Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Već polako živce gubim jer u HR ne možeš u dućanu naći gotovo ništa takvoga. Od tih adaptera, docksock-ova, itd...
    Da to je bas sranje ali i realnost koja traje vec godinama...

Jel ti model konzole podrzava 'hack instalaciju? I jel planiras da to radis?

Evo ovdje upisi serijski broj svoje konzole, pa provjeri dali mozes...bas me interesira...

https://ismyswitchpatched.com/

Comment

• Originally posted by iggyman View Post

Da to je bas sranje ali i realnost koja traje vec godinama...

Jel ti model konzole podrzava 'hack instalaciju? I jel planiras da to radis?

Evo ovdje upisi serijski broj svoje konzole, pa provjeri dali mozes...bas me interesira...

https://ismyswitchpatched.com/
      Ma kakvi, ne želi niš hakirati. Opirem se piratizaciji već godinama. Imam previše igara i svega da bih piratizirao i želim nagraditi dobre devove za trud makar možda nešto i ne odigrao, a kupio na akciji ako imam priliku.

Tako da ne planiram ništa hakirati nego ostaviti kako je. To su bila neka druga vremena kada nisam imao love ili sam bio klinac. Meni je vrijeme preuzeti odgovornost i podržati rast zajednice

Comment

• Zanimljivo u svakom slucaju....
        Nintendo has started offering free games for those that subscribe to their online service, with Japan getting Captain Toad: Treasure Tracker.

Comment

• Originally posted by M@tt View Post
          Zanimljivo u svakom slucaju....
          Sad već pričamo o tome da bi mi pretplata bila zanimljivija!

Comment

• Strašno, strašno, strašno sam razočaran PRO kontrolerom. Pa to ne vrijedi upola cijene. DualShock i XONE su miljama ispred njega.

Vibracije su dosta slabije, kontroler ima dosta sklisku površinu i materiju. Isto tako odmah sam vidio kako kod svog novog kontrolera izvađenog iz kutije tako i kod frenda i na YT. Desni dio gdje se drži kontroler nekako nije dobro lega (možda cijela serija) i malo je ispupčen taj rpijelaz s glavne ploče na taj desni držač. Tamo je taj dio bome dosta oštar dok lijevi nije.

Ekipa se isto žali na "nešto bijelo" oko gjiva (analoga). Koliko čitam to je zato što je kućište oko analoga jako oštro pa kada se igraju igre ono počne zarezivati držač analoga (ispod same gljive) i zapravo te bijele pahuljice su otpala plastika...

Baš katatsrofra i osjećam se jako prevareno. Realno dock je užas koji nisu popravili, joy-con drift problem, PRO kontroler je jako loše sklepan (imam doma 2x XONE S kontroler, 2x DS4 i 1 DS3) ovo je u najboljem slučaju negdje u rangu PS3 kontrolera koji čak ima bolje funkcije.
            Tipa od toga da ovaj PRO kontroler nema ni triggere- sve su sami gumbi. Pa do toga da npr. DS3 ima svaku tipku presure sensitive...

Iskreno, jako sam razočaran s periferijom. Uređaj, igre - ma sve super. No preskupa periferija koja s obzirom na sve može oštetiti konzolu, lagano otkazati i još je skuplja od konkurencije...
            Baš se osjećam loše, prevareno i jako sam ogorčen na Nintendo zbog ovoga. Sve mi više padaju u očima s obzirom na druge.

Comment

• Ja imam Pro kontroler i nemam pojma o čemu pričaš.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                Ja imam Pro kontroler i nemam pojma o čemu pričaš.
                Kažem možda ovisi o seriji, isto tako i dalje 100% tvrdim da su svi drugi gamepadi koje sam naveo miljama bolji od PRO kontrolera.

Imaš ovdje video jedan:

Isto tako oko tih gljiva i zarezivanja - KLIK

A ono što sam ja osijetio i rekao je iz mog primjera, a to je taj da desni grip je užasno oštar na spoju dok je lijevi normalan. Za gumbe i sve drugo navedeno - stojim pri tome što sam rekao. Uglavnom ne vrijedi ni pola cijene za koju se prodaje.

Ovoje slika s neta, no kažem kod mene se na dodir osjeti jako oštar rub koji me čak i smeta dok držim kontroler. A osijeti se ako prođeš prstom po toj desnoj strani i to dobrano. Bilo da ideš po rubu ili da probaš rpijeći s jednog dijela kontrolera na drugi. Odnosno s gripa na ovaj dio gdje su gumbi. Dok je lijeva strana normalna...

