Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
    A dosta je lepa, da. Iako me nekako previše podsjeća na ''dječju igračku'' valjda zbog odabira boja

Nisam siguran da ni je htio imati, pogotovo ako ne dolazi s igrom. Ali ista je cijena kao normalni lite pa je okej.
    10 eura skuplja.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

10 eura skuplja.
      A dobro to je kao zanemarivo na tu cijenu

Comment

• Pozdrav. Samo jedno brzinsko pitanjce. U narednih mjesec dva ću sigurno uzeti switch i to će bit prva konzola ove generacije koju ću imati. Zanima me samo da li se isplati garanjati novu verziju sa jačom baterijom ili mogu slobodno uzeti i trenutnu. Omjer docked i handheld igranja bi trebao bit 70 - 30 u korist docked igranja. Tnx!

Comment

• Originally posted by Dan Fortesque View Post
          Pozdrav. Samo jedno brzinsko pitanjce. U narednih mjesec dva ću sigurno uzeti switch i to će bit prva konzola ove generacije koju ću imati. Zanima me samo da li se isplati garanjati novu verziju sa jačom baterijom ili mogu slobodno uzeti i trenutnu. Omjer docked i handheld igranja bi trebao bit 70 - 30 u korist docked igranja. Tnx!
          Uzimaš novu ako kupuješ u dućanu jer će im cijena biti identična. Tako da taman pričekaj da se napune police tim novijim modelom.

Comment

• Originally posted by Dan Fortesque View Post
            Pozdrav. Samo jedno brzinsko pitanjce. U narednih mjesec dva ću sigurno uzeti switch i to će bit prva konzola ove generacije koju ću imati. Zanima me samo da li se isplati garanjati novu verziju sa jačom baterijom ili mogu slobodno uzeti i trenutnu. Omjer docked i handheld igranja bi trebao bit 70 - 30 u korist docked igranja. Tnx!
            Ako kupuješ novu konzolu onda obavezno ganjaj ovu bolju. Ako je polovna, ionako nemaš još novih polovnih na tržištu.

Comment

• Pocela mi se dogadjat glupa stvar. Kad je switch na docku nakon nekog vremena pocne desni joycon “kasniti”. Ima netko slicnih problema?

Comment

Pocela mi se dogadjat glupa stvar. Kad je switch na docku nakon nekog vremena pocne desni joycon “kasniti”. Ima netko slicnih problema?
                Po službenim uputama joyconi rade u krugu od 1,9M (dakle niti 2M) od docka. Isto tako dock mora "vidjeti" joycone dakle ne smije biti iza nečega (TV-a ili drugog uređaja). Isto tako jesi li stavljao nešto novo pokraj docka ili u blizini?
                Smeta mu USB3.0 uređaji, WiFi, mikrovalna, navode čak i akvarij, wifi slušalice ili BT slušalice, itd.
                Dakle sve mu smeta.

Probaj proći onaj re-pair proces pa možda pomogne.

Inače mi smo na cca 1,2-1,5M i svejedno znamo imati frku pogotovo ako želimo u 2 igrat s joy-conima. Ponekada treba više puta pritisnuti ona 2 gornja gumba da uopće registrira 2 igrača...

Comment

• A udaljenost je jedno 2–2,5 m. Istekao sam 8bitdo misleci da mote raditi probleme.

Comment

A udaljenost je jedno 2–2,5 m. Istekao sam 8bitdo misleci da mote raditi probleme.
                    Kažu da može jer je i on Bluetooth...
                    Tak da ga makni ili ga stavi na produžni USB negdje dalje...

Svakako javi rezultate jer ne živo zanima.

Comment

• Nisam znao da Switch uopće ne tjera X1 ni do stock postavki mog nVidia Shield-a koji imaju isti chip...
                      Dakle banana lagana jer ovaj video pokazuje da bi stanje moglo biti bolje ukoliko bi se odlučili za stock clock kao u Shieldu i naravno nešto bolje hlađenje!

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                        Nisam znao da Switch uopće ne tjera X1 ni do stock postavki mog nVidia Shield-a koji imaju isti chip...
                        Dakle banana lagana jer ovaj video pokazuje da bi stanje moglo biti bolje ukoliko bi se odlučili za stock clock kao u Shieldu i naravno nešto bolje hlađenje!

Bio je vec jedan video prije par mj. od DF-a , kako su frizirali pojedine igre
                        od strane samog N-a ali nisu nastavili sa istim
                        Moras flashat konzolu da bi ugodno igrao eto.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post

Bio je vec jedan video prije par mj. od DF-a , kako su frizirali pojedine igre
                          od strane samog N-a ali nisu nastavili sa istim
                          Moras flashat konzolu da bi ugodno igrao eto.
                          Ne bih s eniti u to kladio. Hlađenje očigledno nije napravljeno za to i napraviš si više štete nego koristi... Tako da je bolje ne dirati ovo je samo povremeno za neke stvari i testove, mislim da imaš cijelo vrijeme takvu situaciju bilo bi velikih problema s toplinom i kvarovima...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Kažu da može jer je i on Bluetooth...
                            Tak da ga makni ili ga stavi na produžni USB negdje dalje...

Svakako javi rezultate jer ne živo zanima.
                            Jučer je sve uredno radilo. 8bitdo nije bio prikopčan. E, sad, pitanje je dal će se opet dogoditi. Nemam prilike sad igrat u dock modu, a i ranije ova situacija nije bila 100% vremena.

Comment

Jučer je sve uredno radilo. 8bitdo nije bio prikopčan. E, sad, pitanje je dal će se opet dogoditi. Nemam prilike sad igrat u dock modu, a i ranije ova situacija nije bila 100% vremena.
                              A jeis prošao onaj proces ponovnog spajanja joycona s konzolom? Probaj i to ako nisi. I razmisli imaš li kakav novi uređaj u blizini ili postavku. Kažu da mu doslovno može smetati ako si npr. TV spojio na WiFi a ranije nije bio uključen...

Comment

• Nisam ništa ekstra radio jer sam ga igrao u handheld modu. A ranije kad bih spio nazad joycone i opet ih skinuo sve radilo. Tako da ti tu ne mogu pomoći... Interesantno je bilo jedino to što je zezao samo desni joycon.

Comment

Working...
                                X