Announcement

Collapse
No announcement yet.

Guild Wars 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Steelo View Post
    OK, danas opet instalirao i krenuo igrati.... Kreirao novog guardiana pa polako, da se vratim u štos....
    SAB je opet tu pa je dosta ljudi u Rata Sumu - relativno brzo bi trebala bit slijedeća epizoda i nova mapa.

Comment

• Moram opet probati naći neki novi guild, zanimljivije je

Comment

• Stotine sati utrošio u ovu igru i samo odjednom prestao igrati. Ne zato što mi je dosadila, nego su jednostavno drugi naslovi bili na čekanju. Kada sam igrao GW2, mjesecima nisam pipnuo ništa drugo...

Comment

• Originally posted by Simon View Post
          Stotine sati utrošio u ovu igru i samo odjednom prestao igrati. Ne zato što mi je dosadila, nego su jednostavno drugi naslovi bili na čekanju. Kada sam igrao GW2, mjesecima nisam pipnuo ništa drugo...
          U istom smo sosu, i meni je napeto stotinu igara ali i GW2 mi se stalno igra :Đ

Comment

• Guardian mi dosta sličan Warrioru (doduše zbog činjenice da levelam sa GSom) no u endgame bi se to trebalo promijeniti... Vidjet ćemo....

Comment

• Kažu da je Guardian opak s ovom novom ranged specijalizacijom. Valjalo bi isprobati no kada za ranged već imam rangera. Valjalo bi probati i Revenanta

Comment

• Vrijeme je vratiti se u GW2

https://www.guildwars2.com/en/path-of-fire/

Comment

• Ajmeeee, ovo je predobro...

Comment

• Još uvik mi se ti mountovi ne dopadaju. Je, baza je šta svaki ima svoj neki gimmick, okej, mape u ekspanziji su veće, ali prošle mape nisu dizajnirane za njih. Gužvat će se sa ostalima po LA-u i mrzim to vidit po MMO-vima.

Specijalizacije izgledaju super, pustinja izgleda super, šteta šta nema nove klase. Odlična cijena za dobiveno, a još ćemo i imat Season 4 s novim mapama brže od prošlih sezona.

Comment

• Vratio se malo u GW2.... Zanima me Path of Fire ekspanzija pa zasad malo levelam guardiana, da mi se vrati feeling.... Onda ću uzeti i ekspanziju pa se malo zaigrati.....

Comment

• Kad se god vratim u GW2, nakon dan/dva vratim se u WoW
                        Također sam igrao GW1 i GW2 od početka, ali "fali ono nešto"

Comment

• Meni je GW2 u mnogočemu bolji od WoWa.... No to su sad već sitnice, čionjenica je da je i GW2 (kao i FF XIV) ogroman MMO koji ima toliko slojeva da se može igrati mjesecima bez da dosadi....

Comment

• End game je

Moje mišljenje je da GW2 za razliku od WoW-a ima bolji inventory management i grafiku, u ostalom kaska.
                            Ipak, igra mi je draga, al nikako ne može na broj 1 MMORPG-a na mojoj ljestvici.

Comment

• Kako sam dobio Path of Fire, vrijeme je da se krene u istraživanje novih regija.

Jedva čekam! Performanse igre i animacije likova i borbe su i dalje AAA!

Comment

Working...
                              X