Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nadam se da će biti barem nešto o Bayonetti 3. I jednominutni teaser bi bio dovoljan.

Comment

• Nisam nikada pratio Nintendo direct ili takve stvari. Što se inače može očekivati i koliko okvirno traje? Više je o igrama za NS ili više o Hardware-u? Naznake o igrama za sve Nintendo platforme ili samo najnoviju platformu?

Comment

• Najčešće pokažu dosta igara koje će izaći i onda se kao pijani plota drže jedne igre, što mi se nikako ne sviđa. I onda trube po 20 min o jednoj igri.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
          Najčešće pokažu dosta igara koje će izaći i onda se kao pijani plota drže jedne igre, što mi se nikako ne sviđa. I onda trube po 20 min o jednoj igri.
          Pa da. baš sam zato pitao koja im je ''već'' igra da slijedeća izlazi. Obično to tako bude, prošli put je bio kao pokemon direct

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
            Nisam nikada pratio Nintendo direct ili takve stvari. Što se inače može očekivati i koliko okvirno traje? Više je o igrama za NS ili više o Hardware-u? Naznake o igrama za sve Nintendo platforme ili samo najnoviju platformu?
            Kao mini E3 svakih par mjeseci koji Nintendo posveti samom sebi. Odličan način za stvaranje hajpa nekoliko puta godišnje. Očekuju se updateovi za prethodno najavljene igre uz potencijalna iznenađenja i nove najave. Ovaj će trajati 40 min.

Comment

• Pretpostavljam da će 20min bit pokemoni opet. Ne svida mi se kad idu tak previse u detalje. Dosadno je i previse otkriju onda igra nije zanimljiva.

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
                Pretpostavljam da će 20min bit pokemoni opet. Ne svida mi se kad idu tak previse u detalje. Dosadno je i previse otkriju onda igra nije zanimljiva.
                Mislim da nece biti toliko Pokemona. Već su imali svoj Direct i velijku prisutnost na E3.

Comment

• Koliko kažu biti će Pokemona i Luigi Mansion 3

Nintendo Switch games Luigi's Mansion 3 and Pokemon Sword and Shield will be featured in tomorrow's Nintendo Direct conference.

Comment

• Mogla bi lako pasti najava novog Marija. Baš me zanima hoće li biti Odyssey 2 ili opet nešto novo. Ne bi me čudilo da bude Odyssey 2 pošto su već najavili BOTW2. Isto me ne bi čudilo da najave novu Monolith Soft igru.

Glasine su i da bi trebali najaviti novi Wii U port. Volio bih da iznenade i da to bude Fatal Frame + najava novog nastavka. Ne vjerujem da će biti išta za Bayonettu 3 pošto je Astral Chain tek izašao i Platinum vjerojatno želi da fokus još neko vrijeme bude na njemu.

Comment

• Da li netko zna gdje se može nabaviti nova verzija Switch-a (osim u Emmezeti) i da li je cijena ista kao i kod prethodnog modela?

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                        Mogla bi lako pasti najava novog Marija. Baš me zanima hoće li biti Odyssey 2 ili opet nešto novo. Ne bi me čudilo da bude Odyssey 2 pošto su već najavili BOTW2. Isto me ne bi čudilo da najave novu Monolith Soft igru.

Glasine su i da bi trebali najaviti novi Wii U port. Volio bih da iznenade i da to bude Fatal Frame + najava novog nastavka. Ne vjerujem da će biti išta za Bayonettu 3 pošto je Astral Chain tek izašao i Platinum vjerojatno želi da fokus još neko vrijeme bude na njemu.
                        Za novog marija ubijam. Jos ako je u stilu galaxy

Mozda neki Paper Mario? Novi Mario Kart? Metroid. Uh sam sad sam se nahajpao

Comment

• prati se naravno.... Ajmo Nintendo!

Comment

• Ajmo Metroid trilogy Remaster za Switch.

"Dajte nam ga van"

Comment

• Originally posted by M@tt View Post
                              prati se naravno.... Ajmo Nintendo!
                              Ajmo Sega

Comment

• Danas u 12. Can't wait. Jesam ja jedini koji naručuje pizze za ovakve prigode (E3, Directi itd)?

Comment

Working...
                                X