Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• http://enthusiast.gg/14249/pillars-o...ming-to-switch

Comment

• odlicno..sve vise igara stize

Comment

• Neznam dali dobro vidim ali svaki dan na eShop stigne bar 2-3 nova india,vec ih ima preko 400....lol

Ja sadnprvi put mogu rec da mi jedna igra daleko vise pase u heandheld modu nego na TVu,Sonic Mania kao da je radjen bas za hh NS.
        Pregledno,velicina ekrana izvrsna za takvu vrstu igre i prikaz,dpad/tipke funkcioniraju odlicno i sve je vrlo responzivno.
        Tko preferira NS u hh modu trebao bi nabavit ovu igru a jos ako ste fan starih Sonica no brainer.
        PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• i to odlicnih indie

Comment

• Celeste mi se čini kao odličan indie za switch, ali ne znam baš za owl boy. Nešto od te dvije igre bi trebao uzet za switch :/

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
              Celeste mi se čini kao odličan indie za switch, ali ne znam baš za owl boy. Nešto od te dvije igre bi trebao uzet za switch :/
              Imas Sonic Maniu?Ako nemas uzmi to

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                Celeste mi se čini kao odličan indie za switch, ali ne znam baš za owl boy. Nešto od te dvije igre bi trebao uzet za switch :/
                Owlboy je vrh...

Comment

• Celeste je fora, ali iskreno ne odgovaraju mi takve igre, koje su dizajnirane da je normalno jedan checkpoint proc tek iz 15 pokusaja. Ono, volim izazovne igre, ali bolje mi je kad su stvari ipak malo lakse, ali ako pogrijesis igras veci dio levela isponova i imas nekakav limit u vidu zivota i sl., pa si oprezniji.

Floor Kids i Inversus Deluxe su mi najveca iznenadjenja medju Switch indiesima, a od ionako popularnih indie igara, Sonic Mania i Steamworld Dig 2 su vrhunski.

Jednom cu vjerojatno uzet Golf Story.

Comment

• Originally posted by obiiwan View Post
                    Celeste je fora, ali iskreno ne odgovaraju mi takve igre, koje su dizajnirane da je normalno jedan checkpoint proc tek iz 15 pokusaja. Ono, volim izazovne igre, ali bolje mi je kad su stvari ipak malo lakse, ali ako pogrijesis igras veci dio levela isponova i imas nekakav limit u vidu zivota i sl., pa si oprezniji.
                    Pa ponekad bi developeri mogli pomisliti i na ljude sa refleksima podgrijanog mrtvaca poput mene. Sva sreća pa Celeste nije izdana po izdavanju Switcha, ja bih je kupio kao i izvor frustracija Switch bi završio u zidu.

Comment

• Bome zanimljiv niz mogucnosti....skeniranje terena joycon kamerom da bi se onda upotrijebio u kreatoru staza........
                      On the fence about Nintendo Labo? A series of new, in-depth videos released by Nintendo has revealed some of the deeper features available within each cardb…

Comment

• https://screenrant.com/nintendo-secrets-behind-scenes/

Comment

• oh no unistio si mi child hood

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                            oh no unistio si mi child hood
                            Ne znam za tebe,ali ja to vise manje sve znam...pa developeri su jedva docekali nekog poput Sony-a,da se mogu maknut od N-a i njihove stege....Nintendo bas i nije najomiljenija kompanija medju developerima...

Comment

• Još malo trivije. Poslije Sege Genesis, Sega Amerika je lobirala za partnerstvo sa Sonijem i skoro je do toga došlo da Sega Japan nisu bili nekooperativni i ljubomorni (da, ljubomorni) na uspjeh američkog ogranka koji je uspjeo doći do preko 50 posto market sharea kad je Tom Kalinski preuzeo stvar, dok je ove u Japanu i dalje šutao Nintendo. Tko zna kako bi danas to sve skupa izgledalp i kakva bi danas bila gaming industrija. Sega USA i Sony su imali odličan odnos.

Oni propali dodaci Sega 32x, Sega CD su bili namjenjeni kao life support Genesisu dok je Sega Amerika lobirala za jedno a Japan za drugo. Na kraju je Japan požurio izlazak Saturna i propast Sege je polako počela.

Znam da nije baš direktno poveyano s Nintendom, više se nadovezujem na Fenixov post o tome kako su developeri čekali da netko drugi preuzme stvar.
                              Last edited by mullet; 20-02-2018, 14:46.

Comment

• Kupnja Switch konzole je toliko blizu da je prakticki njusim

Comment

Working...
                                X