Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bayonetta 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (1 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by DarkFenix View Post
    Te igre je steta igrat u hh modu jel su predivne...my2c!
    Slazem se zato i preferiram sve na TVu ali dobra mi je opcija kada je TV zauzet,zalegnem u krevet i prasim Bayonetu.
    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

I see what you did there..

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
        prasim Bayonetu.
        jooooj nadam se da nije ovo procitala

Comment

Originally posted by 4mal View Post

jooooj nadam se da nije ovo procitala
          Da mogu dati sto lajkova, dao bih. Pao sam sa kreveta pročitavši odgovor. Megatama, javi se da znamo kako ti gospođa Megatama nije stavila jaja u megaškrip.

Comment

Danas stigao Special Edition

Comment

Originally posted by garderain View Post
              cestitam

Comment

Konačno downloadao sexy tetu Bayonnetu i kako to kaže Megatama, prašio Bayonnetu iz udobnosti kreveta. Nema se previše pisati, opičen scenarij, nevjerojatna količina bezrazložnog nasilja bez predaha. Savršeno za odmor od igara sporijeg tempa, mada sa hrpom zima na plećima i ne stignem odraditi sve combose ali sam se očigledno svidio Bayonneti pa ona odradi što prsti ne stignu.

P.S. Treba mi pomoć, dilema koju naslovnicu ostaviti na kutiji igre, onu iz jedinice ili dvojke, sviđaju mi se mršavice sa većom, hm pozadinom pa se ne mogu odlučiti. Hajmo mladosti pomozite fosilnom gameru u petom desetljeću života.

Comment

Originally posted by garderain View Post
                  Sve super i sve pet, samo napiši adresu da te mogu opljačkati.

Comment

Originally posted by m4r1ju4n View Post
                    Konačno downloadao sexy tetu Bayonnetu i kako to kaže Megatama, prašio Bayonnetu iz udobnosti kreveta. Nema se previše pisati, opičen scenarij, nevjerojatna količina bezrazložnog nasilja bez predaha. Savršeno za odmor od igara sporijeg tempa, mada sa hrpom zima na plećima i ne stignem odraditi sve combose ali sam se očigledno svidio Bayonneti pa ona odradi što prsti ne stignu.

P.S. Treba mi pomoć, dilema koju naslovnicu ostaviti na kutiji igre, onu iz jedinice ili dvojke, sviđaju mi se mršavice sa većom, hm pozadinom pa se ne mogu odlučiti. Hajmo mladosti pomozite fosilnom gameru u petom desetljeću života.
                    iz druge tam je gipkija imho

Comment

Working...
                    X