Comment

i ovo marked dayone NS je dobro krenuo za 2k19-tu moram priznat

Comment

30 min novog gameplaya

Comment

Working...
                            X