Announcement

Collapse
No announcement yet.

NVIDIA i AMD grafičke kartice

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sve su igre SSD i ne nije problem s hardwareom. To mi je isto bio posao pa znam. Jako puno ekipe od kada su stigli driveri 4xx ima puno problema. Zadnje kaj dobro radi s G-Syncom je 391.x branch...

Comment

• Originally posted by 4mal View Post

40/50 i koja je svrha nje kad radi na pola snage samo trosi struju bzvz...daj si uzmi posteni g-sync monitor i vozi kak Bog zapoveda
      imas vrh konfu a neiskoristavas je onda mozes imat i losiji gpu lol
      + v-sync ima lag...
      Jel ce g-sync monitor radit probleme ako stavim freesync gpu?

Comment

• ShyGuy samo ti neće raditi. Dakle G-Sync služi isključivo za nVidia grafe, a AMD koristi FreeSync. Dakle normalnim putem ne možeš na AMD grafi koristiti G-Sync isto kao što ne možeš s nVidiom korititi FreeSync.

Comment

• Nece samo ces ima vise hertzni monitor sto je opet super
          Stvar ako vecinom rokas 100+fps-a igre di je manji input lag
          i u obrnutoj situcaiji isto dakle nv + free sync monitor imas na yt-u
          od jokera jedan video o tome..

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
            Sve su igre SSD i ne nije problem s hardwareom. To mi je isto bio posao pa znam. Jako puno ekipe od kada su stigli driveri 4xx ima puno problema. Zadnje kaj dobro radi s G-Syncom je 391.x branch...
            Pa zasto ne stavis onda starije drivere i vozi?
            PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Ne znam ni sam... Jednostavno čekam neke ispravke jer su u novim driverima omogućili G-Sync u fullscreenu i u windowed modu što ranije nije bilo moguće... A i dalje vode u otvorenim problemima - probleme s G-Syncom.
              Iskreno, malo sam lijen i neda mi se ponovno s DDU sve micati jer sam jako vezan za GeForce experience koji također ode u procesu. Na njemu mi je sve povezano, napravljeno + sve što snimam - radim s njime.
              Samo čekam da konačno riješe ove gluposti i da sve bude u redu.
              Nije mi toliki problem jer nije u svim igrama, većina se vrti dobrano iznad 60 fps-a i bez ikakvih dropova. Problem je praktički samo na ovima koje sam npisao + ogroman problem u Far Cry 5 zbog kojeg sam kompletno odustao od igre...

Al, eto, kad se požališ - odmah ti bude bar malo lakše

Comment

•  

Comment

• bilo je za ocekivat da ce biti u rangu 1080...
                  The first performance benchmark of NVIDIA's upcoming GeForce RTX 2070 graphics card with Turing TU106 GPU has been leaked.

Comment

• Originally posted by 4mal View Post
                    bilo je za ocekivat da ce biti u rangu 1080...
                    Ovo bi bilo uzbudljivo da je model izuzetno povoljan ali je bas suprotno.
                    Performanse lastgen modela od prije godine po nevjerovatno visokim cijenama....ocekujem oko 600eu.....
                    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Click image for larger version

Name:	fdb5932be53f862ebfe409a23d18703b.jpg
Views:	1
Size:	101.4 KB
ID:	144557

Comment

• Hahahaha koji car. A u pravu je, neki ljudi imaju strašan OCD i zahtjeve pa je odmah rekao car na početku da ne mrači kasnije. Umro sam na ovo slikanje kao da je Emili Ratajkowski.

Comment

• pocelo je gimpanje mid rage grafa sa novim driverima...

Comment

• I zadnji driveri mi riješili problem. Nema više nikakvog flickeringa i problema na 416.34 tako ukoliko netko ima G-Sync - meni ovi driveri riješili problem, KONAČNO

Comment

• jep bas kako pise u zadnjim novostima za driver da je flickering popravljen, uzivaj !

Comment

• 4mal ni ne znaš koliko mi to znači! Ovo je bilo koma, znao se dogoditi flickering npr. kada upalim Shadowplay overlay... Sada je sve tako lijepo, jednolično. Još uvijek se čudim i ne vjerujem da je problem nestao

Comment

Working...
                                X