Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Nintendo Switchu?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Hyrule warriors: Definitive Edition
    Netom prije završetka radnog vremena dobih obavijest o dolasku igre u shop pa sam je pokupio. Čim sam došao u stan, morao sam na klonju ali sam stigao izvaditi Switch i igru te na vrijeme spustiti dasku. Već dugo nisam igrao klon Dinasty Warriorsa, razlika je samo u tome što šarm dolazi od Zelda serijala i likova u njemu. Igra je fenomenalna, nisam baš previše igrao, nakon pola sata se stvorila prilično opaka i toksična atmosfera koja je prijetila zločestim završetkom. Spašavajući goli život primjetih pulsiranje točkice iznad newsa pa krenuh vidjeti što ima novo te ubrzo padoh u nesvijest od uzbuđenja.

Pinball Arcade
    A di će suza nego na oko. Multiplatformski megacar flipera je sletio na Switch. Downloadom dobijete besplatnu verziju Mary Shelley Frankesteina te ponudom za skidanje nekoliko DLC packova: dva su od Sterna koji sadrže sve flipere izdane u fizičkoj verziji Stern Pinball Arcadea, četiri su od Gottlieba od kojih sam skinuo prva tri DLC packa, zadnji je pack verzija EM modela sa analognim brojčanikom. Gottlieb Pinball Arcade za Wii je bio čisto sranje, na Switchu blista. Pinball Arcade ima funkciju okomitog postavljanja ekrana što igri daje poseban čar. Ne mogu dočekati DLC packove Williamsa i Bally-a. Topla preporuka fliper fanaticima poput mene koji nemaju PA instaliran na bilo kojoj kućnoj ili prijenosnoj platformi.

Comment

• Kitten Squad
      Eko puca;ina u stilu Isaaca sa pri;om o mu;enju \ivotinja. U uloyi ste simpati;nog ma;ka koji sa pucama ispravlja nepravde. Meni je igra te[ka ali ima svoje svijetle momente. igra je besple.

ShaqFu>A legend Reborn
      nisam ni ynao da sam narud\bom NBA Plazgroundsa dobio pravo na besplatan primjerak ove igre. :ista taba;ina ali ya rayliku od yloglasnog originala iy devedesetih yabavna sa lijepom grafikom.

Comment

• Ma da? Kupio sam NBA Playgrounds daavno, moram baciti oko na eShop za Shaqa

Comment

• Fallout Shelter. Neplanirano utukao prijepodne, nemojte počinjati zarazno u pas mater.

Comment

• Fortnite. Ovo je moj prvi susret sa battle royale žanrom i zapravo nije loše. Grafika je dobra, ništa spektakularno ali nisam primjetio padove frameova. Ono što me smeta jest nedostatak motion kontrola kao kod Splatoona i naravno glasovna komunikacija. Zasada postoji samo jedan mod, 50 vs 50. Epic Games ne planira Save the World za Switch. Nije loše, nakon sat vremena sam nekog i ubio. Dobro za malo casual gaminga kao promjene paradigme, možda bude bolje sa voice talkom.

Comment

• Lumines Remastered je konačno stigao. Igra je još uvijek zarazna kao i u doba svoga izlaska za PSP. Prekrasno izgleda u dock modu, Pro Controler dobro vibrira ali svoju pravu vrijednost dobija igrom u portable modu kada imate osjećaj da cijeli Switch vibrira. Naravno nivo vibriranja možete sami podesiti ali ovaj defaultni je vrh pa mislim kako će ovo biti prva ne premium igra koja će posrkati Switchovu bateriju kao da je AAA igra. Uz Nsane trilogy to je igra koja će gospodariti ovim ljetom na Switchu bar u mom slučaju.
              P.S. Utakmice svjetskog nogometnog prvenstva brže prolaze uz Lumines

Comment

• Crash Bandicoot Nsane Trilogy: Sony-jeva maskota blista na Switchu, igram, skačem i upadam u rupe, ne mogu skupiti sve kutije i iz nekog nepoznatog razloga kretenski osmijeh mi ne silazi sa lica. Grafika je fenomenalna imajući u vidu hardwerska ograničenja konzole, zvuk prelijep a facijalne geste Crasha neponovljive.
                Lumines Remastered: ozbiljno vam savjetujem, nemojte kupovati ovaj dragulj sa PSP-a. I nije neka igra :-) Izaziva ozbiljne ovisničke probleme. Još da su umjesto elektronske glazbe stavili rock i punk mjuzu gdje bi mi bio kraj. Ozbiljno ne kupujte igru jer ćete postati kao ja, starčić bez mrvice društvenog života. Ovo nije opomena već samo mala pauza od igranja Luminesa. Ne kupujte igru ni pod razno, nemojte reći da vas nisam upozorio.

