Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 4mal Čudi me da su ga stavili kao kupnju samo za korisnike Onlinea

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
      Iako imam SNESmini ovo mi je prakticnije i pozdravljam
      Glupost, kako je to prakticnije od jednog PSP sa Snes emulatorom?!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post

Glupost, kako je to prakticnije od jednog PSP sa Snes emulatorom?!
        Prakticnije za onog tko samo ima NS i On line sub.
        samo pitanje je cime cega nakrcat...

Comment

• Originally posted by ShyGuy View Post
          Meh

Hrpa prastarih portova
          Jedva čekam najave Devil May Cry 5, Kingdom Hearts III, RE2 Remake, Sekiro,.... za Switch 3!

Comment

• Originally posted by Emilijo View Post

Jedva čekam najave Devil May Cry 5, Kingdom Hearts III, RE2 Remake, Sekiro,.... za Switch 3!
            Bez brige kako je krenilo s multiplatformima lako budeš igrao sve te igre na svom Switchu puno prije nego što si mislio

Comment

• Mislim da mi je najdraža najava jučer bila ona da snes igre napokon dolaze na nintendo online i bežićni kontroler je sasvim super stvar za imati.

Comment

• Kako to da nitko od N fanova ne spominje njihov novi "revolucionarni" kontroler za Switch... My God!

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                  Kako to da nitko od N fanova ne spominje njihov novi "revolucionarni" kontroler za Switch... My God!
                  pri put ovo vidim , zeschi debilizam

Comment

• Danas mi stiže Switch Lite, uzet ću u tirkiznoj boji jer mi je nekako najviše fora. Uz to obavezno i case da ne bi bilo iznenađenja

Razmišljao sam što uzeti od igara za početak i odluka je pala na Fire Emblem Three Houses.

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                      Danas mi stiže Switch Lite, uzet ću u tirkiznoj boji jer mi je nekako najviše fora. Uz to obavezno i case da ne bi bilo iznenađenja

Razmišljao sam što uzeti od igara za početak i odluka je pala na Fire Emblem Three Houses.
                      Nisi valjda kod nas kupio?

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Nisi valjda kod nas kupio?
                        Uzeo sam kod nas za 2000kn. Znam da je vani jeftinije, ali mi se neda radi 100-200kn razbijati glavu s garancijom, ovako sam miran.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Uzeo sam kod nas za 2000kn. Znam da je vani jeftinije, ali mi se neda radi 100-200kn razbijati glavu s garancijom, ovako sam miran.
                          Vani je finih 400 kn jeftinije + godinu dana duža garancija.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Vani je finih 400 kn jeftinije + godinu dana duža garancija.
                            Više volim kupiti kod nas pa da znam gdje nosim na servis ako nešto ode. Znam da je razlika u cijeni, ali prihvatio sam tu činjenicu

Comment

• Picek nisi pogriješio s igrom ali obavezno čim prije uzmi Zeldu i Marija. Ako voliš taktičke igre Mario Rabbids ti je isto odličan.

Comment

• Originally posted by mullet View Post
                                Picek nisi pogriješio s igrom ali obavezno čim prije uzmi Zeldu i Marija. Ako voliš taktičke igre Mario Rabbids ti je isto odličan.
                                Imao sam već Switch i igrao sam Zeldu te Super Mario Odyssey. Kako nisam imao vremena sam prodao Switch no sad ću imati nekih putovanja pa mi dobro dođe za put

Comment

Working...
                                X