Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Maker 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Mislim da ti pretplata treba da bi igrao online i kreirao levele - jer trebaš imati online da uploadaš levele.

Stylus sam koristio malo, fora je i korisno.
    Ipak sve levele (2) kreiram u docked-modu.
    Sasvim dobro radi i jako sam zadovoljan.

Comment

Originally posted by Dado View Post
      Mislim da ti pretplata treba da bi igrao online i kreirao levele - jer trebaš imati online da uploadaš levele.

Stylus sam koristio malo, fora je i korisno.
      Ipak sve levele (2) kreiram u docked-modu.
      Sasvim dobro radi i jako sam zadovoljan.
      da li kreiraš levele sa pro controller

Comment

Ups, zaboravih spomenuti.
        Da, Pro Controller

Comment

Comment

Mario Maker mi je bila najdraža igra na Wii U, a punokrvni nastavak na Switchu se s nestrpljenjem čekao zadnje dvije godine

Uglavnom igram community levele (nakon obaveznog story moda, koji isto ima odlično dizajnirane levele), a nisam nešto pretjerano kreativan da se i sam okušam u stvaranju levela, pogotovo kada vidim koliko je kreativnih i zanimljivih levela bilo već day one. Nema šanse da ja tako nešto dobro ikada napravim

Javite ako naletite na neke posebno zanimljive levele/kreatore, Ja obično odem na custom search, expert ili super expert (leveli poredani po popularnosti) i doslovno se može ići redom jedan po jedan i svi redom su odlični Dosta kul kreatora znam još iz vremena jedinice pa sam i njih odmah followao. Odigrao sam nekih 300tinjak community levela i osjećam da nisam još ni zagrebao površinu (što i nije čudno, budući da je u manje od dva tjedna uploadano preko 2 milijuna levela). U zadnjih par dana sam počeo snimati clipove gameplaya pojedinih sekcija levela koji su meni bili kul pa ih okačim na Twitter ako koga zanima (za većinu je naveden ID levela ako netko želi isprobati dotični level): https://twitter.com/bnovoselnik

Comment

Originally posted by Wolfman View Post
              Uglavnom igram community levele (nakon obaveznog story moda, koji isto ima odlično dizajnirane levele), a nisam nešto pretjerano kreativan da se i sam okušam u stvaranju levela, pogotovo kada vidim koliko je kreativnih i zanimljivih levela bilo već day one. Nema šanse da ja tako nešto dobro ikada napravim

Javite ako naletite na neke posebno zanimljive levele/kreatore,
              Nisu možda kreativni leveli, ali na prethodnoj stranici sam dao svoja dva level code-a.
              Bilo bi mi drago da ih isprobaš

Jako su teški, a tematski vezani uz moj život.
              Hvala unaprijed.

P.S. Budi blag s kritikama, molim te

Comment

Jedan lik je napravio najteži level u Maker 2

Comment

Originally posted by Dado View Post

Nisu možda kreativni leveli, ali na prethodnoj stranici sam dao svoja dva level code-a.
                  Bilo bi mi drago da ih isprobaš

Jako su teški, a tematski vezani uz moj život.
                  Hvala unaprijed.

P.S. Budi blag s kritikama, molim te
                  Mislim da sam probao jedan tvoj level (osim ako ima još koji Dado s HR zastavom u SMM2), ali sam odustao kad sam odmah na početku vidio pick-a-path scenarij s pipeovima (gdje te pogrešno odabrani pipe odvede u smrt). Sorry, nisam baš fan takvih level

Comment

Okidoki i ova opaska je super opaska

Comment

Originally posted by Pokemon Master View Post
                      Jedan lik je napravio najteži level u Maker 2
                      Ne bih rekao da je taj najteži. Pogledaj recimo bilo koji Pangin level. Osim što moraš precizno skakati, u njegovim levelima još pri skoro svakom skoku moraš napraviti i neki trik s itemima koji većinom imaju dosta uzak frame window (tipa 2-3 framea)

Comment

Working...
                      X