Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokémon Sword And Shield

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pokémon Sword And Shield

Proizvođač: Gamefreak
    Izdavač: Nintendo
    Platforma: Nintendo Switch
    Datum izlaska: Q4 2019.

Tema za rasprave o najnovijem Pokemon RPG-u. Kako se ranije nagađalo nova regija je bazirana na Ujedinjenom Kraljevstvu.

I kakvi su vam dojmovi? Starter pokemoni?

Comment

Ovo ce nadam se biti prvi pokemoni koje cu zaigrati....

Comment

Znači čini se da nema ništa od nekih većih inovacija ni pravog open worlda i da se i dalje drže čisto utabane formule. Ja nemam fatique s ovim igrama pa mi ne smeta. Bilo bi dobro vidjeti malo otvoreniju igru, možda ne u BOTW stilu ali da je malo više slobode ipak.

Ono što me malo iznenadilo je što su opet vratili čisti random encounter. Znači očekivao sam da ćemo barem vidjeti pokemone kako trčkaraju kao u Let's Go igrama. Ali vjerojatno bi igra chuggala pa su odustali od toga.

Uglavnom ja se veselim i mislim da fanovi ovog serijala neće biti razočarani. Od startera uzimam onog zeca.

Comment

Meni se nekak čini da će ovaj naslov zbog settinga - UK i trailera imat neki football lajtmotiv. Bilo bi fora da imaju neke utakmice u stilu Mario Strikers. To bi bilo brutalno

Comment

Starteri su mi bezveze, vidi se da nemaju ideje više. Zadnje tri generacije su fail šta se tiče rostera, di koji cool pokemon sve ostalo bezveze ili reciklirano.

Comment

Nisam baš igrao previše ove igre tako da se veselim. Izgleda simpatično + opuštajuće i zabavno. Više od toga mi ne treba. Mislim da će zagriženi fanovi i dalje imati one mogućnosti breedinga za dublja eksperimentiranja. Što se tiče mehanika možda bude i pokoje iznenađenje. Ovo je samo kratki reveal trailer.

Comment

Originally posted by munja View Post
                Starteri su mi bezveze, vidi se da nemaju ideje više. Zadnje tri generacije su fail šta se tiče rostera, di koji cool pokemon sve ostalo bezveze ili reciklirano.
                Moram se složiti s tobom, dosta su mediocre starteri. Čini mi se kao da već imamo masu kakvih travnatih majmunčića u pokemoni. I znao sam da nije previše obečavajući kad mi je vodeni starter najdraži, to se rijetko događa.

Što se tiče gameplay, nisam igrao let's go izdanja. Ali se nadam da je to grafika samo u ovom prikazu tako izlizana, vodenastih boja. Nije baš smooth za nešto što bi trebalo biti isključivo za switch

Comment

Što se tiče izgleda i ja se slažem da starteri nisu baš najkreativniji. Trebali bi se malo potruditi oko toga. Možda da je pokemona malo manje ali da se više potrude po generaciji oko dizajna.

Comment

Nisam igrao dosadašnje igre ali ni ne očekujem čuda od inovacija, no za ekskluzivan naslov djeluje vizualno vrlo prosječno da ne kažem slabo. Očekivao sam puno više od 'punokrvnog' nastavka serijala naspram let's go. Ne vidim ga iz ovog prvog trailera.

Ili da budem jasniji- da ovo nije pokemon ne bih uopće ni odgledao trailer do kraja, baš ništa od čega bih skočio sa stolice i rekao: bravo, nintendo! Isprike fanovima

Comment

Meni su pokemoni fora, ali je taj starter dio baš što me odbija od igranja. Ja sam relativno kasno uletio u sve to, ali meni je prvih 150 pokemona interesantno. Ovo drugo sam prvi put vidio u kakvoj igri na 5 min. 0 zanimacije. Ali da mi netko da na početku charmandera pa da ga isfuram u charizarda, e to bi mi bilo napeto. I zanimljivi su mi one koje ja znam, a ne ova sva čudesa koja su kasnije izmišljena.

Comment

Tko zna, možda je ovo baš igra koju fanovi žele. Ja sam možda razočaran zato što sam se već nagledao izvrsnih igara na Switchu pa su mi očekivanja golema. A i sve priče kako iza Let'go dolazi pravi nexgen nastavak. Ne znam, djeluje mi već viđeno i vrlo tradicionalno. Srećom ima drugih igara ako ova podbaci

Comment

Niti jedan Pokemon nije podbacija pa neće ni ovaj...

Comment

Misliš po prodaji? Sigurno nije niti jedan jer su Pokemoni globalni fenomen zadnjih 20 godina. Ali onda po tome možeš reć da je i Pokemon GO uspješan iako baš nije prava klasična "video igra"

Comment

Gamefreak je poznat kao lijen developer. Zato što se ove igre prodaju fantastično bez obzira na sve. I sa svakom novom igrom povlače se nove igračke, karte, crtići itd. Vjerojatno ne mogu značajno promjeniti formulu ni da žele. Bilo bi fora zaigrati Pokemon igru u BOTW stilu, ali što je tu je. Pokemoni imaju čvrsto izgrađen IP i takve franšize je teško srušiti osim da stvarno naprave nekakav bugoviti kolosalni flop. Ovo će se sigurno odlično prodavati i zato se ne trgaju da mjenjaju formulu.

Starteri su mogi biti bolje dizajnirani od generičnih čončika s tim se slažem.

Comment

Working...
                              X