Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Uzeo sam Switch, ali s obzirom da mi to nije primarna već sekundarna konzola, ne budem stavljao nikakve modifikacije jer nemam namjeru odigrati više od 4-5 igara godišnje

Comment

• wow Nintendo, just wow.
      Capcom has announced that it will be releasing a trio of classic Resident Evil games on Switch. Resident Evil, Resident Evil 0, and Resident Evil 4 are all on the way. The company just confirmed via Twitter: Capcom is bringing multiple fan favorites to Nintendo Switch! Resident Evil, Resident Evil 0, and Resident Evil 4 will each be launching on...

Comment

• 11.1., dakle prekosutra je Smash Direct i to valjda već treći po redu. Nije da ću gledati ovaj put. Za pogled na igre za slijedeću godinu ćemo još čekati.

Comment

• Nije Switch ali cu tu stavit... premijestite ako mislite da treba....

Comment

• Nintendo mora nesto napravit,imaju dobru konzolu ali indie mogu biti second choice nikako first.....
            PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Ma nintendo opet ništ posebno, izbace 4,5 svojih vrhunskih igara za konzolu i to je to. 3rd party 0 sam takva. Hrpa shovelware naslova.

Uvijek nesto pametuju i zaostaju u tom pogledu. Online nikakav, cijene abnormalne.

N64 se nije proslavio zbog disketa a imao je takve vrhunske igre, po meni golden age of gaming. Nijedna konzola nije imala takve naslove.
              Gamecube isto čudan medij, ali je donekle imao 3rd party igre, čak i dobru kolekciju vrhunskih naslova.
              Wii su zakrumpirali i tu je krenula ta njihova glupost sa gimmickima. Ja sam osobno volio wiimote, ali opet s druge strane je bilo 5 kvalitetnih naslova sve ostalo nekakvo poluproizvodno smece sto se trpalo jer je bila popularna konzola.
              Wiiu valjda ima jednu dobru 3rd party igru.
              Switch nastavlja tim tonom, samo dodaje 50 portova sa prosle konzole i hrpu indie naslova.

Ali eto ja sam jedan od njih zbog koga i opstaju, kupit cu bilo koje sranje koje izbace sam da mogu odigrat marija i zeldu. I tu je problem fanboya- ukljucujuci mene.

Comment

• Mario Odyssey i Breath of Wild su dovoljan razlog da se kupi NS a Mario Kart 8,Rabbids i Bayonete su slag na tortu.....ali sta kad se to odigra......
                PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                  Mario Odyssey i Breath of Wild su dovoljan razlog da se kupi NS a Mario Kart 8,Rabbids i Bayonete su slag na tortu.....ali sta kad se to odigra......
                  Istina, ali zamisli da si dolazis kao Wiiu user. Nemas samo rabbidse i Marija....

Comment

• Switch nema toliko third party igara jer izdavači nisu vidjeli potencijal u hardwareu. Navodno je sa popularnosti Switcha sad pojačana proizvodnja igara. Po meni ne trebaju im toliko portovi igara kao Ass Creed nego originalne third party ekskluzive kao Mario Rabbids. Za ovu godinu bankiraju na Smashu i na Pokemon igri. Smash je vjerojatno sam dovoljan da ih izvuče za ovu godinu jer ta franšiza ima nevjerojatnu popularnost kod Nintendo fanova. To je kao WOW za PC.

Slijedeća godina bi mogla opet biti na tragu prošle. Fire Emblem, Metroid, Bayonetta 3, Pokemon RPG, Yoshi, možda Pikmin.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                      Switch nema toliko third party igara jer izdavači nisu vidjeli potencijal u hardwareu. Navodno je sa popularnosti Switcha sad pojačana proizvodnja igara. Po meni ne trebaju im toliko portovi igara kao Ass Creed nego originalne third party ekskluzive kao Mario Rabbids. Za ovu godinu bankiraju na Smashu i na Pokemon igri. Smash je vjerojatno sam dovoljan da ih izvuče za ovu godinu jer ta franšiza ima nevjerojatnu popularnost kod Nintendo fanova. To je kao WOW za PC.

Slijedeća godina bi mogla opet biti na tragu prošle. Fire Emblem, Metroid, Bayonetta 3, Pokemon RPG, Yoshi, možda Pikmin.
                      Ček onda nakraju ovi pokemoni ove god nisu "Pokemoni" nego neki spin off?

Comment

• Da spinoff. Na godinu dobivamo pravi RPG. Testiraju prvo koliko para mogu zaraditi s ovakvim igrama.

Ova godina je bila slabija ali im je najbitnije da izdaju Smash jer im je to veliki money maker. A konzola se i ovako dobro prodaje.

Comment

• Uh ok onda. Jer koliko sam vidio ovo je Pokemon go za Switch. Tj nisam se bas previse zanimao cim sam vidio da moram bacat lopte i te gluposti.

Uh sljedeca god bi mogla biti vrh onda za Nintendo. Jos kad uleti last of us 2, a vjerujem da ce i Anthem bit dobar. Vrlo dobra godina za sunset ove generacije konzola. Hyped!

Comment

• ThePicek vidi ovu ediciju

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                              ThePicek vidi ovu ediciju
                              Vidio sam već, zgodna stvarčica. Imam ovaj Switch vulgaris, ali da ga nisam uzeo vjerojatno bi ovo bio izbor

Comment

• S obzirom na uspjeh koji je postigao Breath of the Wild bilo je za očekivati da će Nintendo vrlo brzo započeti s radom na novoj Legend of Zelda igri.

Comment

Working...
                                X