Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Pokemon Master View Post

Microsoft je uveo tu opciju u Americi da konzola, xbox live gold i xbox game pass ulazi u paket i da korisnik plaća 22 dolara mjesečno u dvije godine za sve to troje. Pa sam mislio da tako bude i za NS.
    Da, ukoliko bi postojala opcija za PlayStation da jeftinije platiš konzolu te da se vežeš ugovorom na 2 godine. Ali PS+ funkcionira po principu da platiš odjednom i imaš licencu na razdoblje koje si platio. Tako da ne bi bila dobra opcija da PS+ dolazi uz samu konzolu jer ljudima treba dati na izbor da li žele ili ne plaćati PS+ pretplatu. Po meni je ovaj princip sada u redu, jedino što bih promijenio da razdvoje pretplatu za online igranje i besplatne igre kao što ima XBox.

Comment

• Comment

• Ne vidim da se priča ovo za Switch Lite ali da podsjetim zainteresirane da vam je ekran na toj konzoli manji nego na ovoj običnoj. To je po meni glavni i veliki minus. Čak i veći minus od toga što ga se ne može spojiti na TV.

Comment

• Ma ja bi volio da izbace neku jaču Pro verziju konzole, ovaj Lite me sigurno ne zanima. Volim da su konzola i ekran veći.

Comment

• Originally posted by bartul_9 View Post
            Ma ja bi volio da izbace neku jaču Pro verziju konzole, ovaj Lite me sigurno ne zanima. Volim da su konzola i ekran veći.
            Baš na tu temu - i to je moguće, ali ne znamo koliko jaču. Imaš pred kraj videa negdje njihovo mišljenje...

Comment

• Bio je ranije leak iz kineske logistike da po tvornicama uz ovaj lite već štancaju i jaču verziju. Pošto se lite model pokazao istinitim, sigurno nam dolazi pro.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                Ne vidim da se priča ovo za Switch Lite ali da podsjetim zainteresirane da vam je ekran na toj konzoli manji nego na ovoj običnoj. To je po meni glavni i veliki minus. Čak i veći minus od toga što ga se ne može spojiti na TV.
                5.5 naspram 6.2, bit ce ostrija slika. Jos jednom ovo treba gledati iskljucivo kao portabilnu konzolu i “jeftini ulszak” u svijet switcha. Vec receno, ali gađalo se na mlađe

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

5.5 naspram 6.2, bit ce ostrija slika. Jos jednom ovo treba gledati iskljucivo kao portabilnu konzolu i “jeftini ulszak” u svijet switcha. Vec receno, ali gađalo se na mlađe
                  Neznam meni je manji ekran uvijek minus. Ovaj što sad imamo je taman. Čak u nekim igrama je po mnogima malo teže čitati text. Za 2d i indie igre je možda i ok ali za 3d igre je bolji veći ekran.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                    Ne vidim da se priča ovo za Switch Lite ali da podsjetim zainteresirane da vam je ekran na toj konzoli manji nego na ovoj običnoj. To je po meni glavni i veliki minus. Čak i veći minus od toga što ga se ne može spojiti na TV.
                    vjerojatno je to zbog male djece jer je ista stvar bila sa N2DS XL koji je napravljen za malu djecu zbog 3D efekta.
                    Last edited by Pokemon Master; 13-07-2019, 08:34.

Comment

• Kako preuređujem stan i moram jedno mjesec dana biti kod stare, danas sam igrao vitu. 5" ekran, jako lijepi ekran rekao bih. Za portabilnu konzolu mi se 5.5 od switch litea ne čini premaleno, dapače. Mislim da je taman pogođena portabilnost s ekranom. Zanima me kako leži u ruci. I vita i 3ds su mi neudobni nakon sat vremena max.

Comment

• New details about the upcoming original Nintendo Switch revision have appeared this evening from hacker and data miner, Mike Heskin. The information comes directly from the Nintendo Switch operating system files and collaborates with The Verge report. Interestingly, an actual Pro model isn't mentioned at all and is likely quite a way off. It sounds…

Comment

• Ako stavim regiju HR iz kojeg shopa kupujem online? UK?

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                            Ako stavim regiju HR iz kojeg shopa kupujem online? UK?
                            Napravi si UK racun i kupuj igre i online preko UK racuna, ali bi ti preporucio da si napravis US i JP racun osim UK jer su igre na US i JP eshopu dosta jeftini, npr. Zelda na UK eshopu kosta 59.99 funti (oko 500 kn), a na US eshopu kosta 59.99 dolara (oko 400 kn), dakle mozes ustediti 100 kn ako kupujes preko US eshopa. Ja imam US i JP racun. Na US eshopu sve igre kostaju 59.99 dolara, a sto se tice UK racuna npr. Super Smash Bros Ultimate i Zelda kostaju 59.99 funti, a npr.Mario Kart 8 deluxe 49.99 funti. Mozes na hrvatskom racunu igrati igru koju si kupio npr. preko US eshopa jer regije uopce nisu zakljucane. Ja bi ti preporucio da kupujes Nintendo E-Shop Card i sa time mozes platiti igru i online. Za svaku kupovinu dobijes gold points, npr. kupis Zeldu na UK eshopu za 59.99 funti i dobijes 300 gold points, a za igre od 49.99 funti dobijes 250 gold points. 250 gold pointsa je 2, 50 funti i 300 gold points je 3 funti i te gold points mozes iskoristiti kod iduce kupnje, npr. jedna igra kosta 49.99 funti i ako iskoristis npr 550 gold points, oko 5,50 funti platis onda 44.49 funti umjesto 49.99 funti. Npr. 3 mjeseca Online kosta 6.99 funti i ako imas 700 gold pointsa platit ces onda 0 funti ako iskoristis npr 700 gold points. Ako kupis neku fizicku isto mozes dobiti gold points ali dobijes samo 50 gold points, to je oko 0, 50 funti ako imas UK racun.
                            Last edited by Pokemon Master; 17-07-2019, 12:14.

Comment

• Znaci na Jesen izlazi novi Switch sa jacom baterijom i to je to, nema Pro verzije kojoj sam se nadao. Baterija ce trajati znacajno duze, to jest minimalno 4 ipo sata igranja u handheld modu, znaci 2 sata vise nego prije.

Nadao sam se jacoj verziji konzole, al ono, i ovaj Switch sve pokrece bez problema, cak i Witchera, tako da se nemogu zaliti.

Nintendo će ove jeseni lansirati još jedan model Nintendo Switch konzole koji će biti snažniji od prethodnog - barem što se izdržljivosti baterije tiče.

Comment

• To ne mora značiti da neće biti pro verzije.

Comment

Working...
                                X