Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• A gle igraju ljudi samo što ne tom eksploziom ko prije. Ja sam prije 15 dana čini mi se kupio igru ,reko da probam .Igra mi se svidjela ali fali one čari koje više nema. Šteta za igru a tko je kriv za to neznam...

Comment

• Originally posted by gamer2009 View Post
      A gle igraju ljudi samo što ne tom eksploziom ko prije. Ja sam prije 15 dana čini mi se kupio igru ,reko da probam .Igra mi se svidjela ali fali one čari koje više nema. Šteta za igru a tko je kriv za to neznam...
      Priča se da je pohlepa publishera :P

Comment

• Final Fantasy 14 (više manje stalno, tako da skoro više ni ne spominjem, jer je MMO, igra bez kraja).

I igram na PCu Far Cry 5. 12 sati natukao, izuzetno ugodno iznenađenje i vrhunska zabava i na svu sreću odlična optimizacija.

Comment

• Originally posted by Simon View Post
          Final Fantasy 14 (više manje stalno, tako da skoro više ni ne spominjem, jer je MMO, igra bez kraja).

I igram na PCu Far Cry 5. 12 sati natukao, izuzetno ugodno iznenađenje i vrhunska zabava i na svu sreću odlična optimizacija.
          Čekaj kad otključaš borbeni helikopter...hoho

Comment

• Baš završio sniper ghost warrior 3

Prethodnici su fakrt bili dno, ovo je konačno SP igra iako i dalje uz sve zakrpe nije ispolirana kako treba. Optimizirana je OK, trajanje na moje iznenađenje sasvim solidno, misije sa nekim smislom, snajpanje zabavno, grafika od jako dobre do prosjeka. Sve u svemu nekih 7/10. Inače naslovna pjesma mi se na kraju i počela sviđati , slušaš ju kod svakog učitavanja.

Comment

• Jep slažem se s dojmom. Jesi probao DLC-e? Rulaju malo.

Comment

• Nisam, imam sad drugih prioriteta

Comment

• Ma full su kratki pa ti preporučam.

Comment

• FFXV-dobih kao poklon za Uskrs...

Comment

• Nema boljeg osjećaja, nego kada moraš nečime isprati gorak okus u ustima i to bude ovakav dragulj kao što je Blood Dragon...

Pet sati zabave, nostalgije i apsurdnog humora...

Blood Dragon je standalone (nezahtjeva kopiju originalne igre) ekspanzija popularne uspješnice Far Cry 3. Igra je radnjom smještena u retro futuristički otvoreni svijet kombinirajući osnovnu gameplay mehaniku iz FC3, nekakvog Đukinog humora, 16-bitne animacije, odnosno cutscene, glazbu iz osamdesetih i devedesetih godina + mnoge reference na poznate akcijske filmove iz tih vremena poput Terminatora, Komandosa i Univerzalnog vojnika i itd. Igra se također sprda sa samim žanrom i prepuna je impresivnog humora te odlično kombinira provjerenu mehaniku sa futurističkim settingom suludog izgleda. Kao što recenzije i dojmovi kažu, Ubisoft je ovom ekspanzijom riskirao podosta, a dobio jako pozitivne kritike ponudivši nešto drukčije i sviježe. Svaka sekunda humora, sprdnje, nostalgije i posvete u tih pet sati koju sam proveo u igri je vrhunski tempirana. Sprdnja sa FPS žanrom u tutorijalu je za plakanje. Cyber retro atmosfera i soundtrack su van svake pameti! Tko je volio akcijske filmove osamdesetih, s ovom posvetom tim akcijskim filmovima će doć na svoje. Audio vizualna poslastica za deset! Nema vrijednost AAA igara koje traju više desetaka sati, no radi se o remek djelu zvanom standalone DLC koji posramljuje cijeli žanr svojim humorom i stilom.

Comment

• Upravo prešao Chapter 7; jedno od boljih iskustava u gamingu...

Comment

• League of Legends, uglavnom samo to, nemam vremena baš pa nabacim koji gejm za odmaranje

Comment

• Final Fantasy XV

Moj prvi sustet s FF-om. Za sada sam zadovoljan.

Comment

• Sve igre zadnjih tjedan i pol dana pale u drugi plan. Nakon dugo vremena se vratio igri i posvetio joj 30 sati u zadnjih desetak dana. Farmao jako dobrih stvari; sad me igra čopila kao nikad prije dosada; valjda radi slaganja novih classified setova. DZ level digao na 45, no počeo igrat više legendary misije koje su stvarno brutalno teške. Prije par sati došao prvi put do exotic oružja, a sada praktički samo njih imam. Brutalica mi je light machine gun sa 216 metaka u saržeru; pa to pucam dve minute; xD. Kad napunim 100 sati u igri napišem review igre. Jedna od najpodcjenjenijih igara na tržištu u zadnjih desetak godina. Ubisoft je ubio s podrškom za ovu igru. Sada je daleko bolja nego li na launchu ili prije godinu dana...

Comment

• Opet sam se naložio na Overwatch. Ne znam zašto, ali sviđa mi se nova opcija preko koje se može pronaći grupa ljudi koja igra određene heroje. Dost dobro i zasad sam naišao samo na jednog trolla pa je competitive odmah bolje mjesto za igrati.

Comment

Working...
                                X