Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DENSETSU
    replied
    Ovo bi bilo dobro, a moglo bi se napraviti i remaster petog dijela
    The last entry in the Fatal Frame series was Fatal Frame: Maiden of Black Water. It originally debuted in Japan back in 2014, and would later find its way west a year later. While the franchise has been dormant for several years, series producer Keisuke Kikuchi has expressed interest in bringing a new entry to Switch. Kikuchi currently has his...

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Originally posted by M@tt View Post
    Ma da nebi..... sad je ovo pretjerivanje po meni vec.... malo su opijeni uspjehom originalnog modela pa se kemijati pocelo. Ne znam....
    Vidjeli da se dobro prodaje lite pa zele u startu NS2 odvojiti ... bas malo djiberski imho

Leave a comment:

• M@tt
    replied
    Ma da nebi..... sad je ovo pretjerivanje po meni vec.... malo su opijeni uspjehom originalnog modela pa se kemijati pocelo. Ne znam....

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by mullet View Post
    Uzmeš onda jedan Lite i jedan ovaj Pro i imaš najbolje od oba Switch svijeta
    That’s the plan

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Originally posted by mullet View Post
    ma da 100

Leave a comment:

• mullet
    replied

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Pa hibrid je klasican switch

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    • Switch Lite (handheld-only): $200
    • Switch (hybrid): $300
    • Switch 2 (TV-only): $400
    ovaj hibrid nece biti jak kao za tv model po tome?

Leave a comment:

• M@tt
    replied
    Nintendo released a $200, handheld-only Nintendo Switch Lite in August, but the gaming giant is said to already be working on the next iteration of its console. Alleged leaks claim the company might finally offer a high-end "Pro" model, but the rumored update might do away with one of the Switch's most beloved featu...

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Nakon nekoliko sati provedenih na Lite verziji konzole dojmovi su pozitivni. Ono što sam prvo primjetio je da odlično leži u reci, puno bolje od normalnog Switcha. Kako je kontroler dio konzole, a ne radi se o odvojenim joy-conovima ne bi trebalo biti nikakvih problema s driftingom što je bio problem kod normalnog Switcha i dosta se o tome pisalo. Što se tiče baterije, baterija traje malo više nego na starom Switchu no kako sam tek jednom punio konzolu, vjerujem da će se trajanje baterije popravti nakon par punjenja. Ono što je minus je manji ekran te neki tekstovi mogu biti slabije čitljivi ako netko dobro ne vidi. Zasada nisam imao problema s time no slova znaju biti sitna. Sve u svemu, s obzirom da mi treba konzola isključivo za handheld gaming, vrlo sam zadovoljan i mislim da je Nintendu ovo bio pametan potez A to potkrepljuje podatak da je samo u Japanu u prvom tjednu prodano 160.000 Switch Lite konzola.
    Last edited by Picek; 30-09-2019, 14:26.

Leave a comment:

• 4mal
    replied

Leave a comment:

• Genesis
    replied
    Originally posted by Picek View Post
    Ukoliko se radi o zamjeno rabljenog starog Switcha (nije ovdje navedeno) za novi Switch (nova verzija) onda je ovaj deal brutalan. Čak i da mijenjaš novu i nekorištenu verziju starog Switcha za novi Switch (nova verzija) je dobar deal. A i ovo za Lite je također vrhunski.
    pise ako doneses svoji stari switch kakav bi mogao biti ako nije rabljeni :P

mullet je, al sam lijen ga iskoristit ha ha

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Originally posted by Genesis View Post
    u irskom Gamestopu imaju akciju ako doneses svoj stari Switch za trade in ima 2 opcije :
    1. zamjena za Lite verziju te dobijes jos 70 eura store credita
    2. zamjena za novi switch sa boljom baterijom te moras nadoplatit 30 eura

pa eto..u slucaju da je netko u irskoj osim mene da zna
    Ovo je pre predobar deal. Šteta što tako nešto nema kod nas.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Ukoliko se radi o zamjeno rabljenog starog Switcha (nije ovdje navedeno) za novi Switch (nova verzija) onda je ovaj deal brutalan. Čak i da mijenjaš novu i nekorištenu verziju starog Switcha za novi Switch (nova verzija) je dobar deal. A i ovo za Lite je također vrhunski.
    Last edited by Picek; 23-09-2019, 08:39.

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Odlican deal za 30€

Leave a comment:

Working...
X