Announcement

Collapse
No announcement yet.

World of Warcraft

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 116

idem polako, čistim sve, atmosfera i questovi odlični, soundtrack vrhunski

Comment

• Moj novi sat za još ugodnije igranje WoW-a.
      Mijenja polagano razne obje....RGB sat

Click image for larger version

Name:	20180816_172043.jpg
Views:	1
Size:	36.1 KB
ID:	135528 Click image for larger version

Name:	20180816_172041.jpg
Size:	33.9 KB
ID:	135529

Comment

• link?

Comment

• Originally posted by mamut View Post
          link?
          Cheap kids toys, Buy Quality toys toys directly from China figure toy Suppliers: WOW Night Clock Desk LED Digital Lamp Anduin Wrynn Sargeras Durotan Sir Anduin Lothar Gul dan Figures Clock Kids Toys

Comment

• Originally posted by Virty View Post
            Moj novi sat za još ugodnije igranje WoW-a.
            Mijenja polagano razne obje....RGB sat

Click image for larger version

Name:	20180816_172043.jpg
Size:	36.1 KB
ID:	135528 Click image for larger version

Name:	20180816_172041.jpg
Size:	33.9 KB
ID:	135529
            samo te dvije boje ima ili?? aa RGBBB

Comment

• Originally posted by Genesis View Post

samo te dvije boje ima ili?? aa RGBBB
              Ima vise boja, mislim oko 7-8.

Comment

• Simon mi salje slike iz ekspanzije....kako su unaprijedili izgled igre kroz godine
                PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Kupio sam 10x WoW Token-a.
                  Šteta šta ne možemo imati više po accountu

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                    Simon mi salje slike iz ekspanzije....kako su unaprijedili izgled igre kroz godine
                    I još radi bolje nego prošla ekspanzija a mape i gradovi su daleko veći. LOL

Comment

• Sve profesije i reputacije su mi na max.
                      Čeka se novi patch i achievement za letenje u BfA

Comment

• Izgubio sam volju vise za WoWom BFA mi je jedna od najgorih expanzija...strasno sam zelio da ova expanzija bude VRH ali me strasno iznenadila i razocarala...svaki dan se sad logiram i jedna te ista stvar world questovi i dizanje hebenih reputacija, heroic instnce su potpuno postale nevazne vise na 120lvlu gdje doslovno item lvl samog geara je za k...prije je i epic nesto znacio kad ga dobijes i bio si Bog sada svaki skoro zeleni gear je epic kako da kazem...raid nista posebno...Warfronts je najveci fail u WoW ikad sto sam vidio a igram wow od vanille. Pvp mi je isto tako katastrofa...sve se sada najvise samo svodi na heritage armor i pumpanje allid rasa u svakom patchu....jednostavno sami kontent igre kao da ga ni nema...jedino sto mi je plus u BFA par lijepih zona i 3 ljepse instance i to je sve. Strasno sam razocaran ali odlazim na pauzu od WoWa barem dok ne uvedu u red igru makar ne vjerujem da ce ista od toga biti jer od kad sam vidio da je sada Blizzard poceo naplacivati 6 mjeseci unaprijed za samu pretplatu igre samo da dobis posebnog mounta ma nabijem ih na onu stvar da moram biti tako bezobrazan... Ion game direktor fakat sam ga volio i mislio stvarno ce dovesti napokon WoW u red kako treba ali k...moji iz guilda isto puno ih odlazi koja steta nakon i 14godina WoWa i sad samo jedva cekamo Classic da sto prije izadje...tko voli ovu expanziju odlicno uzivajte ali meni je dosta Blizzardove politike i osijecam se kad igram BFA koda je to sve jos uvijek beta a ne puna verzija igre...inace place mi se skoro kad ovako pisem o WoWu jer WoW je za mene nesto posebno znacio svih tih silnih godina volio sam ga svim srcem makar to cudno zvuci kad se prica o samoj igri...pitam se samo jos gdje je onaj stari WoW i sto napravise sad Blizzard od WoWa majko mila....

Comment

• Originally posted by Dario View Post
                          Izgubio sam volju vise za WoWom BFA mi je jedna od najgorih expanzija...strasno sam zelio da ova expanzija bude VRH ali me strasno iznenadila i razocarala...svaki dan se sad logiram i jedna te ista stvar world questovi i dizanje hebenih reputacija, heroic instnce su potpuno postale nevazne vise na 120lvlu gdje doslovno item lvl samog geara je za k...prije je i epic nesto znacio kad ga dobijes i bio si Bog sada svaki skoro zeleni gear je epic kako da kazem...raid nista posebno...Warfronts je najveci fail u WoW ikad sto sam vidio a igram wow od vanille. Pvp mi je isto tako katastrofa...sve se sada najvise samo svodi na heritage armor i pumpanje allid rasa u svakom patchu....jednostavno sami kontent igre kao da ga ni nema...jedino sto mi je plus u BFA par lijepih zona i 3 ljepse instance i to je sve. Strasno sam razocaran ali odlazim na pauzu od WoWa barem dok ne uvedu u red igru makar ne vjerujem da ce ista od toga biti jer od kad sam vidio da je sada Blizzard poceo naplacivati 6 mjeseci unaprijed za samu pretplatu igre samo da dobis posebnog mounta ma nabijem ih na onu stvar da moram biti tako bezobrazan... Ion game direktor fakat sam ga volio i mislio stvarno ce dovesti napokon WoW u red kako treba ali k...moji iz guilda isto puno ih odlazi koja steta nakon i 14godina WoWa i sad samo jedva cekamo Classic da sto prije izadje...tko voli ovu expanziju odlicno uzivajte ali meni je dosta Blizzardove politike i osijecam se kad igram BFA koda je to sve jos uvijek beta a ne puna verzija igre...inace place mi se skoro kad ovako pisem o WoWu jer WoW je za mene nesto posebno znacio svih tih silnih godina volio sam ga svim srcem makar to cudno zvuci kad se prica o samoj igri...pitam se samo jos gdje je onaj stari WoW i sto napravise sad Blizzard od WoWa majko mila....
                          Ovo zvuci bas lose......
                          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Valjda si se zasitio.
                            Ja igram također od prvog dana, ali još uživam u igri.
                            Meni je BfA skroz ok ekspanzija, nije najbolja, a niti najgora.
                            Dok ne izađe novi patch sa novim sadržajem, odoh kreirat nove orcove jer sam sve šta sam zacrtao maximizira.

Comment

• Slazem se potpuno s ovim videom...

Comment

• Originally posted by Dario View Post
                                Slazem se potpuno s ovim videom...
                                On je prešao na Final Fantasy 14 i Elder Scrolls Online, polako se pozdravlja s WOW-om. Novije igre, novije ideje, novije mogućnosti, nije čudo...

Comment

Working...
                                X