Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nintendo Switch

edit

Glasine na sve strane,meni iskreno ne djeluje izgledno da ce konzola bit nesto posebno napredna ako ce uistinu sadrzavat kucni i prijenosni sistem u jednome.....

Comment

Ako će NX stvarno biti kompatibilan sa svim prošlim Nintendo konzolama, to bi bilo prilično ludo i možda točno ono šta Nintyu treba.

Comment

Ako bude sve ovo sto glasine kazu, kupujem Day1, makar morao iz Japana uvesti.

Comment

Rumori govore o paketu kucne i prijenosne konzole i to vrlo viokih performansi.....kolika bi to onda trebala bit cijena?

Comment

Sumnjam da ce biti visoke performanse, u najbolju ruku specifilacije ce biti slicne ps4 ili x1. Svi znamo da Nintendove ekskluzive nisu pretjerano tehnicki zahtjeve vec se vise oslanjaju na dobar gameplay i art dizajn tj. njihovo poznato šarenilo.

Third party izdavaci ce i dalje zaobilaziti N kao što su i dosad. Ne ocekujem prevelike promjene u njihovoj strategiji poslovanja.

Definitivno čekam Pokemone na "velikoj" konzoli.

Comment

Originally posted by Link View Post
              Sumnjam da ce biti visoke performanse, u najbolju ruku specifilacije ce biti slicne ps4 ili x1. Svi znamo da Nintendove ekskluzive nisu pretjerano tehnicki zahtjeve vec se vise oslanjaju na dobar gameplay i art dizajn tj. njihovo poznato šarenilo.

Third party izdavaci ce i dalje zaobilaziti N kao što su i dosad. Ne ocekujem prevelike promjene u njihovoj strategiji poslovanja.

Definitivno čekam Pokemone na "velikoj" konzoli.

Ne znam, po meni je to onda opet promašena politika Nintenda. Ako če specifikacije biti slične ili malo bolje od onih koje imaju PS4 i X1, za par godina če opet izači nove Sonyeve i Microsoftove konzole i opet će Nintendo popušiti. Po meni trebaju konzolu jačih performansi da zainteresiraju i third party developere. Svi znamo da su njihove ekskluzive fenomenalne od uvijek...

Comment

Originally posted by M@tt View Post

Ne znam, po meni je to onda opet promašena politika Nintenda. Ako če specifikacije biti slične ili malo bolje od onih koje imaju PS4 i X1, za par godina če opet izači nove Sonyeve i Microsoftove konzole i opet će Nintendo popušiti. Po meni trebaju konzolu jačih performansi da zainteresiraju i third party developere. Svi znamo da su njihove ekskluzive fenomenalne od uvijek...
                Nintendu nikad nije bilo u interesu voditi trziste jakim hardware-om vec domisljatim te originalnim igrama, a iskreno im nije ni potreban jak hardware za art koji koriste.

Comment

N64 je bio enormno jaci od svojih konkurenata ali nazalost hendikep su mu bili kartridzi.

Comment

Ja i dalje ne kužim ovo kućni i prijenosni sistem u jednom.
                    No dobro, sve o NX-u su zasad samo glasine, pa ne možemo tu mnogo pričati već samo nagađati o tome što bi mogli na njem vidjeti te koliko bi ta konzola mogla biti jaka.

Ja se samo bojim da će handheld izumrijeti. Vita se ne prodaje, neznam zašto (a ima igara), prodaja 3DS-a je daleko manja od prodaje DS-a, i sada je još Sony najavio da nema namjeru u skoroj budućnosti na tržište staviti nasljednika Vite. I s kime da se onda (možebitni) novi DS natječe? Sa pametnim telefonima i igrama od 3 sata i mikrotransakcijama?

Je*eni Japan. Osamdesetih godina su spasili gaming, a sada ga uništavaju.
                    Make America great again!

Comment

Originally posted by Veigue View Post
                      No dobro, sve o NX-u su zasad samo glasine, pa ne možemo tu mnogo pričati već samo nagađati o tome što bi mogli na njem vidjeti te koliko bi ta konzola mogla biti jaka.

Ja se samo bojim da će handheld izumrijeti. Vita se ne prodaje, neznam zašto (a ima igara), prodaja 3DS-a je daleko manja od prodaje DS-a, i sada je još Sony najavio da nema namjeru u skoroj budućnosti na tržište staviti nasljednika Vite. I s kime da se onda (možebitni) novi DS natječe? Sa pametnim telefonima i igrama od 3 sata i mikrotransakcijama?

Slazem se,a sto se tice kucne konzole i prijenosne u jednome....mislim da sam vec prije svih ovih glasina procitao negdje da o tome razmisljaju u Nintendu.

Comment

Jednostavno, WiiU gamepad sa svojom memorijom. Sve igre držiš na konzoli doma, s time da konzola ima utore za sve prošle Nintendo igre. Kad si doma, igraš na TV-u ili gamepadu, kad si vanka imaš gamepad u ruci sa dvi-tri igre spremljenim u memoriju. Tako nešto. Pitanje je samo koliki bi onda bio sam gamepad.

Alternativno, nema kontrolera nego koristiš pametni telefon. ono X u NX znači cross kao krosplatforma i kroskompatibilno.

Comment

Mislim da bi to ipak bili americani, ajmo rec da je iphone najvise zasluzan za uspon smartfona, a isto tako i za te freemium igre.

A NX jedva cekam, bas me zanima kakav buckuris sprema N.

Comment

Nintendu je krajnji rok da uhvati korak sa vremenom i omoguci multiplatform development i za svoju kucnu konzolu.Ako ce opet stedit na performansama i ulagat u preskupe gamepadove opet nista od multiplat podrske izdavaca.

Comment

Kad krenu vrludat sto se tice podrske unaprijed........
                              Electronic Arts will evaluate "any and all opportunities" to support the Nintendo NX, the Mario company's mysterious upcoming console, according to EA CEO Andrew Wilson

Comment

Working...
                              X