Comment

• Arena of Valor Beta. Prva moba igra na switchu i nekako mi se cini da ce me opet popapat! Na cekanju Hollow Knight, Rabbidsi novi, Lumines Remastered, Yoku’s island!! Jaoooooo meni

Comment

•  

Comment

• Xenoblade chronicles 2

Mislim da to sve govori. Switch je hackan pa su doslovno sve igre u backlogu i jedva se drzim da ih po redu ne palim ali Xenoblade moram odma.

Comment

• Jel moze na pm malo vise o tome hacku i kako se poslozi to sve skupa, sta se dobije, sta se gubi itd?

Hvala

Comment

• Lumines,Lumines i jos Luminesa
                          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by M@tt View Post
                            Jel moze na pm malo vise o tome hacku i kako se poslozi to sve skupa, sta se dobije, sta se gubi itd?

Hvala
                            ma moze i na public ako ima jos zainteresiranih.

Dobijes mogucnost da pokreces emulatore (nisu jos svi bugovi rijeseni, ali sa svakim updejtom situacija je bolja) i mogucnost da igras backupove (aka piratluk). Trenutno samo igre koje su izasle na catridgeima, ali najavili su da ce se i eshop uskoro moci.
                            Izgubis mogucnost da igras multiplayer sa tim igrama, mozes ali je velika sansa da ces dobiti ban kad tad.

Sam hack je poseban OS koji se pokrene prije originalnog. Originalni OS je i dalje dostupan i na njemu mozes igrati igre koje imas vec kupljene.
                            Ja originalni OS koristim za igre koje imam od prije i za updejt ovih 'backupova'. Kad pokrecem hack, nikad nisam spojen na net, cisto da budem siguran. Za sada nisam dobio ban, ali nikad ne znas.

Cijena hack je cca 190kn.
                            Za te pare dobijes obican fajl koji stavis na SD karticu.
                            Pokrece se na nacin da napravis 'kratki spoj' prilikom paljenja switcha. To se moze uraditi sa spajalicom ili bilo kojom vrstom zice. Takoder na ebayu se prodaju ti 'nintendo jig'-ovi za 2-3eura ako se ne zelis zajebavati. Procedura je jednostavna, izvadis desni joycon, pritisnes dva pina koja vire i upalis konzolu.
                            Taj 'kratki spoj' uzrokuje da se switch postavi u recovery mod i omogucuje da se fajle sa SD kartice pokrenu prije originalnog softwera. Kad je switch u recovery modu, sa kompa ili mobitela (spojen kablom) pokrenes hack. Jednom kada se pokrene, sve izgleda isto osim sta vidis igre koji se stavio na SD karticu (skinute sa neta ili svoje backupove).

Nedostatak cijele price je da ne smijes izgasiti switch, odnosno trebas ga drzati u sleep modu.
                            Ako izgasis switch, hack moras ponovno pokrenuti. To znaci ponovno napraviti 'kratki spoj' i pokrenuti hack preko kompa ili mobitela. Nije to nista strasno, ali ako ides na put ponesi kabel za svaki slucaj

Postoji i skuplja verzija, cca 300kn. Tu uz hack jos dobijes i taj 'jig' koji sluzi umjesto spajalice/zice i dodatni usb koji zamjenjuje potrebu za kabelom i kompom/mobitelom da pokrenes hack. Ja sam isao na jeftiniju varijantu.

Sluzbene upute sa slikama su ovdje: https://sx.xecuter.com/download/SXOS_v1.2.pdf
                            Tko prodaje mozes naci ovdje: https://team-xecuter.com/where-to-buy/
                            Ja sam isao preko engleza, online-trends. Oni ti posalju aktivacijski kod na mail.

Sam hack je dostupan svakom na https://sx.xecuter.com/#lineup
                            Ako zelis pokretati samo emulatore onda je sve ovo besplatno. Procedura je ista. Aktivacija se placa samo da otkljucas mogucnost pokretanja backupova/piratluka.

edit:
                            sad vidim da mozda ovo nije pravi topic za odgovoriti, ali prebace moderatori vec
                            Last edited by CorSaiR; 02-07-2018, 09:05.

Comment

• Eto, nikad ne znaš kad će ti jedan od omiljenih jutjubera zabiti nož među lopatice. Ne slušajte ga, ne kupujte Lumines Remastered jer ćete završiti na klinici za odvikavanje.

Comment

• South Park ta Fractured But Whole! Odlična i zabavna igra za sada, baš sam ju htio on the go imati. Primijetio sam par sličica niže u nekim scenama gdje ih nije trebalo biti no igra se vrti savršeno u većini slučajeva!

Comment

Working...
                                X