Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na PC-u?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Spyro Reignited Trilogy

Comment

• Quantum break dobro mi fercera,dobro matletirat ona vojnike sad zasad jbga tek sam na pocetku pa je sigurno i lakse,iznenadio sam se umjesto animiranih animacija dobio filmski dozivljaj dobro uradzeno glumci folovi golovi to se trazi,samo sto mi je brat uzeo 144 hz monitor posudio mu tesko cu ga dobit natrag pa mi je malo grafika cudnija losija Igram na 32 inca ful hd tvu iz 2010 godine to je jedini minus jbg al nije to do igre jer igra je dosad fantasticna

Comment

• Originally posted by Solid Snake View Post
        Quantum break dobro mi fercera,dobro matletirat ona vojnike sad zasad jbga tek sam na pocetku pa je sigurno i lakse,iznenadio sam se umjesto animiranih animacija dobio filmski dozivljaj dobro uradzeno glumci folovi golovi to se trazi,samo sto mi je brat uzeo 144 hz monitor posudio mu tesko cu ga dobit natrag pa mi je malo grafika cudnija losija Igram na 32 inca ful hd tvu iz 2010 godine to je jedini minus jbg al nije to do igre jer igra je dosad fantasticna
        Jap, genijalna igra. Završio sam ju 2x i još sam jednom gledao kako žena igra i završava igru. Sad kada je izašao Control i mene malo bode da opet pokrenem dobar stari QB...

Comment

• Assassins Creed: Odyssey - DLC Fate of Atlantis

https://i.imgur.com/T7wKhd4.jpg
          KONFIGURACIJA
          CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
          MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
          GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
          RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
          MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
          PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
          Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

• WoW Classic
            https://i.imgur.com/CU3KNOF.jpg?1

Comment

https://i.imgur.com/6qh5B88.jpg
              KONFIGURACIJA
              PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
              Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

https://i.imgur.com/STnLHhl.jpg
                KONFIGURACIJA

Comment

• Dying Light-predobro jedva cekam drugi nastavak.

Comment

• Gears 5 se igra, na PCu ovo je brutalaaaa!
                    https://i.imgur.com/dS2s7WP.jpg?1

Comment

• MGS V: The Phantom Pain

Nedavno sam prekucao sve misije (ona zadnja 50. je bila zanimljiva ), pa sad odrađujem još poneke side questove prije nego konačno završim...

Comment

• Gears of War 5 i Dead Rising 4

Comment

• Gears 5. Sorry WOW Classic, malo ces se trebati strpiti, ovo je ludnica. Super igra!

Comment

• Najbolja ekskluziva ovu generaciju!

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                              Spyro Reignited Trilogy
                              Ostao zadnji nastavak

Comment

• Gearsi, Greedfall, Borderlands 3...
                                I naravno, PUBG

Comment

Working...
                                X