Announcement

Collapse
No announcement yet.

Astral Chain

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Astral Chain

Proizvođač: Platinum Games
    Izdavač: Nintendo
    Platforma: Nintendo Switch
    Datum izlaska: 30.08.2019.

Novi IP i iznenađenje od Platinum Games-a. Soundtrack se čini epic i u Nier Automata stilu

Fantasticno....pure Jap!

Comment

EDIT: Na kraju su rekli da igra izgleda kao co op, ali je li? Stay tuned. Baš me zanima na što se misli.
      Last edited by mullet; 13-02-2019, 23:07.

Comment

Kad su počeli ovo prikazivati mislio sam da je neki Xenoblade. Grafički mi skroz sliči na taj stil

Comment

Day one is marked

Comment

Originally posted by mullet View Post
            Kad su počeli ovo prikazivati mislio sam da je neki Xenoblade. Grafički mi skroz sliči na taj stil
            Takodjer sam mislio da je Xenoblade

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post

Takodjer sam mislio da je Xenoblade
              Iako nemam ni pravo misliti na novi nastavak s obzirom da još nisam ni prešao Xeno 2 a čeka me i Torna lol

Comment

Izgleda zgodno i nabrijano. Baš mi drago da su Platinum ispod radara proturili novi naslov a ono svi čekaju Bayu3. Sa zanimanjem pratim dok ne pokažu više

Sluti na coop. Dva igrača nonstop u pogonu, vezani lancem. A vidim mogu vezat i protivnike. Sočno za nabijanje komboa!

Comment

Dosta informacija o igri na službenoj Nintendovoj stranici.

Datum izlaska piše 30.08.2019. ali možda je placeholder.
                  Team up with a special weapon, the Legion, to investigate and fight against alien-like creatures invaders in ASTRAL CHAIN, only on Nintendo Switch!

Comment

Astral Chain se radi pod vodstvom lead designera Nier Automate. Tako da nije čudno što u nekim elementima igra podsjeća na Nier. Po mojem mišljenju, kad je Switch hardverski preslab da bi dobio direktne portove većine modernih igara, ovakvi mid tier naslovi vodećih developera koji su izrađeni ekskluzivno za Switch su pun pogodak. Čini se da je to i Nintendo shvatio.

Comment

Po mom mišljenju niti ne treba port svega i svačega sa velikih konzola na Switch. Osim razlike u snazi Switch nudi neke cool opcije sa joyconima i touch screenom tako da podržavam svaki naslov ako je prvenstveno razvijen da iskoristi Switch, pa tako i ovaj, ako to dobro obave. Nadam se da hoće

Comment

Oh yeah. Astral Chain će itekako zadovoljiti do Bayonetta 3 😎

Comment

Markano

Comment

Ove godine je Nintendo ostvario astralnu povezanost s mojim novčanikom

Comment

Kod mene je tako godinama

Comment

Working...
                              X