Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Igrali smo prijatelj i ja u lanu u subotu star trek armada 2 s fleet ops patchom. Baš lijepo izgleda igra stara tolike godine. Kako su genijalni ti stari RTSovi.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
      Igrali smo prijatelj i ja u lanu u subotu star trek armada 2 s fleet ops patchom. Baš lijepo izgleda igra stara tolike godine. Kako su genijalni ti stari RTSovi.
      Jesi igrao/ čuo za Supreme Commander. Nekakav spiritualni nastavak Total Annihilation igara iz 90'tih. Sad je i to već stara igra iz 2006.

Comment

• Originally posted by mullet View Post

Jesi igrao/ čuo za Supreme Commander. Nekakav spiritualni nastavak Total Annihilation igara iz 90'tih. Sad je i to već stara igra iz 2006.
        Jesam. Probao sam igrati, ali me nije nešto ekstra pivukao. Bilomi je sve nekako preveliko

Comment

• Izgleda ultra komplicirano igra. Bas sam nedavno gledao random footage.

Comment

• Igram Civilization IV complete edition.. Imam i 5 i 6 u library-u, ali se UVIJEK vratim ovom remek-djelu. Genijalna u svakom pogledu što se mene tiče - definicija "još jednog turna". Jedna od rijetkih igara kojoj dajem čistu 10.

Comment

• 4221fa767125ab6c6f892065579bb76121809d65.jpg

Piknuo sam na nekoj akciji Croft izdanje u kojem dobiješ sav popratni sadržaj koji je izašao i koje će izaći ili drugačije rečeno season pass

Uvijek sam volio Tomb Raider tako da mi se i ovaj sviđa.

Comment

• Bioshock infinite nastavio gdje sam stao na ps3 samo sad na pc

Comment

• Beat Saber i Defector na Oculus-u

Comment

• Prey Demo

- Istražio sam sve uzduž i poprijeko koliko mi je Demo verzija dopuštala i jako sam zadovoljan viđenim. Zanimljivo, a atmosfera super paše. Definitivno je masa ljudi u pravu kad spominju System Shock + Bioshock. Vjerojatno ću kupit full verziju.

Comment

• Originally posted by Raskoljnikov View Post
                      Prey Demo

- Istražio sam sve uzduž i poprijeko koliko mi je Demo verzija dopuštala i jako sam zadovoljan viđenim. Zanimljivo, a atmosfera super paše. Definitivno je masa ljudi u pravu kad spominju System Shock + Bioshock. Vjerojatno ću kupit full verziju.
                      imas prey za 4€ na greenmangamingu, i s kupnjom tog dobijes jednu igru s "gold" liste po izboru

Igram pomalo moonlighter koji je trenutno besplatan na epic-u. Ok igrica, nista specialno; ali zabavna za ubit koji sat

Comment

• Originally posted by djuro20 View Post

imas prey za 4€ na greenmangamingu, i s kupnjom tog dobijes jednu igru s "gold" liste po izboru

Igram pomalo moonlighter koji je trenutno besplatan na epic-u. Ok igrica, nista specialno; ali zabavna za ubit koji sat
                        GMG sam nekad davno koristio, a sad nemam ni lipe tamo. Ne sjećam se kad sam se uopće zadnji put ulogirao. Planirao sam ovaj deal na Steamu uzeti:
                        https://store.steampowered.com/bundl...ored_2_Bundle/

Jedino sam malo neodlučan radi Mooncrash DLCa, ali sam čuo mix kritike. Nekima je super, a nekima bezveze. Sumnjičav sam jer mi djeluje kao bi mi mogao brzo dosaditi.

Comment

• Nakon što sam riješio novu ekspanziju za Final Fantasy XIV, vratio se na The Division 2. I dalje totalna zabava i odlična igrivost.

Comment

• Netko za Rocket League?

https://steamcommunity.com/id/ytsyash/

ovo je novi acc, imam 1,000h igranja, 4.000h trejdanje

Comment

• Originally posted by ytsyash View Post
                              Netko za Rocket League?

ovo je novi acc, imam 1,000h igranja, 4.000h trejdanje
                              A igram ja ponekada no stvarno rijetko. Kada zaigram budem ti Gold rank jer nisam ozbiljan igrač...

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

A igram ja ponekada no stvarno rijetko. Kada zaigram budem ti Gold rank jer nisam ozbiljan igrač...
                                Možemo i casual kaj se mene tiče onda.

Comment

Working...
                                X