Announcement

Collapse
No announcement yet.

Travis Strikes Again: No More Heroes

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Travis Strikes Again: No More Heroes

Proizvođač: Grasshopper Manufacture
    Izdavač: Grasshopper Manufacture
    Platforma: NS
    Datum izlaska: 18.1.2019.

- novi dio serijala No More Heroes, po riječima Goichija Sude nije direktan nastavak drugog dijela već nova priča za naslovnog lika Travisa Touchdowna
    - u ovom nastavku Suda surađuje sa šest developera indie igara kako bi koristio njihove igre (među ostalim Hotline Miami i Shovel Knight) kao dio šest igara koje će Travis iskusiti tijekom priče
    - igru će se navodno moći igrati koristeći samo jedan Joy-Con kontroler, a Suda je potvrdio da će poput prethodnika biti naglasak na mačevalačkoj akciji

Last edited by DENSETSU; 06-11-2018, 19:18.

Jedva čekam igru. Valjda sam najveći fan NMH serijala na planeti

Što se indie igara tiče, u jednom interviewu je Suda potvrdio samo da će biti reference na primjerice Shovel Knighta i Hotline Miami, recimo T shirt grafike i sl. Iako, vjerujem da je otvorena mogućnost da budu igrivi mini gamesi s konceptima iz navedenih igara, pošto je jedan od elemenata priče ona neka konzola. Šuška se i o co-opu, a Suda51 ne odustaje od želje da Travisa pretvori u superzvijezdu koja će se pojaviti i u Smash Bros-u.

Comment

Evo konačno neki bolji gameplay footage.

Comment

Kad se sjetim NMH-a sa Wi konzole obuzmu me miješani osjećaji frustracije i sreće. Jedna od rijetkih dobrih igara koje nakon GAME OVER nisam nikada pokrenuo.

Comment

Originally posted by m4r1ju4n View Post
          Kad se sjetim NMH-a sa Wi konzole obuzmu me miješani osjećaji frustracije i sreće. Jedna od rijetkih dobrih igara koje nakon GAME OVER nisam nikada pokrenuo.
          Lol ja sam prošle god malo probao onaj PS3 port i prestara je to igra. Sviđa mi se grafika, humor, surealna priča itd ali one mini igre kad kosiš travu, nosiš kokose itd to baš smrdi na 2006. ili kad je igra već izdana. Nastavak je navodno bolji. Vožnja autom isto dosta loše izvedena.

Ovaj NMH nije zamjena za NMH3 (koji će doći) nego više kao neki spinoff i parodija na indije. A Suda je spaljen lik. Igrat ću ako ništa radi njegovog specifičnog humora. Čovjek nekad pogodi, nekad promaši ali vidi se da mu se živo hebe za sve lol. U onom prvom traileru vidim da parodiraju i Nier. Meni se sviđa ovo što vidim, ima i lokalni coop.

Comment

Igrao sam oba NMH-a na Wiiju, a prvi dio mi je nešto bolji od drugog. I ovaj je tipično sudovski, stoga svakako budem igrao.

Comment

Originally posted by DENSETSU View Post
              Igrao sam oba NMH-a na Wiiju, a prvi dio mi je nešto bolji od drugog. I ovaj je tipično sudovski, stoga svakako budem igrao.
              Meni je Shadows Of The Damned najbolji Suda naslov koji sam igrao. Kako je to bezobrazno podcjenjena igra, to je nevjerojatno. Jedino što mi kvare malo igru oni nepotrebni 2d djelovi. Ali i to je tipično Suda. Jedan trofej isto ima necenzuriranu F bombu u naslovu lol. Liku se živo hebe za sve.

Comment

Shadows of the Damned nikako da uspijem nabaviti. Zadnje sam ga uzeo s ebaya, nije mi stigao i refundali su mi

Da li se netko sjeca predzadnje borbe u NMH1 i onog dijaloga izmedju Travisa i hm, bossa u tom stageu?
                Najbolji 4th wall break u povijesti videoigara kada se njih dvoje dogovore kako ce "kodirati" dijalog na nacin da ih igrac ne skuzi o cemu pricaju

Bas me zanima hoce li Travis bit u novom Smashu, Sudi51 je to velika zelja oduvijek

Comment

obiiwan Uzmi Shadows ako si fan Resident četvorke. Igra ti je RE4 sa Suda atmosferom. Prešao sam prošle god igru dva puta za redom što rijetko radim . Gameplay je top,

Comment

Potvrđeno je da igra izlazi 18.01.2019.

https://twitter.com/NintendoUK/statu...242160641?s=19

Comment

Working...
                    X