Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by OverLord View Post
    Nisam ništa ekstra radio jer sam ga igrao u handheld modu. A ranije kad bih spio nazad joycone i opet ih skinuo sve radilo. Tako da ti tu ne mogu pomoći... Interesantno je bilo jedino to što je zezao samo desni joycon.
    Probaj opet taj pairing proći pa možda bude bolje...

Comment

• Switch, Torbica, Kaljeno, Mario Kart, Garancija još 9mj-2300kn
      Jel to puno?

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
        Switch, Torbica, Kaljeno, Mario Kart, Garancija još 9mj-2300kn
        Jel to puno?
        Jeste, trazi povoljnije.

Prati njiskalo svaki dan pa ces ubosti neku dobru ponudu, jer sad se ljudi zele rijesiti starih modela Switch-a da bi kupili ovaj novi model...tako da pokusavaju zajebati nekoga po punoj cijeni, a to vise ne vrijedi toliko...da je i 2000kn cijena toga gore sto si napisao i to je upitno za uzeti...bolje trazi dalje i cekaj bolju cijenu polovnih modela prve i druge serije konzola...pozdrav.

Comment

• Evo i pune video recenzije i prikaza, opisa, tehničkih razlika i razloga zašto uzeti ili ne uzeti novu verziju NS-a, odnosno noviji proces Tegra X1 Mariko chipa.

Comment

• U fast rmx-u potrosnja prepolovljena na pola! Nice

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
              Evo i pune video recenzije i prikaza, opisa, tehničkih razlika i razloga zašto uzeti ili ne uzeti novu verziju NS-a, odnosno noviji proces Tegra X1 Mariko chipa.

Šta postoji uopće razloga za ne uzeti?

Comment

Šta postoji uopće razloga za ne uzeti?
                Ja sam stalno na docku tak da mi se uopće ne isplati. Do sad nisam uspio (kad sam koristio handheld) spustiti bateriju na 75%...

Meni je ovo kućna konzola, čak više od male nego li moja...
                Tako da nemam nikakav razlog za upgrade...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ja sam stalno na docku tak da mi se uopće ne isplati. Do sad nisam uspio (kad sam koristio handheld) spustiti bateriju na 75%...

Meni je ovo kućna konzola, čak više od male nego li moja...
                  Tako da nemam nikakav razlog za upgrade...
                  Ma mislio sam u smislu da li postoji razlog zašto zadržati staru ili ima li stara neke prednosti u odnosu na novu. Zaključak je da nema. Tko kupuje kupiti novi model, a tko ne igra samo handheld i nema neog razloga za upgarde. zaključak: stara konzola nema prednosti nad novom. (al sam ga nas***)

Comment

Ma mislio sam u smislu da li postoji razlog zašto zadržati staru ili ima li stara neke prednosti u odnosu na novu. Zaključak je da nema. Tko kupuje kupiti novi model, a tko ne igra samo handheld i nema neog razloga za upgarde. zaključak: stara konzola nema prednosti nad novom. (al sam ga nas***)
                    To svakako, ako kupuje netko onda je nova konzola obveza. Iako kod nas će bit ona praksa kod dosta trgovaca - ili će bit nešto skuplja nova revizija jer nemamo ovlaštenog zastupnika ili će nove skrivati negdje dok se ne riješe zaliha starih konzola...

Comment

• Mudro zboriš. Pa i ja da sam trgovac bih ih držao u skladištu da prodam stare (logična opcija). S druge strane jedva čekam Lite. Ne znam kad ću ga kupiti, ali ga uzimam 100%. Njega planiram modat jer želim na njemu imat sve igre, ne da nosam catridgee okolo. Za "kućnu verziju" će biti orginali. Backup originala je dozvoljen!

Comment

• U Emmezeti sam neki dan vidio novu konzolu u stalaži. I nijednu staru. Tako da neki prodavači su zamjenili inventar.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                          U Emmezeti sam neki dan vidio novu konzolu u stalaži. I nijednu staru. Tako da neki prodavači su zamjenili inventar.
                          Po čem si skužio da je nova?

Comment

• Novi modeli imaju drugačije pakiranje

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
                              Novi modeli imaju drugačije pakiranje
                              Da manja je nesto kutija po gabaritima

Comment

• Nove konzole, odnosno njihove kutije su skroz crvene pozadine, dok su stare kutije s bijelom pozadinom. To ja dano kao prvi znak, a ako netko želi biti 100% siguran onda mora provjeriti ima li kod revizije u zagradi (-01)

Nova revizija:

new_switch_rb.0.jpg

Stara kutija:

new-open-box-nintendo-switch-console-bundle-neon-r.jpg

Comment

Working...
                                X