Announcement

Collapse
No announcement yet.

Periferija PC

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mehanika? Koji switchevi?

Comment

• Imam problem sa svojim LOGITECH G402 Hyperion Fury Gaming mišem. Počeo neki dan dvostruki klik, i kada drag and dropam, jebe me nenormalno. Jel moguće da je virus kakav? Ili je isti problem koji sam imao i s G500? Da je otišao nakon određenog broja klikova? Nabijem ih na kurac. Ni ne koristim miš previše.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
        Imam problem sa svojim LOGITECH G402 Hyperion Fury Gaming mišem. Počeo neki dan dvostruki klik, i kada drag and dropam, jebe me nenormalno. Jel moguće da je virus kakav? Ili je isti problem koji sam imao i s G500? Da je otišao nakon određenog broja klikova? Nabijem ih na kurac. Ni ne koristim miš previše.

Nažalost, sumnjam da je virus. Evo prije par dana mi je moj MMO miš Logitech G600 dobio double click. Nemoguće je išta raditi s njim, pogotovo jer drag and drop nemoguć jer odmah otvara file. Žalosno je to što mi je to drugi takav miš, oba G600 su dobili double click.
        Što je smiješno, Logitech MX518 sam koristio 8 godina i radi super. Imam i Logitech G500s već jedno 3 godine i radi odlično no zbog potrebe dodatnih tipki, najviše koristim MMO miševe. Očito je došlo vrijeme za prelazak na Razer Nagu...

Comment

• Jebeni idioti, taman mi pola godine fali za reklamaciju.

Comment

• Logitech je inace poznat po vrhunskoj korisnickoj podrsci, bar je bio.
            Tako da vam je moj savjet, da se obratite direktno Logitechu za pomoc/savjet, nikad se ne zna.

Comment

• Eto

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                Imam problem sa svojim LOGITECH G402 Hyperion Fury Gaming mišem. Počeo neki dan dvostruki klik, i kada drag and dropam, jebe me nenormalno. Jel moguće da je virus kakav? Ili je isti problem koji sam imao i s G500? Da je otišao nakon određenog broja klikova? Nabijem ih na kurac. Ni ne koristim miš previše.

Kao šta je kolega gore napisao, ne vjerujem da je virus.
                Vjerojatno je hardverski poblem.

Za svaki slučaj, deinstaliraj drivere od miša i promijeni USB port.
                Prije instalacije Logitech drivera, otiđi u Device Manager->Mice and other pointing devices->HID compliant device desni klik mišem i odaberi uninstall device.
                Ako ovo urodi plodom, imaš sreće.

S druge strane, imaš na YT videa sa fixom za ovakve probleme.
                Ponekad je potrebno lemiti, ponekad ne.
                Probaj prije kupovine drugog miša ili ga slobodno meni pošalji da se igram sa popravkom

Comment

• Naga in da haus!

Click image for larger version

Name:	26060070_10212636773449151_2065112167755776175_o.jpg
Views:	3
Size:	50.1 KB
ID:	105497

Comment

• Kakve su sluše Logitech G35 ??
                    Gledam neke slušalice u budučnosti maznit, ove moje Sennheiser su debele u starosti i rasulu.

Na ove Logi je akcija u Hangar 18 na 32%.
                    Znači 789kn - 32% = 536kn

Nije mi ništa hitno, već sam razmatram/gledam ponude.
                    Žao mi je što sam propustio onu prigodu na Mall-u za Kingston Cloud Stinger, što ih je Virty uzeo.
                    Čak mi se i neda davat više od 400kn, pa čekam nekakvu povoljnu kupnju opet, jer kažem, nije mi hitno.

Comment

Working...
                    X