Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ShyGuy
    replied
    Šteta što se Nintendo cigani za cijene igara koje su kriminalne

Leave a comment:

• gundogan
    replied
    Originally posted by OverLord View Post

I ja sam se interesirao za to jer je cijena odlična i realna.
    Je, cijene u ostalih su bas visoke. Vise se isplati onda kupiti normalan Switch

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Originally posted by gundogan View Post
    Ima li netko iskustva kupovanja na stranici gamershop.hr?
    Switch lite dode 1385kn, dosta povoljnije nego bilo gdje drugdje pa me zanimaju iskustva.
    I ja sam se interesirao za to jer je cijena odlična i realna.

Leave a comment:

• DENSETSU
    replied
    Originally posted by gundogan View Post
    Switch lite dode 1385kn, dosta povoljnije nego bilo gdje drugdje pa me zanimaju iskustva.
    Ja sam bio naručio jednu igru za Xbox One, došla je za dva dana nakon potvrde narudžbe. Sve je bilo u redu.

Leave a comment:

• gundogan
    replied

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Navodno izlazi Pikmin 3 Deluxe za Switch.

Opet, super vijesti, ali mogli su i prva dva nastavka ubacit.

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Ako kupujete igre na ebayu, pazite se kineskih verzija. Za razliku od svih današnjih konzola, kineski Switch cartovi su region lockani radi čudnih Kina zakona u vezi konzola. Skoro sam kupio 2 igre radi manje cijene ali na svu sreću sam ovo na vrijeme saznao.

Leave a comment:

• Abacus
    replied
    Prvi puta ikada naišao sam na lokaliziranu reklamu Nintenda na hrvatskom jeziku.
    Riječ je o igri koju bi i sam volio odigrati jer mi se čini brutalna - luigis mansion 3.

Leave a comment:

• gemmy
    replied
    ja rotiram switch lite i ps4. imam 10ak novijih igara u backlogu i nemam vremena sve odigrat.
    cak razmisljam zamjenit switch lite s obicnim. lite mi je dobar za na nocne smjene, ali kako mi jedan ps4 mi riknuo, neznam dali se isplati popravak ili upgrade lite>OG switch.

htio bi isprobat hori split pads, izgleda mi fantasticno za igrat iz fotelje, s normalnim stickom i dugmadi. i onda bi uzeo i onaj stick za spojit DS4.

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Originally posted by 4mal View Post

Kod mene NS i PS skupljau prasinu a PC i XBOX zari i pali radi GP-a

cekaju su nove PS eksluzive
    Pa tehnički igram Gears Tactics al na PC-u. Tak da i ja rokam GP

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Originally posted by ShyGuy View Post
    Kod mene isto suprotno. Plejka i Xbox skupljaju prašinu a Switch dobije playtime tu i tamo. Najviše PC zasad.
    Kod mene NS i PS skupljau prasinu a PC i XBOX zari i pali radi GP-a

cekaju su nove PS eksluzive

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Kod mene isto suprotno. Plejka i Xbox skupljaju prašinu a Switch dobije playtime tu i tamo. Najviše PC zasad.

Leave a comment:

• brdjanin85
    replied
    Originally posted by Picek View Post
    Uzeo sam Switch prošle godine jer sam se nadao da će biti putovanja i da ću ga koristiti najviše kad nisam doma, a sad ga igram dosta rijetko kak sam stalno doma i uglavnom sam na plejki. Al tko je onda mogao znati
    Meni suprotno, stajao mi je do sad u ladici, a onda zbog potresa otisli kod punca i ostali tam mjesec dana,a imao sam samo Switch. Koji spas, sad kad sam opet doma opet bu stajal.

Leave a comment:

• Picek
    replied
    Uzeo sam Switch prošle godine jer sam se nadao da će biti putovanja i da ću ga koristiti najviše kad nisam doma, a sad ga igram dosta rijetko kak sam stalno doma i uglavnom sam na plejki. Al tko je onda mogao znati

Leave a comment:

• ShyGuy
    replied
    Navodno odgođena prezentacija. Šteta, baš sam se veselio Mario remasterima

Leave a comment:

Working...
X