Nikada nisam imao problema s niti jednim kontrolerom, koji su čak bili dosta jeftiniji od ovoga...

pro-controller_0.jpg

Comment

• Nintendo je koliko znam uvijek bio sinonim za kvalitetu tako da me je ovo pomalo iznenadilo.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
                    Nintendo je koliko znam uvijek bio sinonim za kvalitetu tako da me je ovo pomalo iznenadilo.
                    I mene i to jako neugodno... Kad zbrojim sve navedene mane u smislu dodataka oko konzole - pravi užas.
                    Shvatio bih i prihvatio da su to dodaci koji koštaju 200,300kn al ovo sve masno košta, a kvalitete nema.

Kad prodaješ i isporuči dock koji može izgrebati ekran konzole... Kad odlučiš dodatno naplatiti grip koji ima mogućnost punjenja joycona što bi trebalo biti po defaulu.
                    Kada odluče naplatiti pro kontroler od 600 do 600kn što je osjetno više od bilo koje konkurencije a duplo lošije kvalitete s manje funkcija od konkurencije.
                    Kada su odlučili tek nakon početka procesa tužbe besplatno zamijeniti joycone...

Ružno za reći no počeli su mi smrdit na najgoru Apple praksu i furku na brand koji je inače bio zaista snažan...

Comment

• Nintendo što se tiče cijene je stvarno dno dna. Ali ruku na srce nikad sa niti jednom Nintendo konzolom kao i njihovim periferijama nisam imao problema.

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                        Nintendo što se tiče cijene je stvarno dno dna. Ali ruku na srce nikad sa niti jednom Nintendo konzolom kao i njihovim periferijama nisam imao problema.
                        Nisam niti ja do sada. Odnosno nije da osobno imam nekih velikih problema osim što je taj desni grip na PRO kontroleru totalno van svakog quality control-a i naravno to što dock može ogrebati ekran.
                        Kažem ne bi to sve niti bilo toliki problem da ne napucavaju takvu ogromnu cijenu za periferiju koja ne zaslužuje dobiti niti pola traženog iznosa.

Stvar je u tome što je sada NS dobio jako puno pozornosti, puno se od njega očekuje i normalno da će ljudi primjetiti i najmanju sitnicu na takvom uređaju i periferiji. No neke stvari čak i ne bih nazivao sitnicama jer uopće nisu trivijalne (ako se dogode) poput tog driftinga, problema s analogom i izradom PRO kontrolera, dock koji uništi ekran konzole, itd.

Glupo je da nisu napravili reviziju ili nešto poslali korsnicima samo zbog docka! Pa zar je normalno (nekima se isplatilo financijski) da moraš stavljati krpicu preko istoga ili naručivati one fora dock sock stvarčice...

Uglavnom - Switch mi se jako sviđa, ima dobre ekskluzive, dobre igre, fora uređaj - sve drugo od periferije pa do cijene je ruganje korisnicima, to je moj osobni stav nakon provedenog vremena s uređajem koji ću naravno zadržati, no gorak okus razočaranja sigurno ostaje.

Comment

• Sto manje ocekujes budes zadovoljniji. Stigao 8bitdo ili kako se vec zove adapter. X1 kontroler radi odlicno iako mi pase i igranje s joyconima koje drzim u rukama, a ne spojene. Bas se mozes namjestiti kako ces. Prvi put sam spojio i switch na tv. Lijepo igre izgledaju, puno boja i zivota.

Comment

• Kažu da nova verzija NS-a vrti Zeldu u handheld modu 5 i pol sati...

The new model of the Switch with improved battery life is available in some markets, and we’re getting a sense of how much longer it can last. The new model of Switch has appeared for sale in Australia and Hong Kong so far, and so there’s now some evidence that the battery does, indeed, last …

Comment

• 2019-08-07 14_53_55-Window.jpg

Šta kažete na cijenu? Povoljno/Skupo?

Comment

• Originally posted by iggyman View Post
                                2019-08-07 14_53_55-Window.jpg

Šta kažete na cijenu? Povoljno/Skupo?
                                koliko se prica po EU bi cijena trebala biti 250 eura...

Comment

Working...
                                X