Announcement

Collapse
No announcement yet.

NVIDIA i AMD grafičke kartice

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• NVIDIA i AMD grafičke kartice

Tema namijenjena za pisanje novosti o NVIDIA i AMD grafickim karticama, kao sto su driver-i, akcije ili pak versusi.

Nvidia i dalje u kompi sa Ubisoftom,nadajmo se ovaj put optimizaciji i dovrsenim naslovima.
    http://www.dsogaming.com/news/nvidia...gtx970-gtx980/

Comment

NVIDIA GeForce 358.50 WHQL Driver Released, Game-Ready Driver For Star Wars: Battlefront

http://www.dsogaming.com/news/nvidia...s-battlefront/

Comment

Kao i obično, AMD kasni/omašuje.... Ali, kako sam zamijenio proc (FX 8350 u I7 Skylake) tako ću i GPU....

Comment

Do igre ima jos mjesec dana tako da AMD nigdje ne kasni.

Comment

Iako si u pravu, činjenica je da je engine kao i skoro kompletna igra gotova. Nvidia je, kao i većinom do sada, u suradnji sa developerom (čitaj plaćaju ih dobro) tako da su driveri većinom spremni prije igre ili najkasnije dan dva nakon release daya. AMD ponekad i po mjesec dana (Wildstar je primjer koji sam osobno iskusio)...

Comment

Sta nije ova tema bila u PC tehnikalijama ?

A i konfiguracije?

Pretpostavljam da je PC PDF otvoren naknadno, ajd pliz prebacite to da bude reda, i brisite ovaj moj komentar
              Last edited by Disco; 08-10-2015, 07:35.

Comment

Originally posted by Steelo View Post
                Iako si u pravu, činjenica je da je engine kao i skoro kompletna igra gotova. Nvidia je, kao i većinom do sada, u suradnji sa developerom (čitaj plaćaju ih dobro) tako da su driveri većinom spremni prije igre ili najkasnije dan dva nakon release daya. AMD ponekad i po mjesec dana (Wildstar je primjer koji sam osobno iskusio)...
                Osobno nisam imao vecih problema s svojom karticom(osim GTA V koji je bez drivera radio gore neg na xboxu 360). Zapravo GTA V je jedina igra zbog koje sam morao napraviti update driver-a,a sve ostalo mi je islo i ide bez problema. Tako da sto se tice Battlefronta vjerujem da nece biti problema.

Mislim da ljudi mal previse pretjeruju kad su driveri u pitanju.

Comment

Slažem se, ne vjerujem da su samo driveri oni koji dižu FPSove... No činjenica je da Nvidia sa dosta publishera radi još u development fazi... Driveri su samo posljedica toga....

Comment

Oduvijek sam se držao Radeonki, po prvi put imam Nvidia karticu i mogu reći samo riječi hvale! (@970)

Comment

To i ja ciljam kao slijedeću kupovinu...

Comment

Uvijek sam bio fanatični i lojalni kupac NVIDIA GeForce kartica i kanim ostati takav!

Comment

Originally posted by MachinaEx View Post
                          Uvijek sam bio fanatični i lojalni kupac NVIDIA GeForce kartica i kanim ostati takav!
                          Ja nisam nešto fanatik i lojalac, ali oduvijek sam imao nVidiu. Počeo sam s 7600GT, pa GTS 250 i sad već par godina imam GTX 460. Ako dođem do neke love, postoji mogućnost da idem na Radeonku ovaj put.

Comment

Ja ne vjerujem koja je ova GTX 970 stroj. Witcher 3, evo derem Hearts of Stone bas, imam 60 fps na ultra postavkama. Jedino sam iscrtavanje vegetacije stavio na high. Ovo je sick koliko je ta grafa jaca od moje prosle grafe (koja me takodjer odlicno sluzila preko 3 godine, GTX 670).

Comment

Joj, moram skupiti lovu za to čudo od kartice.... 3000 nije malo...

Comment

Working...
                              X